• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zmiany zmiany

Rachmistrzu, zrozumiałem, aż takim debilem nie jestem, mimo że specjalista. Ja ze swoją obecną kasą, choćbym się zesrał, zostanę do emerytury. Do kasty wyżej nie wskoczę, raz na 5 lat dostanę awans w stopniu 50 zł brutto.
 
Ta kasa funkcyjna tylko szefostwo zintegruje, będą dymać jak w zegarku.


Zintegruje i zmotywuje, ale do gonienia podwładnych by dymali jak w zegarku.

Pisałem o władzy. Wiadomo, że zwykłego funkcjonariusza mozna zgnoić bez bez problemów

Fakt, można szczególnie jak się sobą nic nie reprezentuje i wyładowuje swoje frustracje i kompleksy na podwładnych.
 
....

To prawda osobiscie znam pare osob ktore na kilka dni przed wartosciowaniem przeniesionych zostalo z ref. dozoru do KP. Narazie pozostali w RD ale nie zostali tam zwartosciowani - wiecie czemu??
-a co może powiedzieć były cywil , który został przeniesiony na oddział celny. wcześniej pracował na st. nadzorze, teraz odprawia ,a jedyne przygotowanie to samokształcenie na oddziale? mimo kilkunastu lat pracy i wyższego wykształcenia oraz przyznanego w lipcu stanowiska st. specjalisty teraz tylko specjalista. kierownik w porządku, moim zdaniem starał się postąpić uczciwie i sprawiedliwie. tylko po co było wcześniej rozdysponować częsć pracowników zupełnie bez sensu, a może i z sensem, tylko ja o nim nie mam pojęcia
 
Do Gruszki :) Spokojnie ! Jadę na tym samym wózku co Ty :) Po trzydziestu paru latach pracy zostałem aż St. Specem i moja kariera zawodowa została zatrzymana. Jak się uda to na emeryturę przejdę w stopniu st. aspiranta. Pod warunkiem,że mnie wyślą po 5 latach na kurs, który zaliczę i potem jeszcze awans co 5 lat. Tak więc spokojnie kolego /koleżanko?/ Nie było moją intencją Ciebie urazić. Jeżeli tak się poczułeś/aś/ to przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
[Cytat Napisał rachmistrz Zobacz post
Pisałem o władzy. Wiadomo, że zwykłego funkcjonariusza mozna zgnoić bez bez problemów



Fakt, można szczególnie jak się sobą nic nie reprezentuje i wyładowuje swoje frustracje i kompleksy na podwładnych.[/QUOTE]

Nie tak całkiem, bowiem mobing w służbach mundurowych był w NSA i wyroki są jednoznacznie na korzyść funkcjonariusza w nowej ustawie o służbie więziennej wpros zabrania się mobingu.Zostają jeszcze sądy cywilne gdzie można dochodzić odszkodowań za brak awansów,premii,podwyżek to także wynika z wyroków NSA.
A więc nie jesteśmy całkowicie zdani na łaskę frustratów jak pisze "mess".
 
pulp fiction celna

"...Tuż przed rozdaniem nowych stanowisk, poczujesz lekkie ukłucie. To twoja wkurwiona ambicja. Pie*** ambicję! Ambicja tylko boli... nigdy nie pomaga. Zwalcz tą jeb*** ambicje w sobie. Bo za rok, dwa...., powiesz sobie....wujek Kaplica miał racje "
 
"...Tuż przed rozdaniem nowych stanowisk, poczujesz lekkie ukłucie. To twoja wkurwiona ambicja. Pie*** ambicję! Ambicja tylko boli... nigdy nie pomaga. Zwalcz tą jeb*** ambicje w sobie. Bo za rok, dwa...., powiesz sobie....wujek Kaplica miał racje "

Ludzie bez twarzy, Ludzie bez serc - to cytat za takiej sobie piosenki. Tu wypadałoby dodać bez mózgu czy tylko wazeliniarz, który sie pojawił tu na chwilkę ?
 
Back
Do góry