• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

wpisy w karczmie bez logowania

Był w porządku 🙂. Tylko ten wredny SOL namieszał, wzywając Anty.

Chłopcy z Anty kajdanek z przodu nie zakładają, bo taki algorytm mają wpisany w standard działania.

To tyle w temacie.

Choć nie, bo nie wspomniałem o Panu Prezydencie Zełeńskim, który cały czas czuwa nad wszystkimi dziećmi matki Ukrainy 🥴.
 
czyli afera o nic? Podobno to ten kolega był pijany a jak sprawdzili na Policji to wyszło jedno piwo. Czyli nie było podstaw do zatrzymania.
 
SOL to dla mnie jest jakiś... ewenement. Dla mnie to twór, który nigdy nie powinien powstać. Chodzą napompowani i ważni po lotniskach pod bronią jak jacyś antyterroryści z policyjnego BOA, jakby mogli to by kominiarek używali, a jak co do czego... to wzywają chłopaków z SG, bo taka jest procedura. Nikt nie wie jakie mają uprawnienia, łażą w mundurach, pagony mają, wydają polecenia, trzepią na bramkach od metali gorzej niż celnicy na wschodniej granicy a jak co do czego... to de facto pracownik prywatnej firmy ochroniarskiej. I zawsze się mówi 'soliści' bo SOL. A na "szopena" jest straż a na Balicach jest służba. Każde lotnisko ma taką swoją bandę. Nie znam umocowania prawnego tego czegoś, bo służbą mundurową tego nazwać nie można, nie interesowałem się tym, ale uważam, że powinno to być ujednolicone na każdym z lotnisk. Najlepiej poprzez zlikwidowanie tych prywatnych armii i przekazanie kompetencji i obowiązków którejś ze służb, czy SG, czy Policji, ewentualnie SCS (był taki pomysł), lub jak już trzeba to powołanie z Służby Ochrony Lotnisk a nie SOL przy Chopina sp. z o.o.
 
Szacun w tym wszystkim dla Ustka. Zachował się z klasą i tyle. No chyba że wyjdą na jaw inne fakty, niż dotychczas ujawnione opinii publicznej.

Politycy jak zwykle bez wyjątku, czy to u nas, czy gdzie indziej.
 
Cześć wszystkim!
Jestem z okolic Lublina i moje pytanie brzymi.
Jak częstą są tam nabory?
Widzę, że teraz jest.
Chce rekrutować, ale za miesiąc wylatuje na 4 tygodnie za granicę. Lepiej poczekać i dopiero jak wrócę tak poczekać aż ogłoszą kolejny nabór czy teraz?
 
Cześć wszystkim!
Jestem z okolic Lublina i moje pytanie brzymi.
Jak częstą są tam nabory?
Widzę, że teraz jest.
Chce rekrutować, ale za miesiąc wylatuje na 4 tygodnie za granicę. Lepiej poczekać i dopiero jak wrócę tak poczekać aż ogłoszą kolejny nabór czy teraz?
Jeśli (jak widać) nie bardzo zależy Ci na taiej robocie, to w ogóle odpuść sobie ten kierunek ...
 
Cześć wszystkim!
Jestem z okolic Lublina i moje pytanie brzymi.
Jak częstą są tam nabory?
Widzę, że teraz jest.
Chce rekrutować, ale za miesiąc wylatuje na 4 tygodnie za granicę. Lepiej poczekać i dopiero jak wrócę tak poczekać aż ogłoszą kolejny nabór czy teraz?
Witaj, aplikację zawsze możesz złożyć. Być może znana skąd inąd biurokracja spowoduje, że akurat minie te cztery tygodnie i zaczną się testy i inne sprawy związane z rekrutacją. Jeżeli ten termin przepadnie będą kolejne.
 
Witaj, aplikację zawsze możesz złożyć. Być może znana skąd inąd biurokracja spowoduje, że akurat minie te cztery tygodnie i zaczną się testy i inne sprawy związane z rekrutacją. Jeżeli ten termin przepadnie będą kolejne.

Dziękuję za odpowiedź


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Szacun w tym wszystkim dla Ustka. Zachował się z klasą i tyle. No chyba że wyjdą na jaw inne fakty, niż dotychczas ujawnione opinii publicznej.

Politycy jak zwykle bez wyjątku, czy to u nas, czy gdzie indziej.

Info nt przyczyn zatrzymania i zakucia w dyby Pana Usyka. Od razu wskazuję źródło od 20:25


Ciekawie zaczyna to wyglądać 🙂.
 
Back
Do góry