• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Systemy Informatyczne w Izbie Celnej ?

N

nowyuser

Gość
Mam pytanko jakie sa systemy informatyczne w Izbie Celnej ? Bo dostałem sie do pracy w tej branzy do Izby i tak pytam z ciekawości.
Chodzi mi tylko o ogólne informacje jakie systemy WIN 2000 Server czy 2003 Server, jakie bazy danych.

Czy Novell jest w Izbie ?

Jak wygląda sprawa szkoleń, moze jakies przykładowe ktos moglby mi podac.

Poza tym czy Informatycy z Izby w Poznaniu maja dostep do Routerkow Cisco z Izby ? Czy zarzadzane są centralnie ?

OK to narazie tyle. Chyba zbyt dokladnych pytan nie zadalem(zawyzywszy na ochrone informacji), z gory DZIEKUJE za odp.

Jesli takie info nie moze byc na forum to prosze o email'a : tmk5252 @ gmail.com

Dzieki `newuser`
 
Cała służba celna oparta jest na najnowocześniejszych, wydajnych systemach i programach komputerowych. Obecnie to Windows Server Longhorn. :lol:
PS Gdzie zostałeś przyjęty do służby? Do archiwum, czy do informatyki?
Nie oczekuj zbyt wiele w kwestii swoich pytań (przynajmniej z mojej strony) a zbyt wiele osób na tym forum się ostatnio nie wypowiada, a na pweno nie informatycy.
 
Systemy informatyczne

Nie odpowiedziałeś gdzie będziesz dokładnie pracować, bo jak w Archuwum to nie wiem czy mogę Ci przekazać szczegóły o które prosisz, bo całkiem inna sprawa jak w IT !
Co do wykazu systemów informatycznych funkcjonujacych to wiele ciekawych informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów www.mf.gov.pl zakładka Służba Celna\Informatyzacja.
[/url]
 
Back
Do góry