• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test psychologiczny

Marek123

Użytkownik
Dołączył
11 Styczeń 2020
Posty
67
Punkty reakcji
26
Witam czy podchodził ktoś ostatnio do testu psychologicznego?

Słyszałem że jest to multiselect , czy to prawda? Jak to wygląda? Jakieś rady jak się przygotować?
 
U mnie był test osobowości oraz tablice ravena. Na internecie znajdziesz przykłady bez problemu.
 
Lepiej się nie uczyć na pamięć tylko odpowiadać zgodnie z prawdą o samym sobie. Jeżeli ktoś zacznie kombinować to od razu się zdemaskuje
 
No nie wiem czy multiselct jak w policji, czy jakieś "swoje " testy, ogólnie chciałem się dowiedzieć jak to wygląda :)
 
Ja też nie wiem, mam test w środę, ale idę na luzie, będę odpowiadał jak uważam i co jest zgodne z moimi myślami. Po to sa te tetsy - bynajmniej tak się mi wydaje . Na nie raczej nie ma jakiejś reguły o ile ktoś nie ma klucza 😉😂😂
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy co to będzie, wie ktoś kiedy w Rzeszowie będzie kolejny etap jakim jest test psychologiczny? Jak to mniej więcej wygląda? Z góry dzięki za odpowiedzi ! :D
 
Tyle to wiem :D Ale przykładowo miałem multiselect w policji, czy test w SCS mega różni się od psychologicznego w błękitnej formacji :)?
 
Back
Do góry