• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Wczasy pod grusza

Achaaa!
Czyli któś chce tylko zaistnieć i robi to z przekonaniem mądrości.

Tak mi żal, że pomogę - "któś" piszę z "ó" z premedytacją, by dać pole do popisu. Może znów przeczytam jakieś inwektywy bądź wulgaryzmy ...
 
Nie wiem czy wypłaciły czy nie i nic takiego nie napisałem. Napisałem jedynie, że nie ma już Izb Celnych. Tak samo innych razi pensja zamiast uposażenie albo funkcjonariusz KAS a nie SCS i usilnie wytykają błędy to ja mogę czepiać się starego nazewnictwa ze Służby Celnej.
User @Zuziacoll odpowiedział, że Izby wypłaciły. A jakie Izby... (możesz sobie tu wstawić właściwy określnik) to nie jest tak ważne dla meritum sprawy.
 
A kto chce czytać Twoje treści? Co one wniosły do dyskusji? Wróciłeś z banlandu z takimi wnioskami? Zejdź na Ziemię z orbity!
Zapewne puryści, których uraża zastępowanie służby - pracą, uposażenie - pensją itp. itd.
Wniosły merytoryczne sprostowanie, które w innych tamach są na porządku dziennym, szczególnie gdy ktoś młody o coś zapyta.
A ty wróciłeś z emerytury zatruwać życie innym? Odejdź od komputera, bo wprowadzasz niepotrzebny zamęt.
User @Zuziacoll odpowiedział, że Izby wypłaciły. A jakie Izby... (możesz sobie tu wstawić właściwy określnik) to nie jest tak ważne dla meritum sprawy.
@Zuziacoll napisała, że IC = Izby Celne wypłaciły, co jest nieprawdą, bo nie ma już izb celnych, wiec nie mogły niczego wypłacić. A właśnie jakie izby [administracji skarbowej] wypłaciły jest ogromnie ważne, bo ludzie chcą się dowiedzieć czy dostaną pieniądze.
Panie @gregorski czy za ten spam będzie w końcu kara?
 
Userze lubisz się podroczyć, acz nie masz racji:
Nie masz racji ! Izba warszawska i katowicka już wypłaciła , a pozostałe izby
czekają na faktury za wczasy w Zanzibarze, Malediwach, Egipt itp..
I tyle w temacie Twoich zmagań. To też zgłoś do moderacji (epitet zachowam dla siebie i moich koluni)!
 
Userze lubisz się podroczyć, acz nie masz racji:

I tyle w temacie Twoich zmagań. To też zgłoś do moderacji (epitet zachowam dla siebie i moich koluni)!
Rzeczywiście, to @gosiak napisała, że Izby Celne wypłaciły, a nie @Zuziacoll stąd moje sprostowanie było do tej pierwszej. Niepotrzebnie wprowadzasz dalszy zamęt i wklejasz kila postów z rzędu.
 
Kilo postów! Wiesz o czym piszesz w ogóle? Kilo to przedrostek
Rzeczywiście, to @gosiak napisała, że Izby Celne wypłaciły, a nie @Zuziacoll stąd moje sprostowanie było do tej pierwszej. Niepotrzebnie wprowadzasz dalszy zamęt i wklejasz kila postów z rzędu.
Wiesz co przedrostek kilo oznacza? Wróć do 4 klasy szkoły podstawowej!
 
Zwracaj się kulturalnie do userów, tak aby nie obrażać ich binarności bądź niebinarności. Wszak login nie mówi nic o tym!
Mam gdzieś czyjąś binarność czy nie. Login mówi dużo, ale wystarczy wywnioskować płeć po końcówkach fleksyjnych w wypowiedzi, ale do tego trzeba być inteligentnym.
Odpowiadam tylko i wyłącznie na Twoje z gruszki wytrzepane bolączki
Nie, odpowiadasz sam sobie jakbyś miał rozdwojenie jaźni.
Kilo postów! Wiesz o czym piszesz w ogóle? Kilo to przedrostek

Wiesz co przedrostek kilo oznacza? Wróć do 4 klasy szkoły podstawowej!
Gdzie tu widzisz "kilo"? Znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem którego nie posiadłeś. W poście napisałem "kila" a nie "kilo" i jest to zwykła literówka od "kilka".
 
Mam gdzieś czyjąś binarność czy nie. Login mówi dużo, ale wystarczy wywnioskować płeć po końcówkach fleksyjnych w wypowiedzi, ale do tego trzeba być inteligentnym.

Nie, odpowiadasz sam sobie jakbyś miał rozdwojenie jaźni.

Gdzie tu widzisz "kilo"? Znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem którego nie posiadłeś. W poście napisałem "kila" a nie "kilo" i jest to zwykła literówka od "kilka".
A więc ruszaj poprawiać swe literówki userze. Nie Tobie osądzać o moim stanie psychicznym!
 
A gdzie inteligencie użytkownik ten użył żeńskiej końcówki fleksyjnej?
Wskaż przykład, a oddam honor!
Używa tyle, że męskich, za co najmocniej go przepraszam. Znów wprowadziłeś zamęt i pomyliłem go z @gosiak.
A gdzie inteligencie użytkownik ten użył żeńskiej końcówki fleksyjnej?
Wskaż przykład, a oddam honor!
Nie musisz się publicznie chwalić co robisz w czasie wolnym.
 
Back
Do góry