• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zoo

trinity6

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Czy to prawda, że z okazji dnia celnika dostaliście darmowe wejściówki do ZOO w niedzielę:D, bo doszły do mnie takie słuchy i nie mogę wyjść ze zdumienia????:eek:
 
Też o tym słyszałam - są wejściówki, ale nie ma wyjściowek!!!!! Nie dajcie się nabrać! Kto tam wejdzie zostanie za kratkami, w towarzystwie lwa albo...
 
Wchodzimy na legitymację (sluzbową i ubezpieczeniową, oczywiście aktualną) i będzie co wspominać jak małpy nas wyśmieją.
 
Ostatnia edycja:
Wycieczka po zoo bez przewodnika jest dużo tańsza a zwłaszcza w niedzielę(dzień wolny od pracy) niż przyznanie awansów i nagród.Czysty zysk...
 
Nic mi na ten temat nie wiadomo.
trinity,jestes chyba ciagle uzalezniona od SC.

niestety, masz racje. Ciągnie się jeszcze za mną ten cały smród. Poza tym dużo fajnych ludzi zostało w SC, więc nie dziw się, że ten temat mnie obchodzi.....
pzdr
 
niestety, masz racje. Ciągnie się jeszcze za mną ten cały smród. Poza tym dużo fajnych ludzi zostało w SC, więc nie dziw się, że ten temat mnie obchodzi.....
pzdr


W imieniu SC dzieki za smrod.
Wystarczy miec odpowiednie podejscie do pracy i zycia.
Chyba zbyt wiele osob po 1 za bardzo sie wczuwa w role,a po 2 ma cos na sumieniu i potem czuje smrod.
 
Back
Do góry