• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

WSPOMAGAJCIE NOWEGO DYREKTORA

B

batman

Gość
NAJWIęKSZYM ZAGROżENIEM DLA IC TORUńSą STARE UKłADY. WIęC POMAGAJCIE NIOWEMU DYR, IRENKA W SEKRETARIACIE CZAS DLA NIEJ PROPONUJę 30 SEKUND- żEBY POWIEDZIAłA TYKO DZIEń DOBRY, NIEDłUGO NIE BEDZIE JUZ MOGłA PRACOWAć W CLE... CIESZY NAS TO NIEZMIERNIE- PRZYSZłA KRYSKA NA MATYSKA. NARESZCIE BEDZIE NORMALNIE PANIE KęDZIERSKI DO DZIEłA, POMOżEMY.
 
Czy "batman" myśli, że I-rence (opadają)B. zaszkodziły kontakty z aresztowanym przed Świętami Jerzym D. - nie mylić Krzyśków o tym samym nazwisku ani też Jurków o nazwisku na inną literę D.!?
A może "batman" wie, że jego (aresztowanego) bilingi sprawdzone przez CBŚ pełne były z nią połączeń. Nie ma pewności, ale podobno zdawał nawet relację z wyścigu Tour de Pologne, jak jechali przez Brodnicę.
 
Droga Rozalko skoro jesteś tak doskonale poinformowana o śledztwie prowadzonym przez CBŚ to proszę powiedz więcej bo ja jako żona przez miesiąc umieram z niepokoju a nikt nie chce mi nic powiedzieć. Poza tym uważam, że nieszczęście drugiego człowieka jest na tyle przykre, że należałoby dać mu spokój.
 
Droga Zofio!
Nie znałam osobiście Twojego męża, a choć rozumiem Twój niepokój i to, że zależy Ci na tym by dowiedzieć się jak najwięcej o przyczynach jego (Waszych) problemów, to jednak zauważ jedną rzecz: ten post tak na prawdę nie dotyczy jego losów i sytuacji w której się zalazł. Mowa jest niestety o zupełnie kimś innym. Nie ma też pewności na ile znajomość z tą właśnie osobą wpędziła go w sytuację w której się znalazł. Jeśli miałaś kontakt z tą panią, to masz zapewne swoją opinię na jej temat, a wnioski wysnułaś właściwe. Przykro mi, nie mogę pomóc w spawie o którą prosisz.
R.
 
Prawda jest taka że na temat wspomianej Pani nie mogę powiedzieć nic złego, a wręcz przeciwnie. Aczkolwiek nie ma wątpliwości, że ten post dotyczy mojego męża i to w sposób bardzo ośmieszjący go. Przykro mi tylko, ponieważ to nie on może odpowiadać na zarzuty. Mój błąd, gdyż sądziłam, że celnicy to fajni ludzie i potrafią jednoczyć się w trudnych chwilach. Całe szczęście, że Jerzy nie dowie się o tym, bo jak zapewne dobrze wiesz prędko nie opuści aresztu, a takie posty doprowadzą jedynie do tego, że reszta znajomych odwróci się od niego w obawie o różne podejrzenia. Cóż mogę powiedzieć: przykro mi.
 
chetnie sie podziele z ktorego ukladu jest obecny po, wiec prosze nie chrzanic o szansie bez ukladow. ten facet idzie po trupach i nie jeden z Was sie o tym przekona, ale w rzeczywistosci to pionek, zadowala sie ochlapami, tez wiem jakimi, ciekawe kiedy moje akta pojada, ale mi w razie czego starcza zdjecia, tasmy, dokumenty, przeciez nie moge byc w IC dozywotnio jak mnie tu nie zechca, zainteresowanych zapraszam
 
drogi san, a czy ten sam Pan Moderator bedzie przegladal toruńska albo i ogolnopolska prase? nie jestem ani prowokatorem ani oszolomem, po prostu pan dyrektor nie potrafi byc dyskretny w sprawach poufnych, poza tym licza sie fakty a tych mam pod dostatkiem,
ponizsze forum szanuje i mam nadzieje, ze jak najwiecej jego Szanownych Czytelnikow sie do mnie odezwie, dlaczego by nie pochwalic naszego po w jak najszerszym gronie?
 
nie potrzebuje zadnych skrzydel ani protekcji i nawiazuj do tematu na tym forum, a nie do mnie. ja jestem malo istotny, liczy sie dobro Izby.
wiec miedzy innymi i to kto zasiada na jej czele, a jak ktos idzie po trupach i ma na uwadze tylko wlasna kariere i robi sie swinstwa, kazdy ma prawo sie o tym dowiedziec,
zreszta to zadna tajemnica bo o tym wszedzie glosno...
niebawem beda i konsekwencje
 
san, widze ze mozna na ciebie liczyc, a byc moze to nawet pan dyrektor siedzi za ekranem i odPISuje.
dobro spoleczenstwa poprzez dobro instytucji w ktorej to spoleczenstwo pracuje.
masz racje cos trzeba cos z tym zrobic zeby niewykwalifikowana kadra spadla z gory.
poza tym nie nadchodzi nowe, tyko nadchodzi dobre.
a co do obowiazkow wypenie je bardzo sumiennie.
nie stosuje zadnych zarzutow tylko dziele sie informacjami na temat faktow ktore odbywaja sie w naszej Izbie. dokumenty znikaja na skinienie palca z MF. wie o tym coraz wiecej osob.
 
jajacek1970 napisał:
figa napisał:
a my tu w Toruniu mamy waszego dyra. Napiszcie coś o nim

Nie "NASZEGO" bo u nas dyrektorem nie był, tutaj był tylko kierowniczkiem jakiegoś referaciku od spraw nieważnych, nie znam go osobiście ale słyszałem kilka fajnych "opowieści" nt. fachowości, zdolności przywódczych itp. Jednak jeżeli Was to pocieszy w Gdyni są jeszcze lepsze "promocje kadrowe". :lol:
A tak z innej beczki to jedyna nadzieja w wyborach, że Polacy dokonają słusznego wyboru i odsuną obecną władzę od koryta. A jak zaczną spadać to co niektórych d... trochę zabolą i znowu zaczną szukać kolegów. Przeraża mnie tylko to co widziałem dzisiaj w tv - obecnie rządzący 30% poparcia, ludzie - KUR... WAĆ - opamiętajcie się, tylko nie mówcie mi, że nie macie na kogo głosować, trzeba iść i oddać chociaż nieważny głos, poprostu wziąść kartę i bez skreślania wrzucić ją do urny, a jak oni wygrają wybory to wyjeżdżam na Białoruś i poproszę o azyl polityczny, tam jest większa demokracja niż tutaj.
 
no prosze, dziekuje Koledze z Gdyni, widac, ze jest bardzo zaangazowany na forum. Ciekawe, czy ten temat rowniez zostanie usuniety :twisted:
w koncu chlopcy po nic innego nie robia niz sledzenie czy przypadkiem nikt nie napisze prawdy o nim.
stara prawda powraca : jak nie potrafisz, nie pchaj sie na afisz...
a tym bardziej nie rob swinstw innym.
co takiego sugeruje San Jackowi? a o czyszczeniu to prawda, strzal w dziesiatke, ale wyraznie na polecenie ukladu, ktory po poslal.
szkoda ze po nie ma wystarczajaco duzo dyskrecji zeby spelnic wymogi dyrekcji :twisted:
do uslyszenia
 
san napisał:
Czytając pierwsze słowa oficjalnego komunikatu sił urzędowych pomyślałem, stało się, „vox populi, vox Dei”. Dyrektor wysłuchał głosu ludu i oczyścił troszku stajenkę, należy Mu się w nagrodę kilka złotych zgłosek, aplauz i okrzyki, bis, bis !!!.
Ale nic z tego, za decyzje o odwołaniach przyznałem trzy złote zgłoski, ale za powołania zabrałem dwie. Ostał się tylko jeden rodzynek w tym cieście.

Jacek, po co ci to?

Po co mi co ??? Nie bardzo rozumiem o ci Ci chodzi. Mam to traktować jako groźbę ?!?!
 
czyli co San? straszysz kolejna osobe? a moze usuniecie tez ten temat? w koncu sami go stworzyliscie...zeby ludziom mydlic oczy.

kolejny dzien dzisiaj ktory pokazal jak niekompetentna osobe nam przyslano. braku kwalifikacji i odpowiedniego wyksztalcenia sie nie nadrobi nawet takim ukladem. lepiej przeciez sie zabawiac...w zwyrodnialy sposob.
poza tym brak zdolnosci przywodczych wychodzi rowniez na kazdym kroku...
dlatego akta znikaja, inaczej przeciez nie mozna sie pozbyc niewygodnych ale uczciwych Wspolpracownikow.

a przy okazji po pograza nie tylko siebie ale i Kolegow...ktorzy mysla ze bezblednie wykona misje...tak latwo zostawic slady, wystarczy odrobina srodkow odurzajacych
 
san napisał:
Littera scripta manet...
Nie miałem pojęcia, że Jajacek1970 zostałeś zastępcą naczelnika w Toruniu. Jeśli tak, to gratuluję.

Mój post był przed Twoim więc myślałem, że do mnie pijesz. Wyszło "małe" nieporozumienie - PRZEPRASZAM.
 
juz coraz blizej, Koledzy jeden po drugim zapominaja o po, ktory nie potrafil zachowac dyskrecji i kazdego z nich pograzal...
coraz wiecej wiadomo na temat jego i ich przekretow.

no prosze jak naiwny byl nasz po, ktory myslal ze uklad trwa wiecznie i brak kwalifikacji uda sie nim zamaskowac, a wspolpracownikow zastraszyc. mogl byc przynajmniej dyskretny.

ale nie udalo sie :twisted:
czas podkulic ogon, czy moze jednak dalej bedzie podkladac swinie?
moze czas jego teczke stad wywiezc :lol:
 
do FIGI

Przepraszam, że tak brzytko powiem, ale mnie gościu WK..... Jak masz dowody na niekompetencje czy wręcz jak twierdzisz "przekręty" to czemu nie złożysz doniesienia do prokuratury. Może poprostu tylko w gębie jesteś mocny i tu na tym forum bo nikt nie wie kim jesteś.
 
San, jako chlopiec na posylki po nie zabieraj glosu w powaznej dyskusji,
w zeszlym tygodniu zostal usuniety caly temat dot. po.
trzymaj mnie za slowo San, trzymaj :lol:
Ministerstwo tez zareaguje
 
Jaka poważna dyskusja? Stek bzdur wypisywanych przez jakiegoś frustrata, który zapewne stracił stanowisko albo tego stanowiska nie dostał i tyle. Zauważam, że Figa powtarza w kółko te same dziwne zarzuty. Straszy prokuraturą, prasą, Ministerstwem. I co z tego wynika? Nic. Jest takie powiedzenie, że "psy ujadają, karawana jedzie dalej". Róbmy więc dalej swoje, a że w naszym otoczeniu jest jeden bardzo niezadowolony. Trudno, nie wszyscy muszą się kochać.
:p
 
Back
Do góry