• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test wiedzy/ nabór listopad 2023

Ja pamiętam takie pytania:
Rozwiń znaczenie cyfr PESEL
co to gmina
Kto jest aktualnie szefem komisji ue
Ile lat trwa kadencja Prezydenta RP
Było z 7 pytań z ustawy kas, o stopniach itp
OLAF EUROSTAT FRONTEX EUROPOL
Ja jak szukałam info na ten test to wszyscy pisali że przeczytaj ustawę i sobie poradzisz i ja się podpisuję pod tym :) gdzieś na forum był plik word z chyba 88 pytaniami z paru lat
A te pytania z zeszłych lat faktycznie w większości się powtarzają ?
 
Niektóre tak, teraz mi się przypomniało jeszcze że powtórzyło się pytanie co to jest szczyt ue
 
Po teście szybko zapisałam co było :p Emisja pieniądza,Pierwsze obrady parlamentu europejskiego, Wójt burmistrz prezydent to organy.., Brexit,Konwent seniorów sklad, Procedura legislacyjna
[ ] Urlop zdrowotny płatny po ilu
[ ] Zawieszenie na 3 MSC
[ ] Godło scs
[ ] Co to gmina
[ ] Reakcja zbiorowości( referendum, opinia publiczna ...)
[ ] Szef scs
[ ] świadczenie motywacyjne
[ ] Wto
[ ] Natura 200
[ ] Jaka ustawa określa finansowanie przedsiębiorstw z budżetu państwa
[ ] Kiedy Polska w shengen
Kto na czele rady ministrów
 
Po teście szybko zapisałam co było :p Emisja pieniądza,Pierwsze obrady parlamentu europejskiego, Wójt burmistrz prezydent to organy.., Brexit,Konwent seniorów sklad, Procedura legislacyjna
[ ] Urlop zdrowotny płatny po ilu
[ ] Zawieszenie na 3 MSC
[ ] Godło scs
[ ] Co to gmina
[ ] Reakcja zbiorowości( referendum, opinia publiczna ...)
[ ] Szef scs
[ ] świadczenie motywacyjne
[ ] Wto
[ ] Natura 200
[ ] Jaka ustawa określa finansowanie przedsiębiorstw z budżetu państwa
[ ] Kiedy Polska w shengen
Kto na czele rady ministrów
A jak szybko od zakończenia składania dokumentów jest wyznaczony termin testu wiedzy ?
 
Ja składałam dokumenty 3 listopada informacje o teście wiedzy dostałam 22 listopada a sam test miałam 4 grudnia
 
Czy rozważając pytania z poprzednich testów, czy istnieją jakieś konkretne strategie lub zasoby, które konsekwentnie okazały się skuteczne w przygotowaniach do tego testu?
 
Czy rozważając pytania z poprzednich testów, czy istnieją jakieś konkretne strategie lub zasoby, które konsekwentnie okazały się skuteczne w przygotowaniach do tego testu?
Ten test składa się z paru części, które obejmują po 5/7 pytań. Na pewno była część o wiedzę z ustawy kas, wiec jak ją przeczytasz to już masz jakieś 7 punktów. Była część również o ue, aktualni przewodniczący, definicja szczytów itd, tu masz kolejne. Było też pytanie o tą gminę czym jest więc coś pewnie o podziale administracyjnym w Polsce :)
 
Dostałam termin badań lekarskich ale kiedy i skąd mam wziąć obiegowke ? Czy przyjdzie poczta czy osobiście trzeba odebrać ?
 
Back
Do góry