• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zmiana na krzesełku?

Kubuś i jego mniodek napisał:
Kolejny Gość napisał:
Pewien Leszek powiedział kiedyś, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. Pomijając kwestię płci - bo niejedna kobieta pokazała, że ma wieksze "jaja" niż gros krzykaczy na tym forum - pokazaliśmy, że potrafimy zacząć. Co jeszcze pokazaliśmy? Że umiemy się kłócić, wytykać palcami błędy ortograficzne (robione często w pośpiechu), a nade wszystko umiemy I UWIELBIAMY obrzucać się błotem. Powtórzę: ten protest pokazał, kto ludź, a kto menda.
Karuzela zmian na dyrektorskich stołkach właśnie ruszyła. Starych przydupasów zastąpią nowi. Jaki stąd wniosek? Że jedyną słuszną metodą postepowania jest wierność Zasadom. Tym przez duże "Z".

Jakoś chodząc po korytarzach naszej izdebki jedyną zasadą jaką zauważyłem jest „koszula bliższa ciału”. Bardzo chciałem w tej zasadzie zobaczyć to duże Z i jakieś dziwne obrzydzenie mnie ogarnia – to nie ta zasada o której pisał przedmówca. Innych jakoś nie widać. Potrafimy o TYCH zasadach mówić, wzniośle pisać ale w życiu ich nie przestrzegamy. Przedmówca wspomina o karuzeli na stołkach. Jest więc szansa na kolejną zasadę „igrzyska dla tłumu”, kogoś zwalą ze stołka, komuś stanie się krzywda, dobrze gadowi a taki był mądry (byle mi nic się nie stało). Na papierosku omawiane strategie, kogo uderzą, kogo nie będzie i co z nim zrobią, może to już dziś, dlaczego to tyle trwa? Gdzie te Wasze/Nasze zasady? Jak zwierzęta. Chociaż nie, one to robią instynktownie a w nas zawiść i jad kipi.
 
marecki napisał:
Wiadomo coś o zmianie dyrektora w IC? bo nie doinformowany jestem :lol:

Tak przy okazji dzwoniłem dzisiaj do koleżanki w mf-ie i mam dla Ciebie złe wieści. Przynajmniej na razie igrzyska odwołano – w całym kraju. Mają na głowie kilka ważniejszych spraw. :shock: A co sądzę o igrzyskach kuknij w mój post wyżej. :oops:
 
No chyba czas coś zmienić!
Taka cisza.
Kadra się uspokoiła.
Cisza ...
Dyrektor jakby ma już lepszy humor
 
'A słowo ciałem się stało' :lol: Już po igrzyskach, jak się zapatrujecie na nowego-starego dyrektora? :lol:
 
info ze strony:
M. Mikłaszewicz odwołany
Zmiana na stanowisku Dyrektora Izby

Informuję, iż w dniu dzisiejszym M. Mikłaszewicz został odwołany z funkcji Dyrektora Izby Celnej w Olsztynie. Na to stanowisko Minister Finansów powołał pana Roberta Torenca. Nominację nowemu dyrektorowi wręczył pan Jacek Kapica, Wiceminister Finansów, Szef Służby Celnej.
 
Kw ?

kw ? dobry pomysł ! oczywiście razem pzostałymi Dwiema Paniami.
Wogóle dobre dla sprawy byłoby pogonienie "girl power", która zaistniała w IC i w jednym ;-) z izbowych UC
 
Back
Do góry