• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zdawac czy nie zdawac (podłożyc się) egzamin zawodowy

G

Guest

Gość
cześc

nieubłaganie zbliża sie termin egzaminu zawodowego
a ja mam rozterki i to coraz wieksze
a mianowicie zostawac w tej służbie czy nie

szczerze mówiac to perspektyw dobrych nie widac co prawda ma wejśc reforma ale coś mi sie nie chce wierzyc że dostaniemy te obiecane podwyżki

druga sprawa to scieżka rozwoju która w tej firmie praktycznie nie istnieje no chyba że sie jest z układu i liże sie dupsko naczelnikowi lub kierownikowi

ja i tak mam lepiej niż ci z granicy bo pracuje w SNP

ale na dłuższą mete to nie wiem jak to bedzie
teraz wiem że w tej pracy sie uwsteczniam

oczewiście sa kursy ale ich poziom jest żenujący i czas na nich polega na bibkach i piciu

mam wrażenie że czas przecieka mi przez palce


czy jestem odosobniony???
a może tu jest zajefajnie tylko ja jestem popaprańcem???

pozdrawiam wszystkich zolli :p
 
co się martwisz zdaj egzamin w snp nie jest źle a zawsze możeszsię zwolnić jak znajdziesz lepszą robotę to możesz nawet porzucić
 
Mamiałem takie same rozterki. Postanowiłem odejść i w tej chwili jestem na wypowiedzeniu. Niestety nie przychylono się do mojej prośby skrócenia czsu wypowiedzenia. Moją decyzje przyspieszyła myśl o pieniądzach, które będe musiał oddać jak pojadę na kurs. Generalnie to odchodzę gdyż pieniądze nie są rewelacyjne, a widmo dyscyplinarki nie poprawia mojego humoru. Nie widzę perspektyw na poprawę sytuacji w SC a w KAS przestałem wierzyć.
 
Anonymous napisał:
Mamiałem takie same rozterki. Postanowiłem odejść i w tej chwili jestem na wypowiedzeniu. Niestety nie przychylono się do mojej prośby skrócenia czsu wypowiedzenia. Moją decyzje przyspieszyła myśl o pieniądzach, które będe musiał oddać jak pojadę na kurs. Generalnie to odchodzę gdyż pieniądze nie są rewelacyjne, a widmo dyscyplinarki nie poprawia mojego humoru. Nie widzę perspektyw na poprawę sytuacji w SC a w KAS przestałem wierzyć.
pewnie masz rację , szkoda czasu i zdrowia , perspektywy żadne, a dyscyplinarkę masz zawsze pewną, pewniejsza niż awans
 
Back
Do góry