• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wariograf a waporyzacja suszu CBD

yellaib

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Lipiec 2022
Posty
4
Punkty reakcji
1
Witam. Mam zamiar postarać się o przyjęcie do SCS w najbliższym naborze (początek września). Moje obawy dotyczą badania psychofizjologicznego (wariograf), ponieważ od dwóch miesięcy regularnie korzystam z suszu CBD. Ostatnio z ciekawości wykonałem test narkotykowy, który wyszedł pozytywny. Czy jest sens przechodzić przez wario mając w głowie fakt, że korzystało się z legalnej substancji, która jednak pozostawiła po sobie znamiona narkotyku? Czy pytania na wario mogą zostać doprecyzowane lub czy ewentualnie dałoby radę wytłumaczyć tę sytuację psychologowi?
 
Po pierwsze wariograf nie dla każdego.
Po drugie skoro używasz legalnej substancji, to czym się martwisz. Jest to nakotyk? Nie.
 
Po pierwsze wariograf nie dla każdego.
Po drugie skoro używasz legalnej substancji, to czym się martwisz. Jest to nakotyk? Nie.
Martwię się tym, że moja podświadomość będzie mi przypominać o pozytywnym teście narkotykowym i gdy odpowiem przecząco na pytanie o narkotyki, zostanie to odnotowane jako kłamstwo.
 
Martwię się tym, że moja podświadomość będzie mi przypominać o pozytywnym teście narkotykowym i gdy odpowiem przecząco na pytanie o narkotyki, zostanie to odnotowane jako kłamstwo.
To wyjaśnisz to z badającym. Albo rzuć i masz problem z głowy.
 
To wyjaśnisz to z badającym. Albo rzuć i masz problem z głowy.
Rzucę od razu. Problem jednak nie jest z głowy, bo pytanie może dotyczyć roku wstecz. Czy ewentualne przyznanie się do zażywania marihuany przekreśla jakiekolwiek szanse na angaż?
 
Tak jak kolega powyżej pisze, nie mysl za duzo przed wario i nie szukaj na siłę swoich "grzechów".
Zajrzyj sobie na forum SG, gdzie na ten temat jest 40 stron.
Wario to narzędzie nieco wyolbrzymione, ludzie sami się nakręcają i przez to odpadają.
Substancja legalna - powiedz prawdę i po kłopocie.
 
Ja mam podobny problem tyle, że z nielegalną wersją. Dwa tygodnie temu paliłem trawkę a chciałbym złożyć papiery na najbliższy nabór. Czy gdyby doszło do badania wariografem i przyznałbym się do wszystkiego to czy moje postępowanie kwalifikacyjne zostałoby przerwane?
Skoro masz ciągoty do lewuchy to czego chcesz szukać w formacji z nią walczącą ?
 
Skoro masz ciągoty do lewuchy to czego chcesz szukać w formacji z nią walczącą ?
Też chcę z tym walczyć. Wyrzekłem się tego gówna. Inaczej w ogóle bym tu nie pisał. Może ciężko w to uwierzyć ale te dwa tygodnie od ostatniego razu wystarczyły, żebym zupełnie zmienił na to wszystko pogląd. Innych narkotyków brzydzę się jeszcze bardziej i nigdy niczego innego nie próbowałem.
 
Też chcę z tym walczyć. Wyrzekłem się tego gówna. Inaczej w ogóle bym tu nie pisał. Może ciężko w to uwierzyć ale te dwa tygodnie od ostatniego razu wystarczyły, żebym zupełnie zmienił na to wszystko pogląd. Innych narkotyków brzydzę się jeszcze bardziej i nigdy niczego innego nie próbowałem.
Każdy ma prawo popełniać różne błędy i się na nich uczyć - mnie nie musisz przekonywać - podczas rozmowy kwalifikacyjnej po prostu bądź sobą - tylko tyle i aż tyle - powodzenia.
 
Back
Do góry