• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Związkowcy?

Yossarian

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
...."W Katowicach działacze Federacji poszli jeszcze dalej, rozsyłają na całą Polskę anty-apel głosząc w nim peany na cześć wladzy(to typowe bacząc na dotychczasowe zachowanie tych ludzi podczas posiedzeń Komisji w Sejmie)...
... Jacek K., ale nie zajmujmy się na forum destrukcją, ponieważ w tej chwili mamy co robić. On i tak się nie zmieni i w dalszym ciągu jego działalnosć będzie sprowadzać się do przytakiwania władzy, niezależnie od opcji"....
Para JK i HP działa dalej. Co Wy na to??????? Dalej będziecie płacić składki dając dodatkowo tym Panom ochronę związkową?? (wszyscy wiemy, że zamiana na stanowisku miała jedynie wymiar taktyczny. Tak się zamieniając można dotrwać do emerytury). I chyba o to chodzi!!.
 
To żałosne co Ci panowie wyprawiają. Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek płaci składki w ich pseudozwiazku niezawodowym. Pan Jacek K. w swoim Anry-komunikacie głosi hasła iście antycelnicze. Mam spore wątpliwości co do jego utozsamianiem się z Służbą Celną. Jego przełożeni powinni go przywołać do porządku!!!
 
Pan Jacek nie zostanie przywołany do porządku przez przełożonych. Zachowuje się dokładnie tak jak sobie tego życzą, czyli od lat gra do bramki przełożonych. Nie pamiętam kiedy dokładnie mu się pomyliło jaka jest rola związkowca i do której bramki ma strzelać. Więc bez zdziwienia. Bardzo mu się to opłaciło. Zastanawiam się tylko jak ten człowiek się czuje widząc swoje oblicze w lustrze. Ale co ja gadam, co ja gadam, oczywiście, że wspaniale.
 
Dziwię sie jak ludzie mogą wybierać takiego kameleona. Czy ludzie nie widzą kogo on reprezentuje? Podczas ostatniego zrywu na poczatku też gasił wszystko.
 
nieuzasadnione, ale zawiedzione nadzieje

...Zresztą kto miał znim do czynienia szybko się na nim poznał...

To tak jak z Tobą zawiedziony celniku. Bądź łaskaw sobie przypomnieć, jak to wyglądało jak pracowałeś w OC Bytom, znajdź mi jedną osobę z tamtych czasów, która będzie o Tobie dobrze mówiła. Dzisiaj zresztą w GRZP jest dokładnie tak samo. Reszta przy innej okazji. Pozdrowionka:D
 
Działacze

Problem w tym, że panowie JK i HP w sprawach związkowych nie mają "przełożonych". Jedyny organ władny do tego to walne zgromadzenie. Ale by je zebrać trzeba woli zarządu, czyli JK HP i ich popleczników. I mamy zamknięte kółeczko.Rączka rączkę..... A motłoch płaci składki i liczy, że się nie przeliczy. W IC Cieszyn też liczyli, aż poszli po rozum i z ok 750członków zostało mniej niż 100. Przynajmniej byli rozsądni. W katowicach naiwnych jest jeszcze zbyt wielu.
 
To tak jak z Tobą zawiedziony celniku. Bądź łaskaw sobie przypomnieć, jak to wyglądało jak pracowałeś w OC Bytom, znajdź mi jedną osobę z tamtych czasów, która będzie o Tobie dobrze mówiła. Dzisiaj zresztą w GRZP jest dokładnie tak samo. Reszta przy innej okazji. Pozdrowionka:D


Widać w tym poście, że dran to staranowa ekipa bo pasuje mu postawa JK.
 
Widać w tym poście, że dran to staranowa ekipa bo pasuje mu postawa JK.

Ble, ble, ble, znowu stara grillowa śpiewka. Obrzydliwe, ale odpowiem, niewątpliwie lepszy JK, niż kolega waleryny - ornitologiczny okaz z grilla. To dopiero związkowiec pełną gębą, a ile dla ludzi zrobił, a słynne szkolenia z wódą i panienkami, ale za to po linii. TAK TRZYMAĆ:rolleyes:
 
Ble, ble, ble, znowu stara grillowa śpiewka. Obrzydliwe, ale odpowiem, niewątpliwie lepszy JK, niż kolega waleryny - ornitologiczny okaz z grilla. To dopiero związkowiec pełną gębą, a ile dla ludzi zrobił, a słynne szkolenia z wódą i panienkami, ale za to po linii. TAK TRZYMAĆ:rolleyes:


Dla ciebie lepszy ten z pełnym brzuchem bo wystarczy, że "podrapiesz za uchem" i zrobi dla ciebie wszystko.
 
To tak jak z Tobą zawiedziony celniku. Bądź łaskaw sobie przypomnieć, jak to wyglądało jak pracowałeś w OC Bytom, znajdź mi jedną osobę z tamtych czasów, która będzie o Tobie dobrze mówiła. Dzisiaj zresztą w GRZP jest dokładnie tak samo. Reszta przy innej okazji. Pozdrowionka:D

A to ciekawe Panie Dyrektorze-przywrócony do łask, bo mnie nigdy w Bytomiu nie było:D Ale proszę próbować dalej polowania...
 
Ble, ble, ble, znowu stara grillowa śpiewka. Obrzydliwe, ale odpowiem, niewątpliwie lepszy JK, niż kolega waleryny - ornitologiczny okaz z grilla. To dopiero związkowiec pełną gębą, a ile dla ludzi zrobił, a słynne szkolenia z wódą i panienkami, ale za to po linii. TAK TRZYMAĆ:rolleyes:[/quote

Może i lepszy ale niegodny tak samo jak grillowy były dyro nosić miana związkowca i nie lepszy niż obecny odgrzewany duet dyrektorski. Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a tu obu panom prawie się udało, zwłaszcza zastępcy odwołanemu na wniosek towarzysza od grilla (którego za to nienawidzi) a powołanemu na wniosek obecnego p.o. na toż samo mmiejsce. Niebywałe i niespotykane! Ewenemet napewno na skalę tej izby a może i większą...
 
panie drenie/ draniu

Przesadziłeś miernotko. Te chwalebne hymny na cześć ww i JK...............
To plucie jadem na innych, którzy mają wyrobione o tych osobach zdanie......
Co mikry pajacyku , krytyka boli? Nieprzyzwyczajeni? Za stara to się trzymało załogę za mordę, no nie?
Facet, jeśli chcesz pomóc kumplowi to zadbaj żeby go z tobą nie wiązano - nie obarczaj go swoja osobą.
 
Tak sobie czytam to forum w dniu naszego świeta / moje od 2003 kiedy to władza nakazała mnie i innym skarbkom zmienić formację/ i zastanawiam się ilu z Was drodzy forumowicze było dzisiaj w Katedrze a teraz siejecie nienawiścią na lewo i prawo . Czy nie potraficie uszanować nawet naszego świeta ? wstyd mi poprostu wstyd . Nadzieją napawają mnie ludzie / mundurowi / z którymi pracuję bo z ich wypowiedzi nie słyszę aby nasz nowy p.o był aż tak zły . Osobiście go nie znam , jednak jak niejeden z cywili dałem mu kredyt zaufania. Życzę wszystkim f.c i cywilom wszystkiego naj, w dniu naszego święta , mniej jadu więcej życzliwości i wiary w ludzi.
Pozdrawiam Cywl z IC Katowice
 
To chyba ważne.

Przeczytajcie proszę, koledzy i koleżanki forumowicze na forum ogólnym wpisy do topicu "cudowna współpraca Federacji z SC". Teraz kiedy walka wielu ludzi o nasze wspólne dobro w kontekscie haniebnej, nowej ustawy o służbie celnej jest w kulminacyjnym punkcie - po lekturze wpisów włos się na głowie jerzy.
 
Mamy problem.
Jakiś czas temu zapowiedzieliśmy zmiany do regulaminu premiowania.
Przedstawiliśmy nasz projekt regulaminu do uzgodnień w ramach wszystkich ZZ działających w izbie, aby następnie przedłożyć go dyrekcji
Wyobraźcie sobie Szanowne Koleżanki I Koledzy z IC Katowice, że w Waszej izbie działają ZZ, które nie chcą uzgodnić tego regulaminu i bojkotują prace nad nim. To niespotykany skandal.
W dniu 18.02. odbyło się spotkanie w tej sprawie i część "działaczy" nie wykazuje inicjatywy do działań propracowniczych i zmiany regulaminu.

Nie podam na razie danych tych "działaczy", gdyż jest szansa na spotkanie w marcu, gdzie być może, po przemyśleniu, "związkowcy" ci zmienią jeszcze swoje prodyrektorskie nastawienie.
 
Zdrada

Mamy problem.
w Waszej izbie działają ZZ, które nie chcą uzgodnić tego regulaminu i bojkotują prace nad nim. To niespotykany skandal.
W dniu 18.02. odbyło się spotkanie w tej sprawie i część "działaczy" nie wykazuje inicjatywy do działań propracowniczych i zmiany regulaminu.
Nie musisz kolego robić z tego wielkiej tajemnicy. My i tak wiemy o kogo chodzi. Ale dla nas ci panowie to nic nowego. Od kiedy na stołku przewodniczącego zasiadł obecny v-ce, te "zwiazki" nie działały na rzecz funkcjonariuszy, ale wyłącznie na rzecz swoją. Pamiętamy ustalanie warunków awansowych tak, aby samemu znaleźć się na czele tej listy i nienawiść do waszystkich i wszystkiego, którzy się sprzeciwiali. Obecny szef jedynie kontynuuje ten trend. Dziwi tylko, że są jeszcze ludzie, którzy wierzą w ich nieinteresowność i jak te cielęta płącą składki. Wierzcie mi, ci pozostali - jak przyjdzie odpowiedni czas - tak jak to było już przy alokacji - was też sprzedadzą w imię swoich partykularnych interesików. Teraz będzie wartościowanie stanowisk i przyszeregowywanie, więc warto dobrze żyć z Kierownictwem. A że związkowe wartości mówią co innego ?? A kto tego słucha??.
Niech Pan Panie SS przemyśli temat, a pojmie Pan dlaczego niektórzy obecnie zajmują prezentowane przez siebie postawy.
 
Back
Do góry