• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TAJNE ŚWIĘTO SŁUŻBY CELNEJ WE WROCŁAWIU

P

PRACOWNIK

Gość
TAK BYŁO ROK TEMU:
(...)W dalszej części uroczystości wręczono awanse w stanowiskach, stopniach, nagrody pieniężne oraz dyplomy okolicznościowe Dyrektora Izby Celnej. Łącznie awansowano 92 funkcjonariuszy celnych i pracowników Służby Cywilnej oraz wyróżniono dyplomami i nagrodami 95 osób(...)

CIEKAWE CZY RÓWNIEŻ W TYM ROKU LISTY NAGRODZONYCH BĘDĄ UTAJNIONE???
 
to chyba już taka stara świecka tradycja. Swoją drogą powinieneś zrozumieć swojego dyrektora- wstyd mu ze awansuje tych samych albo wazeliny- taki fakt wart jest ukrycia!
 
Z okazji DNIA CELNIKA najserdeczniejsze życzenia dka wszystkich (prawie) celników z UC Legnica.
I wyrazy współczucia przy okazji. Ci którzy Wami rządzą nie są Was warci. A Wasza wartość jest przeogromna. Nigdy o tym nie zapominajcie!

I dla Was kochani też zaświeci jeszcze słońce.
Tego z całego serca Wam życzę.

Wasz były kolega.
 
Re: do kinslera, kleksa-keksa,niedoskonałego itp.

Kochana ...sia!
A gdzie jest ta Legnica o kodzie 59-220, o której piszesz taką piękną laurkę?
W UC W LEGNICY O KODZIE POCZTOWYM 59-220 DZIEJE SIĘ!!!
To taki relikt niczym z dawnych słusznie minionych czasów.
Tak przy okazji. Szkoda, że Pana R. na pięknym, PRL-owskim capstrzyku nie przywitano jeszcze chlebem i solą!
Śledzenia, podsłuchiwania, szperania w komputerach i innych rzeczy, o których piszesz nikomu myślę nie brakuje, bo mają to na codzień.
A stołki drżą nie pod tymi co trzeba - z męską intuicją nie wygrasz. Muszę przyznać, że i kobieca tutaj całkowicie Cię zawiodła .....
Tak, ludzie odchodzą do stabilnej, lepiej płatnej pracy, bo to co mają w UC to niepewność, brak szacunku dla pracownika, nieumiejętność docenienia człowieka, awanse dla tych co liżą a nie dla tych co ciężko pracują, nadęte szefostwo, niskie pensje (w Biedronce już dają 1500 zł netto droga paniu...siu).
Kto z rządzącej nami kadry kierowniczej ma chociażby elementarne wykształcenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, choćby jakiś kurs korespondencyjny? NIKT. I nikt z tych ludzi nie ma o tym pojęcia. Nie tylko zresztą o tym.
Fajny napisałaś(ęś) post. Śliczna laurka. Mozna się po jej treści domyślać autorki/autora - tez mam kobiecą intuicję!!!

Pozdrowienia dla Celników z sielankowego UC Legnica.
 
tow.kinsler (sięgnij do bardacha)

Cudownie rzeczowa dyskusja:eek:parta na aluzjach, odczuciach, złości i zawiści, peerelowskiej SOCmanipulacji, bleblaniu:"wiem kim jesteś" itp..
A może zastanów się czy prezentujesz swoje zdanie czy kreujesz się na Ojca Narodu? "Ojciec Kinsler"? Ja wyrażam swój pogląd - lubię swoją pracę i nic mnie nie obchodzą gierki na górze, i tak naprawdę dla nas (ciebie też, skoro jesteś były)ważna jest wysokość płacy, ktoś uśmiechnięty obok, ciepły kaloryfer i papier w kserokopiarce (upraszczając oczywiście)- Po pracy zamykam kanciapkę(plombując oczywiście - ej, to kw...: )i zmykam w świat radości. Ale wiem, że nigdy nie jest bezgranicznie żle tak jak nigdy nie jest bezgranicznie dobrze. A twoje i okołotwoje wpisy kreują świat jednobarwny. i co więcej odbierający innym prawo do własnych opinii, jeśli nie odpowiadają twoim (intencjom?)
Zamiast komentarza w np.sprawie awansów:
"niedoskonały"

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:43 pm Temat postu:
Opis: Odpowiedz z cytatem
Na zachód od Wrocka wiadomo kto dostał awans ( pełna jawność), a spośród tych wybrańców , których znam – wszystkim zdecydowanie należał się już dawno."

a pamiętasz jak to było wcześniej? pamiętasz, pamiętasz...
Pozdrowieństwa dla Twojej "męskiej" intuicji



:lol: :lol: Ciao, Och Ty Mój Zazdrośniku :lol: :lol: szkoda, taki power marnować :lol: :lol: :lol:
 
Hm, a gdzie ja to napisałem "wiem kim jesteś?" Poproszę też o konkretne przykłady mojej zawiści, aluzji i SOCmanipulacji, które mi zarzucasz w swoim poście.
A czy Ty masz monopol na prawdę? To o czym piszesz, to Twoje zdanie i szanuję je, ale siedząc w tym czymś co nazywają UC Legnica aż trudno uwierzyć, że jest tak sielankowo.
Pozatym to nie ja rozpocząłem osobiste wycieczki, tylko Ty w swoim poście, dlatego pouczać Ojca Kinslera (ojciec narodu - dobre!) nie musisz.
Trzeba było napisać swoje zdanie jak cudownie jest w UC Legnica i nie czepiać się nikogo, skoro każdy jak piszesz ma prawo do swojej opinii. To ja ją odbieram czy Ty? Pomyśl.
Każdy z nas kreuje świat tak jak go widzi. A tutaj niestety większość widzi go w jednej barwie. I co, nie mamy do tego prawa bo Ty akurat promieniejesz szczęściem?
Przepraszam, ale znowu pewnie socjotechnicznie się wypowiedziałem po peerelowsku bo nie po Twojej myśli, co?

PS. pamiętam jak było wcześniej, bywało rożnie, ale na pewno nie wypowiedziałbym się o tamtych latach w tak obrzydliwy sposób jak Ty: "...komuś śledzenia, podsłuchiwania,szperania w biurkach i komputerach, rzucania papierami i trzaskania drzwiami? a może oparów wczorajszej ... i pijanego bulgotu o sercowych rozterkach, biegania ze stoperem o 7 i 15..."

Jeszcze jedno, w poprzednim swoim poście zadrwiłem sobie z paru Twoich tekstów. Zrobiłem to z uwagi na Twoje drwiny np. z wypowiedzi kleksa-keksa, a szczególnie niedoskonałego. To było złośliwe i niepotrzebne.
 
za dużo wycieczek osobiostych się zrobiło. nie takie miałam zamiary, ale w wielkim skrócie porządkując("A OBIAD KTO ZROBI?!" : )))):przykłady manipulacji:TO NIE MOJE SłOWA:"Mozna się po jej treści domyślać autorki/autora - tez mam kobiecą intuicję!!!" - MNIE NIE INTERESUJE KIM JESTEś, FORUM TO FORUM,domysły nieczemu nie służą. "Kto z rządzącej nami kadry kierowniczej ma chociażby elementarne wykształcenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, choćby jakiś kurs korespondencyjny? NIKT. " - to pewne? a ktoś wcześniej miał chociaż korespondencyjny?
:lol:
"A tutaj niestety większość widiz go w jednej barwie"Większość ???bez komentarza.
"capstrzyk " z R. -z reakcji niektórych widać było,że go lubią.byłeś, widziałeś?jako "były"???ja byłam i słyszałam-widziałam i też klaskałam
Pamiętasz o jego poprzedniczce w IC- co jej zawdzieczaliśmy?
i tak dalej i tak dalej -szkoda czasu i atłasu(o pracy w taką pogodę???). wyrażam tylko swoje zdanie-"obrzydliwe",ale -zaręczam - mają je też inni(nie wiem tylko czy to "większość"). chyba się zakochałam w tow.Kinslerze ("JAJAKOBYŁY")
:lol: :oops: :twisted:
 
Dzięki za kolejny urokliwy post. Szkoda, że zawiera mało odpowiedzi na moje zarzuty ....

Mój cytat: "Mozna się po jej treści domyślać autorki/autora" - tak, tylko nie mam na mysli konkretnej osoby. Powiem szczerze, że nawet nie chcę wiedzieć. Chodzi mi raczej o tzw. "opcję" i rodzaj piastowanego stanowiska autora, nic więcej. Naprawdę było to socjotechniczne? No dzięki, nie wiedziałem nawet ...

Cytat: ...Kto z rządzącej nami kadry kierowniczej ma chociażby elementarne wykształcenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, choćby jakiś kurs korespondencyjny? NIKT. " - to pewne? a ktoś wcześniej miał chociaż korespondencyjny?.
Nie wiem czy ktoś miał. A co, równamy do najgorszych jak to zwykle w cle, czy idziemy do przodu? To już zwasze mają nami rządzić ludzie, którzy nie mają do tego merytorycznego przygotowania i kwalifikacji? Naprawdę tak sądzisz?

Cytat:'"... capstrzyk " z R. -z reakcji niektórych widać było,że go lubią.byłeś, widziałeś?jako "były"???ja byłam i słyszałam-widziałam i też klaskałam..."
Moje gratulacje. Twoje prawo! Były??? Ja też byłem, widziałem i chciałbym o tym widowisku jak najszybciej zapomnieć . Wolno mi?

A może konkrena odpowiedź na moje pozostałe zarzuty?
I jeszcze na jeden. Poprzedniczce pana R. Legnica zawdzięczała bardzo niewiele. Zupełnie nie mam jednak pojęcia co my- zwykli szarzy celnicy zawdzięczamy rządom pana R. Proszę, wymień krótko i konkretnie.

Czy naprawdę co miesiąc kilka osób odchodzi z naszej izby dlatego, że jest tak cudnie i fantastycznie? A może są niedoceniani, nie widzą perspektyw dalszego rozwoju, może mają pecha bo zwyczajnie są ambitni i chcieliby za cięzką pracę otrzymać godziwe wynagrodzenie?

Cytat "chyba się zakochałam w tow.Kinslerze ("JAJAKOBYŁY")" - z uwagi na brak sensu pozostawiam bez dalszego komentarza.
 
Back
Do góry