• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Żczenia dla Pani Dyrektor

polit

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Życzenia dla Pani Dyrektor

Z okazji imienin dużo sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym życzy wdzięczna część załogi. Myślę , ze obrana droga doprowadzi nas do sukcesów.Cieszymy się bardzo, że minister dostrzegł kompetentna osobę.
 
Ostatnia edycja:
życzenia imieninowe

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Panie i Panowie nawet nie wiecie jaki ciężar odpowiedzialności spoczywa na barkach tej kruchej istoty. dlatego powinniście ją wszyscy wspierać aby było nam lepiej. Ogłaszam 100 dni spokoju w izbie i urzędach czyli do 30 kwietnia. Darujmy sobie zamiesznie pozwólmy działać Pani Dyrektor i pozostałym osobom z kierownictwa starym i nowym. Jest to kobieta kreatywna i myslę,że dokona wiele dobrego dla tej służby.
 
No nie no zabic to za malo, ze tez takie lizusy sie wogole rodza :mad: Precz z oszolomstwem :eek:
 
Ostatnia edycja:
100 dni spokoju

Mam nadzieję, że sto dni spokoju oznacza brak rewolucjii i tym podobnych działań (czystek), w których brylował dyrektor z Ciechanowa. Pozwólmy tym, którzy ciężko pracują dalej pracować, doceńmy to a leni i speców od robienia dobrego wrażenia zagońmy do roboty (wystarczy skontrolować co ktoś zrobił w ciągu tygodnia i ile czasu zajęło mu picie kawek, czytanie gazet, palenie papierosów i pogaduchy z kolegami i koleżankami z izby a ile merytoryczne rozwiązywanie problemów). Odchudźmy wewnętrzną biurokrację w której toną niektóre komórki (vide logistyka). Życzę Pani Dyrektor zdrowia oraz przenikliwości w podejmowaniu decyzji. Mam nadzieję, że zmiany nie będą polegały tylko na personalnych roszadach, obsadzaniu stanowisk kierowniczych swoimi ludźmi oraz prostowaniu do pionu niepokornych. A jeśli już kadrę kierowniczą muszą tworzyć krewni i znajomi królika to niech będą kompetentni i odpowiedzialni. Niekompetentny lizus i włazidupek może narobić mnóstwo szkód i zniechęcić do pracy i incjatywy swoich podwładnych.
 
zdrowia psychicznego

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Panie i Panowie nawet nie wiecie jaki ciężar odpowiedzialności spoczywa na barkach tej kruchej istoty. dlatego powinniście ją wszyscy wspierać aby było nam lepiej. Ogłaszam 100 dni spokoju w izbie i urzędach czyli do 30 kwietnia. Darujmy sobie zamiesznie pozwólmy działać Pani Dyrektor i pozostałym osobom z kierownictwa starym i nowym. Jest to kobieta kreatywna i myslę,że dokona wiele dobrego dla tej służby.
Naucz sie liczyć. 100 dni to 3 miesiące czyli do połowy grudnia a nie kwietnia.No chyba, ze chodzi ci o ruski miesiąc czyli konkretne zmiany na święty nigdy. to wielce prawdopodobne przy naszym kierownictwie.
 
Z okazji imienin dużo sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym życzy wdzięczna część załogi. Myślę , ze obrana droga doprowadzi nas do sukcesów.Cieszymy się bardzo, że minister dostrzegł kompetentna osobę.

Z okazji Dnia Służby Celnej życzymy naszej kochanej Pani Dyrektor Dorocie Kędzierskiej stu lat w zdrowiu, mnóstwa odznak „Zasłużony dla Służby Celnej”, satysfakcji na polu prywatnym: zwłaszcza żeby doceniono jej szanownego męża, wybitnego mecenasa łódzkiej palestry, znanego działacza politycznego LPR i LIBERTASU Pana Jacka Kędzierskiego i powierzono mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości.

Dziękujemy Ci Doroto za Twoje kochane, dobre serce -
najlepsze, jakie można mieć.

Dziękujemy Ci Doroto za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów, które wypelniły nasze życie.

Są slowa których mówić nie należy
takie, których się nie zdradza,
których głębi nic nie zrani,
nie pogubi, nie postrada.
A więc powiem prosto z mostu.
Bo ja wiem, zrozumiesz przecież.
Ja dziękuję Ci po prostu za to,
że naprawdę jesteś.

Twoi przyjaciele z Logistyki IC Łódź.
 
Ostatnia edycja:
Logistycy przyjaciólmi pani dyrektor, pani dyrektor przyjaciolką panów z logistyki Na tym chyba koniec
 
Niech nam żyje Pani Dyrektor Kędzierska sto lat w zdrowiu !

Logistycy przyjaciólmi pani dyrektor, pani dyrektor przyjaciolką panów z logistyki Na tym chyba koniec


Całkowicie nie rozumiem twojego malkontenctwa i defetyzmu. Może ci się jeszcze nie podoba, że kancelaria wybitnego adwokata Jacka Kędzierskiego będzie robiła u nas audyt.
My tu w logistyce przyklaskujemy takiej polityce prorodzinnej.
 
Nie zbaczaj z tej drogi

Z okazji Dnia Służby Celnej życzymy naszej kochanej Pani Dyrektor Dorocie Kędzierskiej stu lat w zdrowiu, mnóstwa odznak „Zasłużony dla Służby Celnej”, satysfakcji na polu prywatnym: zwłaszcza żeby doceniono jej szanownego męża, wybitnego mecenasa łódzkiej palestry, znanego działacza politycznego LPR i LIBERTASU Pana Jacka Kędzierskiego i powierzono mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości.

Dziękujemy Ci Doroto za Twoje kochane, dobre serce -
najlepsze, jakie można mieć.

Dziękujemy Ci Doroto za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów, które wypelniły nasze życie.

Są slowa których mówić nie należy
takie, których się nie zdradza,
których głębi nic nie zrani,
nie pogubi, nie postrada.
A więc powiem prosto z mostu.
Bo ja wiem, zrozumiesz przecież.
Ja dziękuję Ci po prostu za to,
że naprawdę jesteś.

Twoi przyjaciele z Logistyki IC Łódź.
Zakochał się do szaleństwa.To już drugi wiersz na tym forum izby łódzkiej.Może juz niedługo wydamy tomik wierszy.Oby tylko jajcuś nie był za bardzo zazdrosny.
 
Ostatnia edycja:
jestem pod wrażeniem

Jestem pod wrażeniem wcześniejszych postów, zachęcam do czytania.Chcę pogratulować koledze trzeźwego spojrzenia na otaczającą go rzeczywistość.
 
Ostatnia edycja:
Nie wpierdalaj sie wanda

Z okazji Dnia Służby Celnej życzymy naszej kochanej Pani Dyrektor Dorocie Kędzierskiej stu lat w zdrowiu, mnóstwa odznak „Zasłużony dla Służby Celnej”, satysfakcji na polu prywatnym: zwłaszcza żeby doceniono jej szanownego męża, wybitnego mecenasa łódzkiej palestry, znanego działacza politycznego LPR i LIBERTASU Pana Jacka Kędzierskiego i powierzono mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości.

Dziękujemy Ci Doroto za Twoje kochane, dobre serce -
najlepsze, jakie można mieć.

Dziękujemy Ci Doroto za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów, które wypelniły nasze życie.

Są slowa których mówić nie należy
takie, których się nie zdradza,
których głębi nic nie zrani,
nie pogubi, nie postrada.
A więc powiem prosto z mostu.
Bo ja wiem, zrozumiesz przecież.
Ja dziękuję Ci po prostu za to,
że naprawdę jesteś.

Twoi przyjaciele z Logistyki IC Łódź.
Też jestem pod wrażeniem a przed nowymi wyzwaniami.
 
Tak na marginesie

Tak na marginesie tych życzeń!! No i dnia celnika... Podobno odbyły się dalsze obchody tego dnia w dniu dzisiejszym! Oczywiście już w mniejszym, bardziej zaprzyjaźnionym gronie... Jak to mówią, nie dla celnika kiełbasa... Może ktoś wie, ile ten objadek kosztował polskiego podatnika? Pytanie o tyle istotnie, iż dookoła wciąż się mówi o kryzysie i braku kasy w kasie państwowej....
 
Droga Doroto sto lat pomyślności i kolejnych sukcesów.

Z okazji Dnia Służby Celnej życzymy naszej kochanej Pani Dyrektor Dorocie Kędzierskiej stu lat w zdrowiu, mnóstwa odznak „Zasłużony dla Służby Celnej”, satysfakcji na polu prywatnym: zwłaszcza żeby doceniono jej szanownego męża, wybitnego mecenasa łódzkiej palestry, znanego działacza politycznego LPR i LIBERTASU Pana Jacka Kędzierskiego i powierzono mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości.

Dziękujemy Ci Doroto za Twoje kochane, dobre serce -
najlepsze, jakie można mieć.

Dziękujemy Ci Doroto za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów, które wypelniły nasze życie.

Są slowa których mówić nie należy
takie, których się nie zdradza,
których głębi nic nie zrani,
nie pogubi, nie postrada.
A więc powiem prosto z mostu.
Bo ja wiem, zrozumiesz przecież.
Ja dziękuję Ci po prostu za to,
że naprawdę jesteś.

Twoi przyjaciele z Logistyki IC Łódź.




Do tych szczerych życzeń przyłączają się również wdzięczni płatnicy z Helvetia Meble oraz Staszek z UCII i Józef z SNP,
koledzy z palestry oraz importerzy i eksporterzy z podłódzkich miasteczek i wiosek. Commora Celna z Lodowej nie mylić z włoska grupą importerów fajek podobno obecnych na naszym terenie.Ciekawe jaki gwiazdor palestry robi im obsługę.


Jeżeli ktoś ma jeszcze wyraźne powody by złożyć Naszej Kochanej Dorocie życzenia, to proszę o maile.
 
Ostatnia edycja:
Dorota na Szefa SC !

Z okazji Dnia Służby Celnej życzymy naszej kochanej Pani Dyrektor Dorocie Kędzierskiej stu lat w zdrowiu, mnóstwa odznak „Zasłużony dla Służby Celnej”, satysfakcji na polu prywatnym: zwłaszcza żeby doceniono jej szanownego męża, wybitnego mecenasa łódzkiej palestry, znanego działacza politycznego LPR i LIBERTASU Pana Jacka Kędzierskiego i powierzono mu stanowisko przynajmniej ministra sprawiedliwości.

Dziękujemy Ci Doroto za Twoje kochane, dobre serce -
najlepsze, jakie można mieć.

Dziękujemy Ci Doroto za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśmiechów, które wypelniły nasze życie.

Są slowa których mówić nie należy
takie, których się nie zdradza,
których głębi nic nie zrani,
nie pogubi, nie postrada.
A więc powiem prosto z mostu.
Bo ja wiem, zrozumiesz przecież.
Ja dziękuję Ci po prostu za to,
że naprawdę jesteś.

Twoi przyjaciele z Logistyki IC Łódź.


Droga Doroto.

Jak widzisz rzeczywistość niesie ze sobą miłe niespodzianki. Nasz Szef, Jacek Kapica, sygnalizował Premierowi naganne i patologiczne zachowanie niejakiego Szejnfelda (wiadomo jakiej narodowości). W nagrodę pewnie zostanie ministrem albo i szefem CBA (taką słodką ma buzię w mundurze, to tak à propos).

To ogromna szansa dla Ciebie. Już widzę Cię jako Szefa SC. Nareszcie byłyby porządki i dyscyplina. Nikt by bez potrzeby, za przeproszeniem, w foteliki nie pierdział.

I dla mecenasa Kędzierskiego jakiś ministerialny stolec by się znalazł. I z Warszawy bliżej do Brukseli. Warszawiacy by się na nim poznali, nie to co łódzkie buraki.


Życzymy powodzenia, twoi Przyjaciele z Logistyki i Józef G. z SNP.
 
Ostatnia edycja:
wyborowa

Jako wyborowa powinieneś być pokrzepieniem dla strapionych mężczyzn,ale mam wrażenie ,że wpieprzasz się między wódkę,a zakąskę.
 
Spieprzaj dziadu !

Jako wyborowa powinieneś być pokrzepieniem dla strapionych mężczyzn,ale mam wrażenie ,że wpieprzasz się między wódkę,a zakąskę.

Nie wiem o co ci stara pierdoło chodzi, ale bronisz byłego pezetperelowskiego politruka oraz jego pomagiera trepa, który w stanie wojennym indoktrynował studentów w Studium Wojskowym na Kopernika.

Ci powyżej potrafią jedynie napisać, mało zresztą gramotne, doniesienie do prokuratury na własnego kolegę z cła, notabene w 100 proc. czystego. Aktualnie mają procesy o zniesławienie.

Idź w końcu stara pierdoło na emeryturę albo zanim coś skomentujesz zapytaj się wnuka.
 
Ostatnia edycja:
wyborowa

Twój mózg jest otępiony od alkoholu!Z Twoich wypowiedzi zieje faszyzmem,chyba nienawidzisz ludzi,i nie chcesz widzieć ich niedoli.Zastanów się nad sobą!
 
Back
Do góry