• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Świętujmy w Kołobrzegu

No to zapraszam do rozmowy podczas święta o naszej przyszłości i naszych problemach, panowie celman o obi wan zollobi prosimy o cenne uwagi
 
Nasze, czyli czyje? Tych z oc, którym nikt na piątek nie da wolnego, czy tych z biur, którym robota z biurka nie ucieknie? Zresztą awanse, wyróżnienia i odznaczenia i tak nie dla nas... Miłego świętowania...
 
Dorottka

Delegacja będzie liczna, moim zdaniem zbyt liczna ponieważ popieramy w tym momencie działania SSC. Ale czy tak naprawdę nasza obecność lub jej brak coś zmieni? Moim zdaniem nie, ponieważ mleko już się rozlało a ja nie mam zamiaru nad nim płakać. Z chęcią Dorottka spotkam się z tobą.....poznasz mnie po białej koszuli, czarnym krawacie i spodniach na kant ( kolor chyba znasz)...
Ja stawiam drinka:D:D:D
 
Okazuje się, iż Igrzyska nie dla wszystkich ! Aby móc świętować, radośnie przeżywać jakikolwiek mityng społeczność celnicza potrzebuje naj sam wpierw " chleba ".Tylko człowiek syty skłonny jest do zadowolenia, świadomego rozkoszowania się dniem dzisiejszym.Expose programowe Dyrekcji, podczas wczorajszej narady w IC Sz-n nie pozostawia żadnych złudzeń.Dyktat, nie jest zaproszeniem do czegokolwiek.W swojej naiwności sądziłem, iż mechanizmy będące codziennością w czasach jedynie słusznych, to juz prehistoria. Oj naiwności ... !​
 
Back
Do góry