• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Złóżmy 3-miesięczne wypowiedzenia

G

Guest

Gość
Wiem jak zmusić Ministerstwo do podwyżek -złóżmy 3-miesięczne wypowiedzenia z pracy w całym kraju.Zobaczymy co zrobią ,a UE dostanie zawału.
 
Tylko zrobimy im dobrze-jest 7 na nasze miejcse (już co prawda nie 25 ale chętni są) dadzą im po 1500 na rękę obietnice premii a oszczędności podzielą między siebie. My musomy czynnie protestować - granice , składy paliwowe i gazowe tam jest pole do działania
 
Dokładnie. Zanim nowy dostanie przysłowiową "pieczątkę" to chyba mija 3 lata. Więc kto będzie odprawiał??? To chyba grozi paraliżem granicy i jak ktoś wcześniej zauważył - zawałem w UE :) :)
 
ja sie zgadzam
ale coś czuje ze moi koledzy tego nie zrobią
zbyt wielu boi sie utraty tego co maja
bo kto przyjmie celnika- czytaj urzędnika po 40 ????
 
Anonymous napisał:
Wiem jak zmusić Ministerstwo do podwyżek -złóżmy 3-miesięczne wypowiedzenia z pracy w całym kraju.Zobaczymy co zrobią ,a UE dostanie zawału.
Tak my złożymy a ty dostaniesz podwyżkę hehe nie ma takich głupich :D :D :D :D
 
człowieku niematakiej mozliwości abym złożyła wypoeidzenie , mam hipotekę na głowie i co złożę wypowiedzenie bo reszta się wycofa - bo tak jest i ja zostaję z dzieciakmi na ulicy nie ma gupich , pracuje nie narzekam bo musze pracować ,za gramicęnie kazdy może pojechać wa w biedronce nie bedę dzwigać skrzynek -namnie nie liczcie
 
Wypowiedzenie?

Nie lepiej tydzień zwolnienia lekarskiego. Odprawy, rozliczanie sadów i akcyzy. Na pewno ciśnienie podskoczy. Potem 2 tygodnie. Z tymi 7 chętnymi to przesada. Służba przygotowawcza co najmniej rok potrzebuje żeby wgryść się w temat. To nie jest hop siup.
 
moim zdaniem wystarczyłoby gdyby każdy w te same dni wziął 4 dni urlopu na żądanie. wszystko zgodnie z prawem - ciekawe co by zrobili??? cwaniaczki z Wa-wy :lol:
 
Indywidualnie to możemy co najwyżej pobiadolić na forum jakimi dziadami staliśmy się. Nikt kto nie ma zabezpieczonej nowej roboty nie rzuci wypowiedzenia. Ci co znależli już nową dawno się zwolnili, ci którzy szukają i znajdą rzucą wypowiedzenie bez ogladania się na resztę. Wniosek jest jeden, żeby o coś walczyć trzeba być zorganizowanym. Jedyne organizacje sformalizowane w naszej firmie to związki zawodowe. Jak dzałają każdy widzi, co zwalnia mnie od komentowania ich działalności. Czyli jesteśmy i........ będziemy dziadami, przynajmniej w dającej przewidzieć sie przyszłości. :(
 
Back
Do góry