• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Urząd Celny II w Łodzi - komuna ?

efferalgan500

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie potrafię pojąć jak to jest w tym urzędzie. Powstała sekcja samochodowa w której obecnie naliczyłem 7 osób z kierującym "aktywistom" Marcinem F. na czele. Ilość samochodów sprowadzanych do Polski spadła drastycznie, a tym samym ilość deklaracji akc-u obsługiwanych przez powyższą sekcje. Pytanie moje brzmi: dlaczego czeka się 7 dni na wydanie zaświadczenia o zapłaceniu akcyzy? i nie ma znaczenia czy mają 150 samochodów dziennie czy 10 to czeka się 7 dni. Siedmiu ludzi nie może sobie poradzić? Podam przykład, Urząd Celny I w Łodzi (ta sama Izba Celna :)), deklaracje akc-u przyjmuje i wydaje jedna osoba, w komputer wpisuje jedna osoba + czasami pomocnik, no i jest jeszcze kierownik który się na tym podpisuje, a do tego wpływa do nich więcej deklaracji. Czas oczekiwania jest jest 1 do 3 dni. Dodam że tak jest w większości polskich urzędów celnych. Myślę, że ktoś się tym powinien zająć. Po za tym sekcja ta wszczyna postępowania, powołuje biegłych i większość postępowań kończy się niczym. Już dawno nie spotkałem w Urzędach tak bez wartościowej komórki, trwoniącej pieniądze i tak upierdliwej dla podatników.
 
:)

Fajnie ze dostrzegles to ze w UC I czeka sie tak krotko i robi to 1 osoba (tzn. przyjmuje i wydaje):)
Jest to zasluga Pana Jacka ktory robi za trzech ...i wreszcie ktos to docenil...milo:)
 
Żeby wszyscy urzędnicy mieli takie podejście do pracy jak on to przeciętny podatnik nie śmiałby narzekać na pracę urzędu.
 
potwierdzam w OC I zajmujują się tym 2 osoby (czasami z doskoku + 1 osoba ale sporadycznie ).Czas oczekiwania około 3 dni.
 
dla handlarzy i kolesi handlarzy

Nie potrafię pojąć jak to jest w tym urzędzie. Powstała sekcja samochodowa w której obecnie naliczyłem 7 osób z kierującym "aktywistom" Marcinem F. na czele. Ilość samochodów sprowadzanych do Polski spadła drastycznie, a tym samym ilość deklaracji akc-u obsługiwanych przez powyższą sekcje. Pytanie moje brzmi: dlaczego czeka się 7 dni na wydanie zaświadczenia o zapłaceniu akcyzy? i nie ma znaczenia czy mają 150 samochodów dziennie czy 10 to czeka się 7 dni. Siedmiu ludzi nie może sobie poradzić? Podam przykład, Urząd Celny I w Łodzi (ta sama Izba Celna :)), deklaracje akc-u przyjmuje i wydaje jedna osoba, w komputer wpisuje jedna osoba + czasami pomocnik, no i jest jeszcze kierownik który się na tym podpisuje, a do tego wpływa do nich więcej deklaracji. Czas oczekiwania jest jest 1 do 3 dni. Dodam że tak jest w większości polskich urzędów celnych. Myślę, że ktoś się tym powinien zająć. Po za tym sekcja ta wszczyna postępowania, powołuje biegłych i większość postępowań kończy się niczym. Już dawno nie spotkałem w Urzędach tak bez wartościowej komórki, trwoniącej pieniądze i tak upierdliwej dla podatników.

1.kup sobie słownik ortograficzny przed pisaniem na forum cyt."Już dawno nie spotkałem w Urzędach tak bez wartościowej komórki, trwoniącej pieniądze i tak upierdliwej dla podatników". należy napisać : bezwartościowej
2.w odpowiedzi na pytanie:dlaczego czeka się 7 dni na wydanie zaświadczenia o zapłaceniu akcyzy? -czas oczekiwania jest bezpłatny i nie bądź taki dociekliwy.
3. odnośnie pana Jacka to pewnie masz w komórce jego numer telefonu jak niektórzy inni podatnicy składający deklaracje w urzędzie.
4. to chyba nie był komplement pod adresem Urzędu Celnego I, cyt."Po za tym sekcja ta wszczyna postępowania, powołuje biegłych i większość postępowań kończy się niczym" he, he!!!!
5. jeszcze jedno pisze się poza tym a nie po za tym
 
Ostatnia edycja:
Więc jak to zrozumieć, że na UC I dwie osoby mając więcej pracy wyrabiają się na bieżąco, a na UC II 7 osób potrzebuje na to 7 dni i jak się chce wcześniej coś odebrać to trzeba napisać podanie i złożyć na ręce jaśnie uświęconego kierownika sekcji.

Wniosek taki że na II podatnicy utrzymują nierobów !!!!!!!!!!:mad:
 
1.kup sobie słownik ortograficzny przed pisaniem na forum cyt."Już dawno nie spotkałem w Urzędach tak bez wartościowej komórki, trwoniącej pieniądze i tak upierdliwej dla podatników". należy napisać : bezwartościowej
2.w odpowiedzi na pytanie:dlaczego czeka się 7 dni na wydanie zaświadczenia o zapłaceniu akcyzy? -czas oczekiwania jest bezpłatny i nie bądź taki dociekliwy.
3. odnośnie pana Jacka to pewnie masz w komórce jego numer telefonu jak niektórzy inni podatnicy składający deklaracje w urzędzie.
4. to chyba nie był komplement pod adresem Urzędu Celnego I, cyt."Po za tym sekcja ta wszczyna postępowania, powołuje biegłych i większość postępowań kończy się niczym" he, he!!!!

Dobre, naprawdę dobre. Ty jakiś nie dowartościowany jesteś. Każdy kto pójdzie na UC I odbierze zaświadczenie max. w 3 dni. Polecam sprawdzić. Każdy ocenia innych według siebie więc jeśli sugerujesz kolesiostwo to znaczy że sam to robisz.

Prawo mówi, że zaświadczenie musi być wydane bezzwłocznie więc jak wytłumaczą tą zwłokę? Siedmiu ludzi !!!
 
Ostatnia edycja:
głupie pytanie

Dobre, naprawdę dobre. Każdy kto pójdzie na UC I odbierze zaświadczenie max. w 3 dni. Polecam sprawdzić. Każdy ocenia innych według siebie więc jeśli sugerujesz kolesiostwo to znaczy że sam to robisz.

Prawo mówi, że zaświadczenie musi być wydane bezzwłocznie więc jak wytłumaczą tą zwłokę? Siedmiu ludzi !!!

1.nie mnie to sprawdzać - to ty masz problem nie ja:D
2.sugestie nie oznaczają oceny innych przez " swój pryzmat"- poczytaj sobie literaturę na ten temat to czegoś nowego się dowiesz.
3.bezzwłocznie nie oznacza terminu 3 dni - może być np. 7 lub więcej więc niczego nie muszą tobie tłumaczyć.
 
Teraz prezentujesz myślenie typowe dla UC II w Łodzi. Jakoś w innych Urzędach w Polsce wydają zaświadczenia jak trzeba a tu siedmiu ludzi !!! Handlarze to ludzie z pieniędzy których mają wypłacane pensje pracownicy UC i ich zasranym obowiązkiem jest robić robotę szybko i sprawnie. I właśnie, że muszą się tłumaczyć bo pensje mają płaconą z moich podatków tylko jeszcze im się nikt do dupy nie dobrał ale to kwestia czasu. Jeśli jest zwłoka to musi być jakoś uzasadniona, a nie bo Urzędnik ma taki kaprys.

Ty jakiś przeintelektualizowany jesteś?
 
Koleś, nie pierdziel.

Teraz prezentujesz myślenie typowe dla UC II w Łodzi. Jakoś w innych Urzędach w Polsce wydają zaświadczenia jak trzeba a tu siedmiu ludzi !!! Handlarze to ludzie z pieniędzy których mają wypłacane pensje pracownicy UC i ich zasranym obowiązkiem jest robić robotę szybko i sprawnie. I właśnie, że muszą się tłumaczyć bo pensje mają płaconą z moich podatków tylko jeszcze im się nikt do dupy nie dobrał ale to kwestia czasu. Jeśli jest zwłoka to musi być jakoś uzasadniona, a nie bo Urzędnik ma taki kaprys.

Ty jakiś przeintelektualizowany jesteś?


Koleś, nie pierdziel. To nie ich wina, że im tak naczelnik robotę zorganizował. Dupy kolegom nie obrabiaj. Tu się komentuje od kierownika w górę (nawet lachociągów specjalnie się tu nie tyka: bo to już nie kolega, a jeszcze nie kierownik). Poza tym, średnia wieku w tej sekcji to 55 lat, ludzie z łapanki, ochotników nie było.
 
zabawne kocopoły efferalganu

Teraz prezentujesz myślenie typowe dla UC II w Łodzi. Jakoś w innych Urzędach w Polsce wydają zaświadczenia jak trzeba a tu siedmiu ludzi !!! Handlarze to ludzie z pieniędzy których mają wypłacane pensje pracownicy UC i ich zasranym obowiązkiem jest robić robotę szybko i sprawnie. I właśnie, że muszą się tłumaczyć bo pensje mają płaconą z moich podatków tylko jeszcze im się nikt do dupy nie dobrał ale to kwestia czasu. Jeśli jest zwłoka to musi być jakoś uzasadniona, a nie bo Urzędnik ma taki kaprys.

Ty jakiś przeintelektualizowany jesteś?

1.coś mało w podatkach jesteś zorientowany bo to nie z twoich marnych podatków ( o ile je uczciwie płacisz) mamy pensje wypłacane -naprawdę bawisz mnie pisaniem takich bzdur!!
2. mam wrażenie, że używasz słów cyt."przeintelektualizowany", których znaczenia nie rozumiesz :D
3.cóż za popisy literackie cyt.zasranym obowiązkiem", " im się nikt do dupy nie dobrał" -szczęśliwie to tylko twoje życzenia pod naszym adresem, he, he!!!
4.może weź na przeczyszczenie to się tobie poprawi a przynajmniej nie będziesz tu pisać gdy usiądziesz na kiblu:D
 
"szczęśliwie to tylko twoje życzenia pod naszym adresem" - rewelacja, jeśli urzędnik tak pisze to naprawdę "miło mi" w takim kraju mieszkać :D. Rodzice musieli cię bardzo bić w dzieciństwie. Widać masz straszny problem ze sobą. Moje szczęście że zmienili rejonizację Urzędów i nie muszę już na II jeździć bo któregoś dnia wpadłbym tam z misją samobójczą.:)

Ale przyznaj że takie podejście Urzędników do sprawy to patologia.
Wydaje mi się pracujesz w tym referacie bo bardzo się w to wczuwasz i widzę że cie to uderzyło.
 
Koleś, nie pierdziel. To nie ich wina, że im tak naczelnik robotę zorganizował. Dupy kolegom nie obrabiaj. Tu się komentuje od kierownika w górę (nawet lachociągów specjalnie się tu nie tyka: bo to już nie kolega, a jeszcze nie kierownik). Poza tym, średnia wieku w tej sekcji to 55 lat, ludzie z łapanki, ochotników nie było.

No dobra odpuszczam, szczęście że już nie pracuje IC. :) Pozdrawiam
 
pozdrawionka dla efferalganu

"szczęśliwie to tylko twoje życzenia pod naszym adresem" - rewelacja, jeśli urzędnik tak pisze to naprawdę "miło mi" w takim kraju mieszkać :D. Rodzice musieli cię bardzo bić w dzieciństwie. Widać masz straszny problem ze sobą. Moje szczęście że zmienili rejonizację Urzędów i nie muszę już na II jeździć bo któregoś dnia wpadłbym tam z misją samobójczą.:)

Ale przyznaj że takie podejście Urzędników do sprawy to patologia.
Wydaje mi się pracujesz w tym referacie bo bardzo się w to wczuwasz i widzę że cie to uderzyło.

1.nikt Cię tu nie trzyma więc spokojnie zmień kraj
2.problemy to chyba masz Ty i to z głową -pewnie waliłes nią o ścianę
3.jeśli chodzi o misję samobójczą to doradzam Tobie popełnienie seppuku
4.jak zwykle tylko się Tobie wydaje ( jak to napisałeś) A to kim jestem i gdzie pracuję niech pozostanie tajemnicą :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję, że w Łodzi są też inni od was.
Jesteście beznadziejni. To masakra jakaś:eek:
Poczytajcie swoje posty jeszcze raz.Może coś pomoże, choć wątpię.
 
wątpliwości

Mam nadzieję, że w Łodzi są też inni od was.
Jesteście beznadziejni. To masakra jakaś:eek:
Poczytajcie swoje posty jeszcze raz.Może coś pomoże, choć wątpię.

Nadzieja błyszczy w sercu durnia-J. Carrol
Jeśli masz wątpliwości idź do biblioteki.:D
 
Back
Do góry