• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

To w końcu jesteśmy mundurówką, czy nie???

Jeżeli chodzi o obowiązki to jesteśmy, a jeżeli chodzi o uprawnienia tzn. emerytury i inne dodatki to nie...
 
misio

Nie byliśmy mundurówką, nie jesteśmy i nie będziemy. Jesteśmy sztucznie wykreowanym tworem przez pewne instytucje. Podejrzewam, że na naszej "formacji" przeprowadzany jest eksperymet płacowo-wyzyskujący. Po jego zakończeniu dobiorą się do dupy pozostałym mundurowym oraz niemundurowym. Drżyjcie, bo jest się czego bać. Odnośnie wartościowania, które już za 2 dni ruszy pełną parą (czyt. poniedziałek- propozycje) pokazało galopujący nepotyzm i kolesiostwo panujące w SC, powala mnie ta świadomość. Przyzwyczaiłam się już do tego zjawiska, ale nie wiedziałam, że w niektórych izbach (np. wschodnich) sięgnęło apogeum. Może tym zainteresują się odpowiednie służby, w końcu tłumaczono mi na szkoleniu prowadzonym przez takie służby, że nepotyzm i kolesiostwo to rodzaj korupcji - prawda? Porażka... czas się ewakuować. Pa.
 
Nie byliśmy mundurówką, nie jesteśmy i nie będziemy. Jesteśmy sztucznie wykreowanym tworem przez pewne instytucje. Podejrzewam, że na naszej "formacji" przeprowadzany jest eksperymet płacowo-wyzyskujący. Po jego zakończeniu dobiorą się do dupy pozostałym mundurowym oraz niemundurowym. Drżyjcie, bo jest się czego bać. Odnośnie wartościowania, które już za 2 dni ruszy pełną parą (czyt. poniedziałek- propozycje) pokazało galopujący nepotyzm i kolesiostwo panujące w SC, powala mnie ta świadomość. Przyzwyczaiłam się już do tego zjawiska, ale nie wiedziałam, że w niektórych izbach (np. wschodnich) sięgnęło apogeum. Może tym zainteresują się odpowiednie służby, w końcu tłumaczono mi na szkoleniu prowadzonym przez takie służby, że nepotyzm i kolesiostwo to rodzaj korupcji - prawda? Porażka... czas się ewakuować. Pa.

Niestety uważam podobnie :(
 
Zwycięstwo wartościowania

Proponuję wysłac fachowca od "wartościowania" i "etatyzacji" do jakiegoś sąsiedniego kraju z propozycją,aby dokonał tam modernizacji armii:). Po pół roku wyślijmy tam dwie nasze dywizje-starczy dwie-uporają sie w try miga...Za odzyskane tereny spłacimy nasz dług narodowy...
No a potem wyślijmy "fachowca" do Afganistanu,zeby zwartościował talibów- odeślą nam go razem z Bin Ladenem i całą talibowską wierchuszką , i oddadzą się w ręce Amerykanów...
Aha- ku pamięci i rozwadze- niech "fachowiec" zamieni tamtejszych kapitanow na kaprali,tudzież sierżantów:) To naprawdę skuteczny sposób na podniesienie morale każdej armii,słuzby , czy jak zwał.Dla wiernych i "lojalnych" niech zrobi dwutygodniowe kursy oficerskie... Zwycięstwo murowane:)
 
Back
Do góry