• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wojtek - niedługo minie rok...

wojtek

swietnie ze pamietacie o Wojtku Sz a jest jest jeszcze jeden Wojtek Ch. to tez nasz kolega . pamietajmy o wszystkich celnikach. może jakas forsa by sie znalazla na znicz dla wszystkich ,,spiących' celników. tyle to możemy dla nich zrobić. pieknie pisac , mówic to my potrafimy a robić ... to juz tylko gadanie. nich sie każdy zastanowi na tym. nie widze problemu by ich wszystkich odwiedzić wystarczy tylko odrobina chęci.

do alokersów.. pozdrawiam was jurek kiler
 
Czy ktoś może podać mi dokładną (lub zbliżoną) lokalizację grobu Chlebosia. Byłem na pogrzebie, ale pamięć mam dziurawąjak sito. Będę tam, podejdę, zapalę coś. Należy się to Wojtkowi... (*)[/url]
 
Pamiętajmy o wszystkich i nie denerwujmy się, że ktoś nie dał samochodu. Chyba, że są ludzie którzy pamiętają na POKAZ? a nie o to chodzi!!!
 
Quelet napisał:
Czy ktoś może podać mi dokładną (lub zbliżoną) lokalizację grobu Chlebosia. Byłem na pogrzebie, ale pamięć mam dziurawąjak sito. Będę tam, podejdę, zapalę coś. Należy się to Wojtkowi... (*)[/url]

Ustaw się tyłem do wejścia kaplicy na cmentarzu junikowskim i idź prost główną aleją, aż do krzyża na skrzyzowaniu alei, tam skręć w prawo i idź prosto aż po lewej stronie będzie dość duży pomnik z ciemnego kamienia z nazwiskiem "Kaczmarek". Skręć w lewo w dużą aleję kawałek za tym grobem (za nim są jeszcze dwa lub trzy groby). Trzeba iść prosto aż po lewj stronie będzie grób "rodziny Donarskich" i za tym grobem, na jego "tyłach" dwa lub trzy groby w lewo lub prawo (czyli tyłem do alei, na której jesteś) jest grób Wojtka Chlebowskiego.
Poniżej podaję link do wyszukiwarki grobów ze wskazaną jego kwaterą: http://www.city.poznan.pl/mim/strony/necropolis/search.html?co=print&cm_id=2&id=107679
 
Back
Do góry