• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Trzymam kciuki

T

tomcio

Gość
Co prawda nie tak dawno rozstałem się z cłem i wybrałem inną drogę ale w dalszym ciągu trzymam za Was kciuki! Nie pęknijcie teraz gdy szanse na spełnienie Waszych postulatów są przeolbrzmie. Warszawka już trzeszczy w posadach a jak kierowcy zablokują Warszawę będzie mieli MF pod scianą.

Pozdrawiam, życzę powodzenia i determinacji z walce o Waszą przyszłośc. Do Kadry Kierowniczej apeluję aby tej walki nie utrudniała. W koncu podlegli Wam ludzie walczą również o Wasze przywileje.

Tomasz Sikorski
ex kc UC K-ce
 
Z rozmowy, którą przed chwilą przeprowadziłem z jednym z naszych przedstawicieli w Warszawie dowiedziałem się, że dialog w ministerstwie celowo przełożono na jutrzejszy dzień, aby osłabić pozycję naszych delegatów w negocjacjach. Moim zdaniem do chwili zawarcia porozumienia z MF nie powinniśmy pracować.

Wypowiedzcie się sami na forum czy chcecie zostać w domu, czy też idziemy do pracy. Jeżeli połowa załogi zacznie pracować to nie ma sensu pozostawać w domu. Moim zdaniem jeszcze jutro nie pracujmy!!

Związek Zawodowy
Służby Celnej w Bielsku-Białej

Informacja została zamieszczona przez Mariusza Niewdane na stronie internetowej: http://www.zzsc.region.cieszyn.pl/pl/php/k_2.php

W Bielsku protestują: Protest_baner_boelsko.jpg
 
Negocjatorzy muszą mieć kartę przetargową (pełna determinacja protestujących). Rządowi zaś chodzi o to by ją osłabić. Stąd wybieg, by dziś "spotkać się" z celnikami w Białej Podlaskiej.
 
To jeszcze jednen raz potwierdzili że się z nami nie liczą i nie szanują nas. Po raz kolejny mami się nas obietnicami podczas gdy stosuje się niewyszukane wybiegi polityczne...
Nie powinniśmy ufać słowom które dziś padły z ust pana premiera... Wszystko musi być na piśmie.
 
Wytrzymajmy do wtorku, proszę

Otrzymałem informację , że wschodnia granica będzie do jutra protestować. Proponowana przez MF kwota 500 zł. to i tak mniej , niż założono w budżecie na rok 2008 (561zł). Pomóżmy im i sobie. Nie idźmy do pracy do czasu podpisania porozumienia z pełnomocnikiem rządu. Apeluję wytrzymajmy jeszcze jeden dzień aby nie osłabiać naszych kolegów na jutrzejszych rozmowach z MF. Do Kadry Kierowniczej apeluję aby nie krytykowała naszych działań, tak naprawdę walczymy również o Wasze przywileje.


Związek Zawodowy
Służby Celnej w Bielsku-Białej


Informacja została zamieszczona przez Mariusza Niewdane na stronie internetowej: http://www.zzsc.region.cieszyn.pl/pl/php/k_2.php

W Bielsku protestują: Protest_baner_boelsko.jpg
 
Podobnym chwytem zastosowanym w projekcie ustawy o KAS - 3 x średnia wielu ludzi zostało przekonanych do tej ustawy.
Teraz podobnie rząd niby coś tam obiecuje, ale nic tak naprawdę nie jest zapisane w postaci zobowiązania.
Dlatego PROTEST TRWA do ogłoszenia przez naszych negocjatorów o jego zakończeniu.
Nie dajmy się wyrolować, dajmy naszym negocjatorom mocną kartę przetargową.
 
mmonice.com

Many people start with a bottled sauce and doctor it up. mmonice sell AOC Gold You can cut the thickness (bottled sauces are usually too thick) and boost the spice fairly easily. My favorite bottled sauce is Maull's, out of St. Louis, and here are some ideas on how to doctor it. Start by simmering a bottle of sauce over low heat. Add 1/4 to 1/3 cup of cider vinegar or rice vinegar. Or put in the same amount of beer.AOC power leveling A lot of people use Pepsi, which gives a sweet, caramel flavor. Add a tablespoon of granulated or fresh garlic. Throw in a little chili powder for an outdoorsy quality. Maybe add a tablespoon of Worcestershire sauce.Age of Conan Gold A tablespoon of butter or prepared mustard tastes good, too. And you'd be surprised by how many sauces have a little chocolate in them. Buy AOC Gold
 
Back
Do góry