• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zmiana daty wyplaty z 25 na 1 dzien miesiaca

Grubo :D
Myślę, że ludzie z dniówki też powinni już ją mieć ;)
Emkę, gdziekolwiek...
Ta firma nie przestaje mnie zaskakiwać.
 
To jest prawdziwy problem... Większych nie masz?
Ogarnij się chłopie, jak nie pasuje temat to czep się tego co zaproponował zmiane terminu wypłaty, bo skoro zaproponował to sygnalizuje ze mi nie pasuje i podaje jakiś argument za swoim zdaniem, a jak ci to nie na rękę to przykro mi bardzo - to nie powód by się mnie czepiać... czego nie rozumiesz jeszcze? jak nie umiesz napisać nic sensownego to nie pisz nic, a jak nie rozumiesz co jest napisane to się zapytaj a nie wyjeżdzasz z niezasadnymi pretensjami...
 
Ogarnij się chłopie, jak nie pasuje temat to czep się tego co zaproponował zmiane terminu wypłaty, bo skoro zaproponował to sygnalizuje ze mi nie pasuje i podaje jakiś argument za swoim zdaniem, a jak ci to nie na rękę to przykro mi bardzo - to nie powód by się mnie czepiać... czego nie rozumiesz jeszcze? jak nie umiesz napisać nic sensownego to nie pisz nic, a jak nie rozumiesz co jest napisane to się zapytaj a nie wyjeżdzasz z niezasadnymi pretensjami...
Stary, z jednej strony jest stawiany argument, że wstępujący do służby muszą czekać na uposażenie cały miesiąc w przeciwieństwie do swoich kolegów z innych formacji, a z drugiej że ktoś ma termin płatności rat. Czujesz to, czy odleciałeś?
To tak, jakby wnioskować, że służba w SCS powinna się zaczynać o 9, bo lubisz pospać. Patrz ponad swój koniec nosa. EOT.
 
Każdy się tak przyjmował i czekał na wypłatę, a jak chcesz zeby było jak w policji to niech nie będzie tych 5 lat i niech nie będzie łączenie emki mundurowej z zusową, niech będzie jednakowe 15a i wtedy niech jednakowo placą 1... a i niech będzie szkółki na początek z 9 m-cy itd. Wszystko może się różnic a ta wypłata - temat nic nie znaczący (zastępczy) - musi być jednakowo - rzeczywiście odplynalem...
 
Back
Do góry