• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ucywilnienie 2024

Konrad1

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2022
Posty
235
Punkty reakcji
271
Tak sobie pomyślałem wielu z Nas powróciło do służby zawierając ugody z Dyrektorami przed prawomocnymi rozstrzygnięciami sądów może zwrócić się w imieniu Związku I ogółu do SKAS żeby dał Dyrektorom zielone światło na zawarcie takich porozumień, co można uzasadnić poza kwestiami etyczno-moralnymi również kosztami, czasem, energią zaangażowanych w to funkcjonariuszy pracowników kadr radców prawnych itd.
 
Drugie co mi przyszło do głowy może warto by było żeby przewodniczący w regionie z jakąś reprezentacją albo jakiś inny skład bez różnicy udali się do nowych Dyrektorów i wyjaśnili im co to wogóle jest pauzowanie ucywilnienie wygaszenie.
 
Drugie co mi przyszło do głowy może warto by było żeby przewodniczący w regionie z jakąś reprezentacją albo jakiś inny skład bez różnicy udali się do nowych Dyrektorów i wyjaśnili im co to wogóle jest pauzowanie ucywilnienie wygaszenie.
A ty byś nie pojechał, tylko wszystko na gotowe ?
 
Tak pojechałbym drogi kolego, sam się zgłoszę i już nie raz byłem w tym temacie za poprzednich DIAS . Pomyśl co Twój głupkowaty wpis wnosi do tematu poza tym że zaśmiecisz temat. Bez odbioru
 
Back
Do góry