• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

WSPOMAGAJCIE NOWEGO DYREKTORA

Jesli dla Mlodego Sadysty (trafiona ksywa) nie wynika nic z tego co pisze, to tym lepiej - zero inteligencji.
ja sie niczym nie frustruje tylko dzialam :twisted:
a Ty Molody Sadysto wkrotce bedziesz mial kompletnie dosc bycia po, zmien sobie ksywe na Wasz Dyrektor i nie chodz taki spanikowany, bo na kazdym kroku widac jak drzysz...
badz czujny :twisted:
 
no jak pieknie, to San juz ladnie sie na forum okreslil, teraz jeszcze brakuje wystapienia ojca dyrektora alias mlodego sadysty...
prosimy o wystapienie na temat ukladu i braku kwalifikacji,
inaczej przeciez taka promocja kadrowa by nie nastapila :lol:
jak tam? moje akta juz spakowane, ja tez polece?
dzisiaj tez slyszalem ciekawa opowiesc na temat fachowosci dyrcia :lol:
podobno w bardziej skomplikowanych wypadkach prosi referentow zeby mu pisma tworzyli, myslalem ze zdoje, sam nawet nie potrafi otworzyc kc.
czyli nie dosyc ze podklada swinie, jest arogancki, to jeszcze nic nie potrafi, aha i podobno ma kilka innych ciekawych problemow :lol:
nasmiewa sie z nas Torunian, kim on jest jak nieudacznikiem
postaram sie cos niebawem zacytowac
 
17.03.2008

tyle pisaliście o poprzednim wodzu i co z tego wynikło? przesiedział spokojnie roczek i wrócił do Gdyni, gdzie ma ciepłą posadkę, a naczelniczka bez wydziału też nie ucierpiała, chociaż ktoś to jej przepowiadał.
Teraz jest następny wodzu ale czy na długo (ostatnio kilku dyrów przejechało się do Warszawki i wróciło na inne mniej eksponowane stanowiska), bo podobno jedzie w poniedziałek do stolicy.
Ciekawe kto po nim? Może macie jakieś przecieki? Może naczelniczka bez wydziału?
 
Back
Do góry