• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Żołnierz zabity w obronie granicy

Młodego chłopaka zabili a Wy tumany wyskakujecie z tuskiem, hołownia i podwyżkami cen. Myślicie że gdyby rządził ktoś inny to by tej tragedii nie było,?
Ciekawe z jakim zapałem pojedziecie na granice wspierać inne służby kiedy pewnego dnia taki rozkaz padnie, a mam nadzieję że kiedyś padnie i w końcu pokażemy ile jesteśmy warci.
Szkoda chłopaka, a kto do tej tragedii podpina swoje polityczne poglądy jest tyle samo warty co ten brudny morderca.

Jeszcze raz na nową stronę:

Polityczne poglądy!?

Przecież nie padła nazwa jakiegokolwiek ugrupowania politycznego. Jedynie możemy mówić o dezaprobacie dla rządzących teraz czy wcześniej. Z przykładami ich najnowszych działań , opisującymi manie w dupie swoich wyborców na dotyczących wszystkich płaszczyznach.

Taka to mamy klasę polityczną, nie liczącą się z wyborcami. Doprowadzili w swetrze decyzyjnej czy zaniechań do tej tragedii i tyle. To już wszyscy wiedzą i mówią, niezależnie od prób, nawet w tym miejscu, przerzucenia odpowiedzialności na innych .

Precz z politykami nierobami i ich pomagierami.

Spoczywaj w pokoju, Bracie w służbie.
 
Ten wątek powinien być wolny od kłótni i dziwnych dygresji.
Proszę admina o usunięcie bezmyślnych wpisów.
Tak chcecie uhonorować pamięć po żołnierzu?
Nie macie wstydu.

Nie przesadzaj z tym wstydem.

Trzeba określić winnych tej krwi i śmierci. A że to wpisuje się w szerszą krytykę klasy politycznej? No cóż, przecież oni nie mają hamulców. Niektórzy zaślepieni wyborcy też.
 
Żołnierz zabity broniąc granicy. Ranni funkcjonariusze. A żandarmeria wojskowa nakłada kajdanki obrońcom Naszej Granicy. I to dzieje się naprawdę !!!!!! Nie wierzę w to co się dzieje. Poprzedniczka żandarmerii nazywała się WSW. Mówiliśmy na nich Wojsko Ściga Wojsko. Rozumiem że wykonują polecenia ale na litość boską ktoś nakazał założenie tych kajdanek... Wiecie co ????? W słowniku ludzi kulturalnych oraz tych mniej kulturalnych po prostu brakuje słów. Są odpowiednie słowa w słowniku innym. Ale z oczywistych względów ich nie użyję. Niemniej jednak tylko te słowa byłyby odpowiednie. Czołem !!! Nazwę żandarmeria wojskowa celowo napisałem małymi literami i to z jednego powodu - kajdankując tych Żołnierzy przynieśli sobie WSTYD. Ale nie ci którzy ich kajdankowali a ci którzy nakazali ich w ten sposób zatrzymać. Rozumiem że są przepisy ale ktoś mógł pomyśleć. Niestety nikt nie pomyślał.
 
Ostatnia edycja:
Nie przesadzaj z tym wstydem.

Trzeba określić winnych tej krwi i śmierci. A że to wpisuje się w szerszą krytykę klasy politycznej? No cóż, przecież oni nie mają hamulców. Niektórzy zaślepieni wyborcy też.
Spoko o siebie zadbali. Mają immunitety. Nie zadbali o obrońców granicy. I ta cała patologia tak PATOLOGIA celebrycka i inna.... Gdzie są Barbary dwojga nazwisk i inni ??? Jedna taka MADAME nazwała ich mordercami. I co ? Sąd ją uniewinnił !!!!!! Pochowali się jak szczury a zawsze tacy mądrzy byli.....No ....a !!!!! Sorki za wpis ale i tak gryzłem się w język. I uwierzcie że wiem o czym piszę. Również - wiele lat temu - na tzw pasku byłem.
 
Ostatnia edycja:
Żołnierz zabity broniąc granicy. Ranni funkcjonariusze. A żandarmeria wojskowa nakłada kajdanki obrońcom Naszej Granicy. I to dzieje się naprawdę !!!!!! Nie wierzę w to co się dzieje. Poprzedniczka żandarmerii nazywała się WSW. Mówiliśmy na nich Wojsko Ściga Wojsko. Rozumiem że wykonują polecenia ale na litość boską ktoś nakazał założenie tych kajdanek... Wiecie co ????? W słowniku ludzi kulturalnych oraz tych mniej kulturalnych po prostu brakuje słów. Są odpowiednie słowa w słowniku innym. Ale z oczywistych względów ich nie użyję. Niemniej jednak tylko te słowa byłyby odpowiednie. Czołem !!! Nazwę żandarmeria wojskowa celowo napisałem małymi literami i to z jednego powodu - kajdankując tych Żołnierzy przynieśli sobie WSTYD. Ale nie ci którzy ich kajdankowali a ci którzy nakazali ich w ten sposób zatrzymać. Rozumiem że są przepisy ale ktoś mógł pomyśleć. Niestety nikt nie pomyślał.

Zasłużyli sobie na nienawiść całego wojska. Pamiętam za komuny chłopaków z zasadniczej, jak ich okrzykiwali, gdy się pojawiali na stołówce po zaopatrzenie z termosami. A jak jeździli na urlopy, to albo w cywilkach, albo w na zielono, bez oznak.

Tego ich bossa to w kajdany publicznie, to może zmyją tym z siebie hańbę i nie zostaną z nią na zawsze.
 
Brawo. O godzinie 12 tej.

 
Back
Do góry