• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wniosek

Biało zielony

Użytkownik
Dołączył
26 Luty 2021
Posty
44
Punkty reakcji
67
Witam kolegów emerytów. Mam prośbę, czy ktoś z Was już emerytów zwracał się do ZER MSWiA w Częstochowie z wnioskiem o skierowanie na komisję lekarską w celu ustalenia uszczerbku na zdrowiu w związku ze ślubna. Jak posiadacie wzór wniosku to proszę o odostępnienie.
 
Na Twoim przykładzie widzę, że warto przypomnieć przyszłym emerytom, że jeśli ktoś ma zamiar ubiegać się o dodatkowe procenty za inwalidztwo związane ze służbą, to najprościej jest o to zadbać zaznaczając "TAK" w odpowiedniej rubryce wniosku o emeryturę. We wniosku jest pytanie czy chcemy być skierowani na komisję lekarską.

A wracając do Twojego pytania, to napisz pismo do ZER z prośbą o skierowanie na komisję, podając podstawy prawne, żeby wiedzieli o co Ci chodzi, na stronie ZER nie znalazłem wzoru takiego wniosku, czyli możesz to ująć własnymi słowami.
 
Na Twoim przykładzie widzę, że warto przypomnieć przyszłym emerytom, że jeśli ktoś ma zamiar ubiegać się o dodatkowe procenty za inwalidztwo związane ze służbą, to najprościej jest o to zadbać zaznaczając "TAK" w odpowiedniej rubryce wniosku o emeryturę. We wniosku jest pytanie czy chcemy być skierowani na komisję lekarską.

A wracając do Twojego pytania, to napisz pismo do ZER z prośbą o skierowanie na komisję, podając podstawy prawne, żeby wiedzieli o co Ci chodzi, na stronie ZER nie znalazłem wzoru takiego wniosku, czyli możesz to ująć własnymi słowami.
Dzięki tak zrobię.
 
Back
Do góry