• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

świeże śrubokręty w UC BP

K

koziastopa

Gość
Aleeee ciiiiiiiszaaaaa....

Powiedzcież no jak wam mija pierwszy tydzień pracy ??????

Jak humory???
Jak konfrontacja wyobrarzeń z rzeczywistością??
Wieszacie firanki?? Parzycie kawę? 8)

Pochwalcież no się :shock:
 
No luzik luzik, trafiłem od razu na stodołe. Jak narazie luzik, śrubokręty i latarke już sobie zakupiłem więc robota idzie z gazem. Szkoda tylko że nawet polowych mundurów nie dadzą czy chociażby kamizelki :/
 
Do Gonza

Oj Gonzo, Gonzo - ledwo zacząłeś paracować, a już żądasz. Ciesz się że stałeś się częścią wspaniałej celniczej rodziny. Nie pytaj co cło zrobiło dla Ciebie, lecz co Ty zrobiłeś dla cła... Munduru się zachciało.
A tak poważnie to jak tak bardzo go pragniesz to sam sobie uszyj. Nasza kochana Izba tak szybko Ci go nie da. Ja pracuję prawie 3 lata i do tej pory nie mam wszystkich składników munduru.
Życze miłej pracy i samych pozytywnych wrażeń
 
No oczywiście masz rację dezerter, w tym roku munduru pewnie nie zobaczę ale i tak jest wypas, przydzielono mnie do świetnej zmiany, kierownictwo również fajne tak więc jak na starcie to wypasik. pozdro
 
witam.
kawy i te sprawy....
jestem w UC Koroszczyn i kierownik nie ma jeszcze mojego harmonogramu służby więc narazie posiedze sobie w papierkach do końca stycznia a później okaże się...
Ludzie w porządku, kierownik też spox.
pozdro.
 
Jak tak opowiadacie to aż się chce iść do roboty ! :wink:
Ciekawo co będziemy mówić za jakieś pół roku chociażby :eek:)
Z mundurami rzeczywiście przegięcie - żeby to własne prywatne łachy zdzierać i szmarami lepić - cóż począć - podobno co nas nie zdoła zniszczyć to nas wzmocni :eek:)
Powodzenia!!!!!!!!!!!!
Oby tak dalej!!!!!!!!!
 
Back
Do góry