• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tworzenie ZZSC - CELNICY RP w Warszawie

S

sprocket

Gość
Witam Kolegów i Koleżnki.
Mam pytanie do wszystkich ,( UC I i UC II) czy są wsród nas chętni aby stworzyć w Warszawie Koło i wybrać przedstawicieli na spotkanie w Nowym ZZ? Chętnie spotkam się z zainteresowanymi aby w tej kwestii porozmawiać. Z tego co wiem to w UC I jest juz osoba kontaktowa która jest w stałym kontakcie z ZAŁOŻYCIELAMI NOWEGO ZWIĄZKU w Izbie jest również chętny do założenia koła , podobną osobę proponuję wybrać z chętnych do działania w UC II. Napiszcie Wasze zdanie w temacie. Jeżeli nie zabraknie chętnych do działania to wówczas podam namiary i kontakt do siebie.
Pozdrawiam Sprocket.
 
Nie ma żadnej akcji propagandowej. Nic sie nie dzieje. Poprostu nic z tego nie wyjdzie w UC wewnętrznych.
 
27 lutego 2008r. w Warszawie przy ul. Dewajtis 3 odbędzie się Krajowy Zjazd Delegatów ZZSC Celnicy RP, na którym wybrane zostaną jego władze, uchwalony zostanie Statut, nazwa Związku oraz wysokość składki.

Związek ten jest inny niż konfederacje, zrzeszenia, porozumienia i federacje związków, inny gdyż jest jednolitym Związkiem budownym oddolnie w komórkach organizacyjnych takich jak Oddział, Referat, Wydział. Wystarczy zebrać pięć osób u siebie w oddziale i wybrać reprezentanta swojej komórki organizacyjnej.

W skład Prezydium Zarządu Głównego prawdopodobnie wejdzie sześciu wiceprzewodniczących i przewodniczący.

Na pewno jest w Waszej izbie osoba, której chcecie powierzyć budowanie nowego Związku. Zaproponujcie osobę na wiceprzewodniczącego, wskażcie taką osobę. Wydaje się naturalne, że delegaci wybiorą do Prezydium przedstawiciela z IC Warszawa.
Jest taka wola i jest wielce prawdopodobne, że zostanie zaakceptowana na Zjeździe, dlatego poszukujcie kandydata z Waszej Izby, wstępujcie do Związku i twórzcie koła.

Dyrekcja otrzymała pismo z prośbą o zwolnienie z pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia dla delegatów na Zjazd na dzień 27 lutego 2008r.

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
 
ZZSC CELNICY RP IZBA CELNA W WARSZAWIE

KOGO PROPONUJECIE Z I.C. W WARSZAWIE NA PRZEWODNICZĄCEGO ZWIĄZKU.PROSZĘ O PROPOZYCJE.
 
?

Proszę napisać mi jaką rolę w Związkach pełni Pan Andrzej Jankowski , od1994r.należę do związków-obecnie wiem, że przewodniczącym jest P.A.Jankowski i w związku z tym prosiłam jego o pomoc w moich zawodowych problemach -pomógł mi? Dziękuję- EWA

image.php
 
Proszę napisać mi jaką rolę w Związkach pełni Pan Andrzej Jankowski , od1994r.należę do związków-obecnie wiem, że przewodniczącym jest P.A.Jankowski i w związku z tym prosiłam jego o pomoc w moich zawodowych problemach -pomógł mi? Dziękuję- EWA

image.php

Obecnie jest Pan Marek Skalski
 
Back
Do góry