• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test sprawności fizycznej

Worakora

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Maj 2023
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć, mam pytanie odnośnie testu sprawności dla kobiet. Jak wyglada to z przysłowymi pompkami? Czy kobiety robią je w tej samej taktyce jak mężczyźni czy może są to damskie pompki z ugiętymi kolanami ?
Pozdrawiam
 
Cześć, mam pytanie odnośnie testu sprawności dla kobiet. Jak wyglada to z przysłowymi pompkami? Czy kobiety robią je w tej samej taktyce jak mężczyźni czy może są to damskie pompki z ugiętymi kolanami ?
Pozdrawiam
Kobiety robią damskie.
 
Przecież normy są publicznie dostępne. Dla jednego będzie ciężko, dla innego nie. Jeśli chodzi o pompki, to w przypadku kobiet w sumie wygląda to trochę niepoważnie (może osoba z dystrofią nie byłaby w stanie zrobić 4 powtórzeń z podpartymi kolanami). Jeśli chodzi o bieg i brzuszki, to sama oceń, czy mogłabyś mieć ewentualne problemy.
 
Obecne testy sprawnościowe i normy to jakiś śmiech i kpina. Niewidomy kulawy bez wysiłku może je przejść.
 
Obecne testy sprawnościowe i normy to jakiś śmiech i kpina. Niewidomy kulawy bez wysiłku może je przejść.
To twoje zdanie. Ja też myślałam, że będzie to pikuś, ale do biegu musiałam potrenować z tydzień, aby nabić wynik na 5 punktów, a jestem szczupła i dość wysportowana. To zależy, co się ćwiczy na co dzień - nie zawsze fitness, pilates czy siłownia wystarczają, aby dać radę w biegu.
 
Generalnie to jest tak, że z każdego ćwiczenia trzeba mieć te minimum 3pkt czyli razem 9 tak?
W sytuacji gdy będę miał 5 pkt za bieg i 5 pkt za brzuszki czyli razem 10, a zabraknie mi 1-2 pompek i dostanę 0 pkt to nie zdaję testu?
 
Generalnie to jest tak, że z każdego ćwiczenia trzeba mieć te minimum 3pkt czyli razem 9 tak?
W sytuacji gdy będę miał 5 pkt za bieg i 5 pkt za brzuszki czyli razem 10, a zabraknie mi 1-2 pompek i dostanę 0 pkt to nie zdaję testu?
Tak. Każde ćwiczenie trzeba zaliczyć minimum na 3punkty. Jak jakiegos ćwiczenia nie zaliczysz to nie zdany test
 
Back
Do góry