• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test sprawności - IAS Olsztyn

tecza89

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Sierpień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam takie pytanie, wiewiórki szepcą, że w wrześniu mają być testy sprawnościowe w IAS Olsztyn, chciałam się dowiedzieć na jakiej podstawie będą zorganizowane, skoro w rozporządzeniu jest termin:
§ 16. Test sprawności fizycznej przeprowadza się raz w roku w terminach:

1) od dnia 15 kwietnia do dnia 15 czerwca;

2) od dnia 1 września do dnia 15 października - w przypadku funkcjonariuszy, którzy uzyskali negatywną ocenę końcową w terminie określonym w pkt 1.
 
Mam takie pytanie, wiewiórki szepcą, że w wrześniu mają być testy sprawnościowe w IAS Olsztyn, chciałam się dowiedzieć na jakiej podstawie będą zorganizowane, skoro w rozporządzeniu jest termin:
Sam/sama sobie odpowiedziałeś/aś Forumowiczu. W przypadku negatywnej oceny końcowej zarządza się sesję poprawkową zgodnie z pkt.2
 
Rozporządzenie? A na co to komu? A po co? Niepotrzebne. Ogłoszą, zrobią i już. Kto nie zda, to i tak się nic nie stanie. Kto zda, to dobrze - dostanie pochwałę wzrokową. Pewnie powiedzą, że to nie jest ten test z rozporządzenia, tylko taki inny, podobny.

Tecza89, nie przejmuj się niczym - te testy są tylko dla dobrego samopoczucia kadry zarządzającej i ich dupochronu. Miej to w głębokim poważaniu i się nie spinaj.

A jakbyś chciał mocniej pogrzebać, to możesz zapytać, dlaczego nie ma dresów albo dlaczego WF jest tylko na papierze? Generalnie to temat rzeka, a nawet błoto i bagno.
 
wymuście na przeprowadzających test, żeby oficerowie, kierownicy i wierchuszka robiła zaliczenia razem z Wami. a przynajmniej, żeby ogłosili, która komórka, kiedy i w jakich godzinach robi sprawnościówkę. a po to tylko, żebyście mogli wejść, zobaczyć i stwierdzić, że w Waszej Izbie nikt nie robi bokami.
 
Back
Do góry