• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZBIOROWE PISMO CELNIKOW Z ZAMOSCIA DO DYREKTORA

6

666

Gość
pozdrawy dal calej braci celniczej z zamoscia
pismo pierwsza klasa - zawarte w niej tezy w 100% trafne
dotyczyly miedzy innymi polityki awansow , wynagrodzen
jak i pracy na granicy - to chyba jedyna grupa celnikow ktora miala
na tyle "jaj i jajnikow" by napisac - chociaz anonimowo ze zrozumiwalych wzgledow - co im lezy na sercu - oby tak dalej
mam tylko jedna obawe ze to pismo tarfi tam gdzie wszytkie poprzednie
tego typu - czyli do okraglego segretatora czytaj kosz lub zawisnie
w prozni bez odpowiedzi :( :( ale .... obym sie myslił :D :D
 
pismo pierwsza klasa - zawarte w niej tezy w 100% trafne
więc je opublikujcie

Pytanie: Dlaczego anonimowa grupa celników musiała się zdobyć na taki akt odwagi, skoro w IC Biała Podlaska działa Centrala Zwiazkowa ZZZSC RP, kierowana przez wybitną, ogólnopolską przewodniczacą B. Smolińską?
 
o jakie pismo braci celników z Zamościa chodzi bo chyba coś przegapiłem, czy ktos może powiedzieć gdzie to przeczytać???????????????
 
Bardzo proszę aby to pismo ktoś przekazał mi na maila jeżeli są w nim treści, które nie powinny znaleźć się na forum: slawomir.siwy@celnicy.pl.
Proszę ewentualnie odpowiednio je wyedytować i zamieścić w tym temacie na forum.

Zbliża się PIKIETA MF a problemy celników na zewnętrznej granicy UE są mi znane(otrzymywałem już maile na ten temat) i dla mnie bardzo ważne. Będą przedstawiane w postualatch stawianych Ministerstwu Finansów dlatego proszę o dalsze informacje.
 
pismo

Pisemko celników wraz z odpowiedzią dyrektora znajduje się w najnowszym biuletynie IC BP - do pobrania z intranetowej strony IC BP
 
Back
Do góry