• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zakres wiedzy - rekrutacja

Termin był do 14 sierpnia znając życie było dużo podań każde muszą rozpatrzeć myślę że trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać do miesiąca lub 1,5. Już brałam udział w naborze wiem jak jest.
Jak wyglądał dalszy etap rekrutacji? Pierwszy raz składałam dokumenty, nie wiem czego się spodziewać.
 
Jak wyglądał dalszy etap rekrutacji? Pierwszy raz składałam dokumenty, nie wiem czego się spodziewać.
Agnieszko, po rozpatrzeniu podań, podają datę do testów wiedzy przez telefon, listownie lub email, ale przeważnie telefonicznie. Kolejno testy sprawnościowe, psychotesty(test osobowości), kompetencji i na końcu rozmowa kwalifikacyjna. Wtedy jeśli znajdziesz się na liście głównej składasz ABO i dostajesz skierowanie na komisje lekarską. W internecie znajdziesz rozporządzenie co do naboru do służby celno skarbowej. Pozdrawiam.
 
Agnieszko, po rozpatrzeniu podań, podają datę do testów wiedzy przez telefon, listownie lub email, ale przeważnie telefonicznie. Kolejno testy sprawnościowe, psychotesty(test osobowości), kompetencji i na końcu rozmowa kwalifikacyjna. Wtedy jeśli znajdziesz się na liście głównej składasz ABO i dostajesz skierowanie na komisje lekarską. W internecie znajdziesz rozporządzenie co do naboru do służby celno skarbowej. Pozdrawiam.
Dziękuję. Właśnie zapoznałam się z rozporządzeniem...
 
Jak wyglądał dalszy etap rekrutacji? Pierwszy raz składałam dokumenty, nie wiem czego się spodziewać.
1 etap to zaproszenie na test wiedzy który składa się z 30 pytań
2 etap to test sprawności fizycznej
3 etap to psycholog - test osobowości plus tablice Ravena - tu odpada najwięcej osob
3 etap test kwalifikacyjny
4 etap rozmowa kwalifikacyjna - wyniki

I później czekamy na decyzję Dyrektora Izby czy zostaliśmy przyjęci czy znajdujemy się na liście rezerwowej albo odpadliśmy.
 
Hej. Składalam dokumenty w lipcu na stanowisko funkcjonariusz celno-skarbowy. Rekrutacja była do 14 sierpnia(Lublin). Do tej pory brak kontaktu. Czy jest tu ktoś kto brał udział w tej rekrutacji? Nie wiem czy to oznacza, że nie przeszłam do dalszego etapu?
Też jestem z tej rekrutacji i mam test w sobotę 26.09. Dalej nikt się nie odezwał?
 
Ja też. Czytałam ustawę o kas I administracji publicznej. Jestem przerażona. Za późno się zaczęłam przygotowywać.
"STARYCH" też przerażają i porażają do "bólu", zapisy są bardziej upierdliwe niż bóle w kościach,
a ból głowy trwa permanentnie (raczej nieuleczalny)🍾, jedynym pocieszeniem jest to, że doskwiera też " na szczycie"🧂
 
Back
Do góry