• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wybiera się ktoś do Warszawy na protest 12.12 ??

Żeby walczyć o podwyżki skarbowców i wchłonięcie SC do US?!
Cy też , aby posłuchać mądrych wypowiedzi mędrców, którzy pewnie nie wiedzą ile w sklepie kosztuje bułka, a co dopiero maja pojęcie zadaniach SC u US, systemach informatycznych SC itp.
 
nasze polaczenie i tak jest juz przesadzone wiec moze warto wspomoc tych w stukturach kotrych niedlugo sie wspolnie znajdziemy??
 
Z tego co widać, to raczej nikt!!!
Związki unas chyba nic nie organizują, /jak ktoś się wybierze to "prywatnie"/ brak jakich kolwiek informacji - ale co się dziwić, komunikaty związkowe pojawiają się na stronie izby!
Chodzą słuchy że od nowego roku ma być podwyższona pensja o 200 zeta przez dyrektora, ale czy to prawda?!

PS
:shock: pewnie to samo co w przypadku 200 Euro -PLOTA!!!
 
akurat już widze jak nam tyle dadzą.może komuś na stołkach coś skapnie ale nam szaraczkom raczej nie. a na pikiete powinniśmy się wybrać bo można by było coś wywalczyć. służba więzienna już ma obiecane podwyżki a zaczęli protestowac kilka dni temu.im nas bedzie wiecej w warszawie tym większa szansa że nas zobaczą.a od siedzenia na tyłku i nażekania kasy nam nie przybędzie. wszystko zalezy od nas.
 
12.12.06

Ja tam pojadę, akurat mam wolne. Sądzę, iż nasze instytucje powinny się nawzajem wspierać . Musimy wiedzieć co chcą z nami zrobić. Ważne jest też, żeby po włączeniu były odpowiednie relacje płac. Teraz jest bałagan szarak u nasz i w us zarabia mało, ale w dużym us i inspektor uks oraz kierownicy pieniądze wynoszą i owszem.
 
Cieszy mnie to, że są chętni z Waszej Izby. Nasz Zarząd podjął już stosowną Uchwałę i jedziemy na tą pikietę oczywiście w umundurowaniu. Jestem też na etapie uzgadniania ze skarbowcami postulatów dot. SC., które będą tam przedstawiane. Jeżeli Wasze związki z jakichś dziwnych względów nie zorganizują wyjazdu pamiętajmy, że przysługuje nam i całym rodzinom zwrot kosztów za przejazd raz w roku publicznymi środkami transportu. Zachęcam do korzystania z tej formy.
 
xxx

witam ponownie
gdzie w warszawie bedzie punkt zborny i o ktorej ?
chetnie sie wybiore - moze nawet jako jedyny ale
wlacze sie w to by nie miec do siebie pretensji o to ze nic nie zrobilem.....
pozdrawy dla calej celniczej braci :)
ps u nasz 16 grudnia odchodzi dyrektor :D:D
 
Back
Do góry