• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

UC I

"Pusia" trzyma się człowieka podpisującego się jajkiem :) vc ssc Sławomira Eggmana (niech mu wiatr zawsze w oczy).
 
naczelnicy

Co słychać u niedawno chluby Dyrektora i odkrywczego młodego taletu Pana Ch.? Ostatecznie to dzięki dyrektorowi jaśniał nam Nasz Naczelnik. Tak na marginesie czy ktoś słyszał o awansie za osiągnięcia w cle?
 
Pan Ch. - uczy się na pamięć gdzie jest Żuromin :lol:
Potrzebne do biegu na orientacje - przez Błonie oczywiście...
 
co z błoniem

Napisz konkretnie co z tym błoniem.może to będzie inne spojrzenie na naszych pryncypałów.im więcej informacji to więcej argumentów w przyszłych dyskusjach.
 
kris P

To jest tak , ktoś zgłasza ,że popełniono przestępstwo do Dyrektora Pichora , następnie idzie na skargę do Szefa SC, że Dyrektor nie podjął tematu i trafia do Pichora ponownie, a ten ze względów kurpiolandu olewa sprawę. PIS.
 
FIGUS podaj NEUTRALNY adres poczty elektronicznej to możenapiszę Ci kogo promuje p.o. z Izby Celnej w Łodzi,strach się bać.
 
ha

a ja słyszałem, że teraz ABW, to będzie przesłuchiwać ale Pana Pilzaka i to już wkrótce.za ten okres pracy w Błoniu k/ W-wy. Ale może to plotka. :eek: :lol: :shock:
 
UCI

Wszystko w temacie. Nawet pisma do SZefa B. cenzuruje Pichorlandia.
Brawo Kierowniku Sekundowej. Pusia ciebie nie poświęci. to celnicy są winni.
Celnicy nie doceniają jak wspaniale są rządzeni. Pozdrowienia dla wybitnej jednostki cła Pani Anny Kuś....Ta wybitnie wykształcona kadra Was opanuje.
 
PANIE BARDZO MłODY CELNIKU czy pan wie o czym pan pisze, bo widac ze boi sie pan prawdziwych i sczerych wypowiedzi stosujac uniki -patrz nick, odwagi troche, odwagi to tylko forum, prpponuje wymienić wszystkie nazwiska osób z sekundowej i przy okazji każdego nazywać po imieniu, FE FEFE stary pracownik a zero polotu i pisze opłotkami :twisted: :idea:
 
a, właśnie , co tam słychać na Sekundowej ?
Słyszałem, że Ag. Celne złożyły skarge na kierownika oddziału i na dyspozytora.
Tak to jest jak chce sie robić porządek,trudno zmienić przyzwyczajenia zgłaszających :D
 
scotimw

Z treści wypowiedzi wynika, że zadowolony jesteś z KORUPCJOLANDU i nieżle
się w nim czujesz ( ostatnio awansowałeś!). Mnie zdecydowanie to nie kręci.
Walczę z korupcjolandem i głupotą. Mam pytanie : Jak nazywa się ludzi łamiących prawo, nie wypłacających świadczeń pracowniczych swoim podwładnym i ..etc.? To jest Korupcjoland! Tacy właśnie ludzie znaleźli swoje miejsca w SC, na stanowiskach o których mowa w art.17 Ustawy o Służbie
Celnej, także ich nie zabrakło w IC jak i w UC I. :evil:
 
eee, muśle, że jesteś mało precyzyjny w swych wypowiedziach.
A ludzie , którzy łamią prawo, to przestępcy, pod warunkiem, że im się to udowodni. Inaczej nadal są prawymi obywatelami.natomiast korupcja w moim przekonaniu, to działanie wbrew prawu , gdzie traci na tym całe społeczeństwo ( z wyjątkiem wąskiej grupy ) wzamian za osobiste korzyści.

:shock: Sprecyzuj wobec tego do, której definicji chcesz ten temat zakwalifikować.
 
Back
Do góry