• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Utrzymanie forum

"o ile Sławek się zdecyduje na tworzenie nowego ZZ uruchomimy portal."

Wydaje mi się, że powinniśmy pomóc Sławkowi w podjęciu decyzji. On chyba tak do końca nie wie czy się za to brać. Może więc zrobić ankietę, na której można by wyrazić poparcie lub sprzeciw dla takiej inicjatywy - to propocycja dla adminów (ja wtym jestem za cienki :( ). Dzięki temu i On i My bedziemy wiedzieli na co się porywamy.
Moje poparcie ma.
 
Ankieta to zły pomysł - bardzo łatwo ją zafałszować.
Trzeba by zrobić solidne rozeznanie w poszczególnych izbach a do tego potrzeba odpowiednich ludzi, którzy przedstawią zalety powstania jednego, solidnego ZZ.
 
Fakt. To nie będzie proste. Jestem dyletantem w branży ZZ bo do nich nie należę i na razie (patrząc na to co się dzieje przez ostatnich 11 lat) nie żałuję. Jednak ostatnie dni Napawają mnie nadzieją, że wokół Sławka można by coś dobrego zrobić. Podziwiam Go za zaangażowanie. Mimo, że cały czas jest utrzymywany "z boku" przez ZZ, media etc. wydaje mi się, że ma największe poparcie wśród nas. Dlatego chciałbym go zmobilizować do dalszego działania.
Mobilny na L4 z IC Wrocław :D
 
To nie moja rola na tym forum ale pozwolę sobie zabrać głos w tym temacie. Chaos się robi, topic brzmi: Utrzymanie forum, a Wy w tym temacie nowy ZZ zakładacie.
PS Pomysł popieram ale ogromny bajzel się zrobił na forum.
 
Fakt, "troszkę" zeszliśmy z tematu, nawet admin i moderatorzy, którzy powinni utrzymywać dyscyplinę...
Koniec dyskusji o nowych ZZ w tym wątku.
Piszemy jedynie o utrzymaniu forum, reszta - "kosz"
 
mam nadzieję, że będziemy razem cały czas (jak nam MF pozwoli) - sorki, że tyli 10 zł - ale, jestem jedynym żywicielem rodziny (pieniążki przesłane - jutro będą na koncie)
pozdrowienia
 
jezu to są propozycje luzne a przykład dałem bo naszą klase załozyli w początku za 200 pln nie jest tak jak moderator mówi ale dajmy se spokój
Dostane kase wczasy pod gruszą wspomoge forum dajcie konto tak żeby wiele nie szukac


DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
 
Podaję numer konta
Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników SC Województwa Opolskiego
45-010 Opole; ul. Szpitalna 3b 5-7
24102036680000570201171149
w PKO BP o/o Opole

i dziękuję serdecznie
 
Właśnie przelałam jakąś drobną sumkę ( w poniedziałek powinny być na koncie). Po trzynastce postaram się więcej. W poniedzialek postaram się co nieco zebrać w pracy.
gorąco pozdrawiam i ...proszę się zdecydować panie Sławku.
 
Zrobić rozeznanie w całej Izbie to nie lada sztuka, ale jak każdy by to zrobił chociaż w swojej komórce to już daje jakiś obraz. No i proponuję nowy temat odnośnie jednego związku.
Robię przelew.
 
Administrator napisał:
Robiąc przelew nie trzeba podawać adresu, wystarczy podać dla kogo.

Przykro mi ale nie masz racji. Nie wiem jak jest w innych bankach, ale mam konto w BZWBK i chcąc zrobić przelew internetem muszę obowiązkowo wypełnić nie tylko nazwę beneficjenta ale także jego pełny ADRES. Bez wypełnienia tych pól wysyłka pieniążków jest niemożliwa. Dla pewności testowałem to jeszcze raz przed chwilą. I żeby było jasne nie jestem komputerowym analfabetą, gdyż sam komputery składam.
 
Podaję adres: Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników SC Województwa Opolskiego
45-010 Opole; ul. Szpitalna 3b 5-7
 
Administrator napisał:
digital41
Tak jak napisał kola2 tu nie chodzi o zarabiania wielkich pieniędzy a o zapewnienie prawidłowego funkcjonowania forum.
Piszesz o wielkiej wartości forum, porównujesz je do nasza-klasa.pl ? nie mąć ludziom w głowach opowiadając takie bajki. Do zarabiania na reklamach potrzebna jest odpowiednia tematyka a temat celnik jest raczej kiepską tematyką... poza tym wszem i wobec wiadomo, że fora internetowe są najgorszym miejscem na reklamy.
W najbliższym czasie przejdziemy na inny skrypt forum i inny typ hostingu a o ile Sławek się zdecyduje na tworzenie nowego ZZ uruchomimy portal.

Już nie chodzi tylko o forum Siwy zakłada nowy związek już mówi o adwokatach i kasie na to i ma racje.
Dlaczego tylko forum WOLNY PORTAL INFORMACYJNY SŁUŻBY CELNEJ
www.celnicy.pl --tematyka prawna celna związkowa itp itd
Siwy mówi że w MF szykują jakiś odwet kto nas bedzie bronił za darmo
 
Back
Do góry