• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wartościowanie

arek400

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
I jak Panowie i Panie wartościowanie się chyba podoba bo nikt nie zabiera głosu w tej Izbie.Może na forum napiszcie co o Tym myślicie jak Was się niszczy i upodla.A może się mylę?
To też jest forma strajku powiedzenie NIE dla wykształconej głupoty.
A może test z matematyki bo widać że Ci co rządzą to nie mieli jej na maturze i oto efekt.
 
Nie pomyślałeś Arku(400), że u nas zbyt wielu ludzi ma wstręt do komputera i nawet nie umie znaleźć w necie tego forum?
No chyba, że niegdysiejszy gwiaździsty guru dopiął swego i upodobali sobie pozycję "na Lindę" ?!
 
To lokalne forum nigdy nie było miejscem częstego wyrażania własnych poglądów i uwag.
W tej chwili część ludzi w ciszy czeka i ma nadzieję, że krzywda ich nie dopadnie. Część jest nieświadoma swojego losu. A ta pozostała resztka ogranicza się tylko do lektury wpisów na forum. Nie widać osób, które mogłyby i chciały "rozruszać" lokalną atmosferę.
Związki są, a właściwie to ich nie ma. Jedynie wiecznie przewodniczący związków (wcześniej vice, ale co to za różnica?) prowadzi propagandową ofensywę mailową. Zasadnicza treść i sens tych maili jest na ogół ... powiedzmy taka sobie. Za to nie raz niesmak wywołał u mnie niewybredny język, jakim posługują się w nich ich autorzy - jacyś kumple z boiska? Dlaczego ktoś jeden z drugim tak bezrefleksyjnie afiszuje się z tym, że innego uważa za idiotę? Co można sobie pomyśleć o ktosiu i jego kumplu?
 
Teraz nastały najpiękniejsze czasy dla naszego kierownictwa. Można teraz ustawić wszystkich tak jak się chce. Tego w górę a tamtego na dno. Zemsta jest słodka! Niech żyje Jacek K.
 
uswiadom mnie jak się zwartościowane stanowisko do twojego zakresu czynności. NIc poza czynności wyszczególnone w wartościowaniu, zakres czynności do kosza, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełóżonego to co ??? luka w mózgach wartościujących
 
uswiadom mnie jak się zwartościowane stanowisko do twojego zakresu czynności. NIc poza czynności wyszczególnone w wartościowaniu, zakres czynności do kosza, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełóżonego to co ??? luka w mózgach wartościujących

Pisz Kolego, pisz! Pisz jak najwięcej, a jak Ci się skończą koncepcje, to przeszukaj forum i pisz dalej! Pisz, bo pisać możesz tylko do 16-tego! Oczywiście do 16-tego XI pisz do "zespołu izbowego", gdyż potem możesz pisać na Berdyczów ...
 
Niestety tak jak przeważająca większość jestem nigdzie... mam aż 2zł więcej niż jest w V (2750,80) grupie zaszeregowania wg rozp. z dn 22.12.2010r. więc muszę się cieszyć, że przewidziano iż zachowam dotychczasowe uposażenie. Myślę jednak że możnaby pomyśleć o pozwie do sądu pracy ponieważ osoby o niższej wartosci stanowiska zachowują uposazenie z grupy VIII (3048,80), zatem może dałoby sie nawet powalczyć o odszkodowanie w wys. róznicy pomiędzy grupą VIII a V.... Co otym myślicie? Może jaki pozew zbiorowy?...
 
Niestety tak jak przeważająca większość jestem nigdzie... mam aż 2zł więcej niż jest w V (2750,80) grupie zaszeregowania wg rozp. z dn 22.12.2010r. więc muszę się cieszyć, że przewidziano iż zachowam dotychczasowe uposażenie. ...

A ja mam pytanie; JAK można zaproponować niższe wynagrodzenie (grupę) od posiadanego ?
 
byłym inspektorom, którym dano propozycje specjalisty i najwyższą czyli VIII grupę z mnoznikiem nie wystepującym w rozporządzeniu z grudnia tylko takim jaki mają

ogólnie grupy się nie pokrywają z wcześniejszymi, a mnozniki czasem muszą
 
A ja mam pytanie; JAK można zaproponować niższe wynagrodzenie (grupę) od posiadanego ? napisał RYBKA


w świecie Orwell wszystko jest możliwe,to tak jak nie awansowanie przez ponad 10 lat i zaczynamy od nowa,niektórzy mieli szczęście z rewidenta zostać ekspertami,dziwny ten folwark celniczy
 
Back
Do góry