• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wygasniecie stosunku pracy

M

mela

Gość
witam,przeczytalam nowy projekt ustawy kas i zastanawiam sie co zamierzaja zrobic zwiazki zawodowe z wygasnieciem stosunku pracy w przypadku nie otrzymania propozycji pracy??nie ma wtedy zadnej odprawy poporostu bezrobocie.....dlaczego o tym nikt nie mowi???nigdzie nie ma o tym mowy -niezauwazono???? :oops:
 
witam.widze ze zainteresowanie poruszonym przeze mnie tematem zadne,a przeciez jesli po i pis stworza rzad po wyborach to kas wejdzie w zaproponowanej formie.dlaczego zwiazki zawodowe nie sa zainteresowane wlasnie tym problemem.mam zle dosw z alokacjami i obawiam sie ze tym razem bedzie podobnie.w urzedach propozycji nie dostana pracownicy nie lubiani przez przelozonych,podpadnieci itp po to aby zwolnic miejsca dla kolesi z mf itd.
mysle ze byc moze kas nie bylby zlym rozwiazaniem ale dlaczego nie walcza zw zawod o nalezne w tym wypadku przywileje jesli nie otrzymamy propozycji od pelnomocnika.w ge wchodza ewentualne odprawy w wys 6 lub 3 miesiecznej pensji.
 
witam.widze ze zainteresowanie poruszonym przeze mnie tematem zadne,a przeciez jesli po i pis stworza rzad po wyborach to kas wejdzie w zaproponowanej formie.dlaczego zwiazki zawodowe nie sa zainteresowane wlasnie tym problemem.mam zle dosw z alokacjami i obawiam sie ze tym razem bedzie podobnie.w urzedach propozycji nie dostana pracownicy nie lubiani przez przelozonych,podpadnieci itp po to aby zwolnic miejsca dla kolesi z mf itd.
mysle ze byc moze kas nie bylby zlym rozwiazaniem ale dlaczego nie walcza zw zawod o nalezne w tym wypadku przywileje jesli nie otrzymamy propozycji od pelnomocnika.w ge wchodza ewentualne odprawy w wys 6 lub 3 miesiecznej pensji.
 
Back
Do góry