• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Związki Zawodowe w IAS Rzeszów

Mały

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
23 Lipiec 2018
Posty
778
Punkty reakcji
454
Wczoraj w gronie kilku osób, pracowników izby, wywiązała się dyskusja dot. sensu istnienia zz w tej izbie. Sprowokował ją młody związkowym stażem działacz jednego z 13 zz. Na wszystkie pytania o istotne dla pracowników sprawy takie jak: czy podjęto działania o zmianę półrocznej premii na kwartalną, o ruchomy czas pracy, kiedy będzie nowy regulamin zfśs - padła odpowiedź, że nic nie może powiedzieć bo ... tajemnica. Więc stawiam te pytania tu, może ktoś odważny ze zz udzieli na nie odpowiedzi.
 
A w jakim zz jesteś? Nie dziwi mnie że jakiś związkowiec nie ma ochoty tracić czasu na jałowe dyskusje z kimś, komu nie chciało się nawet wesprzeć środowiska zawodowego biernym członkostwem w zz. Jeśli jednak jesteś w którymś zz to masz prawo żądać informacji od tego zz.

Tylko od tego.


W marcu napisałem:

Mały

Sprawdziłem twoje posty bo nie byłem pewien

Nie jesteś nie tylko w celnicy.pl ale w żadnym zz

Nie masz prawa moralnego kogokolwiek przywoływać do wyimaginowanego przez ciebie porządku

Jesteś tu gościem na nasz koszt

Forum kosztuje

Prawnicy też

Ty nawet 15zł żałujesz na wspólną sprawę

Schowaj się że tak ci grzecznie napiszę
 
Znasz mnie? Fakt jestem gościem a właściwie byłem. Nie zniżę się do Twojego @bolo1999 poziomu małego, zawistnego człowieka.
 
Ostatnia edycja:
Dziś odbyło się w IAS Rzeszów spotkanie dyrektora z przedstawicielami zz. Plotka korytarzowa głosi, że celnicy.pl odmówili podpisania porozumienia z dyrektorem, nie zagadzając się m.in na wprowadzenie od grudnia ruchomego czasu pracy. I teraz tak się zastanawiam tylko dlaczego? Czyżby chodzi o to żeby zawsze być na nie?
 
Back
Do góry