• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

w Toruniu bez zmian

R

rozalka

Gość
Kilka lat temu podziękowałam ówczesnemu dyrektorowi (przez małe d...) za pracę w tej torunskiej instytucji. Nie ważne czy wówczas rządzili czarni, czy czerwoni, dyrektor z nadania zawsze ulegali wpływom jednej osoby. PONTON-to rodzaj męski ale tym razem odnosi się do kobiety. Ona, no może poza jednym wyjątkiem, właziła nie tylko do gabinetu, ale i w d... każdemu dyrektorkowi. Tam załatwiała swoje potrzeby i odchodziła w glorii jedynej czystej i sprawiedliwej. Z tego co piszecie, to nadal taka sytuacja trwa. Na pytanie kto właściwie rządzi tym bałaganem od lat sami sobie odpowiedzcie. Nie czuje wcale satysfakcji, że nie muszę oddychać w tym klimacie co Wy. Poza służbą jednak tez jest życie, ale czy w tym mieście ?
 
ODP dla Rozalki

Barbi, Ponton, czy jak ją nazwiemy wygramy z nią Po pierwsze jest nas więcej, po drugie działamy z dobrych pozytywnych pobudek i po trzecie wszystko co zaobserwujemy podamy do publicznej wiadomości. Przykre jest to że musiałaś prez tę babę odejść. Nikt powtarzam nikt już nie będzie cierpiał przez takie jak ona "Figury" Skończyło się babci sr....
Pozdrawiam wśród nas też funkcjonariuszy którzy musieli przez NICH odejść. Oni oczywiście uznają że my się czepiamy. Jak mnie zwolnią będę mocniejszy- (o ile jeszcze się da!) i jeszcze bardziej im nie odpuszczę. Pozdrowię nieco podobnie jak Gladiatorzy- "Idący na rzeż pozdrawiają CIE"
 
Re: ROZALKA

Z tego co sobie przypominam to za sprawą naszej wspólnej znajomej opuściły tą szacowną instytucję tylko dwie Panie. Jedna okradała nas wszystkich z opłat manipulacyjnych (z których część stanowiła składnik premii uznaniowych) a druga wyspecjalizowała się w "Kanadzie" i wozach made in USA. Obie wypadły na własne żądanie i włos im z głowy nie zleciał z tego powodu (nie miały nawet postępowania dyscyplinarnego). Jeśli ROZALKA jest jedną z tych osób to gratuluję tupetu.
 
Kochani!
Dlaczego sądzicie, że zmieniłam pracę przez tą właśnie osobę? Czytając kilka tygodni temu wasze teksty na temat izby przypomniałam sobie o czasach, kiedy ja tam pracowałam. Moje skojarzenie było właśnie takie jak opisałam. Jestem w stanie jeszcze po tych kilku latach wymienić nazwiska kilkunastu osób, które podobnie jak ja wybrały inną pracę nie męcząc sie tam dalej.
Piszącemu o dwóch paniach (manipulacyjnej i z Kanady) nic nie proponuję, bo widzę, że lata w nKWd tylko rozwinęły jego naturalne instynkty. Kiedyś złoży donos na samego siebie :lol: .
Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających, a batmanowi dziękuję i życzę powodzenia.
 
Hehe Rozalka już Cię lubie :)). Masz fajny bajer chętnie bym się z Tobą umówił na randkę hehe
A tymczasem pozdrawiam :D
 
Back
Do góry