• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wasz przedstawiciel ZZ

PJS

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
2 Luty 2008
Posty
2 202
Punkty reakcji
3 281
Miasto
Polska
Widziałem dzisiaj w TV, przy okazji komentarzy dotyczących "czerwonej tabletki", Waszego przedstawiciela ZZ. Nie zapamietałem nazwiska, ale był to siwy pan w stopniu st. dyspozytora. Treść wypowiedzi O.K., ale....

Chcemy być słuzba mundurową. Wiąże się tez z tym godne zachowanie w mundurze. A ten pan bez krępacji paradował przed kamerami w rozpietym mundurze. WSTYD. Może to drobiazg, ale właśnie z drobiazgów składa sie całościowy wizerunek naszej słuzby.

Pozdrawiam f-szy IC Poznań
 
Z tą marynarka to chyba kwestia gustu, bo trudno uznać stary model wycierucha (nowy dostają tylko ci lepsi) za mundur reprezentacyjny! Choćbyś nie wiem jak pozapinał ładnie nie wygląda... zwłaszcza po krawcach z Bydgoszczy!
 
To nie był Siwy, bo ja mam mł. dyspozytora celnego i w sprawie "czerwonej tabletki" przyłapali mnie bez munduru i tak tez udzielałem wywiadu, co było emitowane w TVP INFO.
 
Czerwona tabletka

Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry