Studia a ....

Czarny Zachód

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
16
Punkty reakcji
12
Witam. Mam pytanie do Kolegów i Koleżanek. Czy okres studiów dziennych wlicza się do nagrody jubileuszowej i czy podwyższa emeryturę? Chciałbym zauważyć, ąe rozporządzenie MSWiA zalicza studia dzienne do nagrody jubileuszowej policjantów
 

piracius

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
15 Maj 2020
Posty
1 064
Punkty reakcji
510
ale dlaczego dziwisz się, mierny ale wierny......
klasyk wiecznie żywy,
za dużo uczonych, to za dużo pytań i kłopotów dla naszych boskich dowodzących....
poważnie, zdziwiony? eee, nie wierzę......
NIE zdziwiony, rzeczywistość, inne Służby zachęcają do wstąpienia...MF "kultywuje" tradycję w myśl strategii JK.
 

Czarny Zachód

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
16
Punkty reakcji
12
Póki nie zlikwidują art. 15a to o wyższej emeryturze ze względu na studia nie może być mowy. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na wysokość nagrody jubileuszowej. W MSWiA oraz MON do nagrody jubileuszowej WLICZAJĄ SIĘ STUDIA WYŻSZE. Ponownie nierówne traktowanie. Dla wielu z nas oznaczałoby to dużo wyższe nagrody. ( W tym roku miałbym 100% , a nie 75%). Może to również trzeba by poruszyć?
 

piracius

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
15 Maj 2020
Posty
1 064
Punkty reakcji
510
Póki nie zlikwidują art. 15a to o wyższej emeryturze ze względu na studia nie może być mowy. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na wysokość nagrody jubileuszowej. W MSWiA oraz MON do nagrody jubileuszowej WLICZAJĄ SIĘ STUDIA WYŻSZE. Ponownie nierówne traktowanie. Dla wielu z nas oznaczałoby to dużo wyższe nagrody. ( W tym roku miałbym 100% , a nie 75%). Może to również trzeba by poruszyć?
Tak, poruszyć można, tylko, że to "beton":geek:
 

hejter

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
18
Punkty reakcji
5
I to jest temat, który wku....a mnie od dawna. Najbardziej wymagająca ze służb pod względem znajomości przepisów i procedur prawnych, ale to w innych służbach wlicza się studia wyższe do stażu przy naliczaniu nagrody jubileuszowej, a w SCS nie. Absurd. To powinno być przy najbliższej nowelizacji ustawy o KAS zmienione. Gotowe zapisy czekają w ustawach o SG, PSP i innych...
 
  • Lubię
Reactions: cat

helena

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
573
Punkty reakcji
361
niby tak, ale jak to w życiu, są równi i równiejsi a my, to w zasadzie już:poop:
 

Czarny Zachód

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
16
Punkty reakcji
12
Pytanie techniczne. Czy funk. przenoszący się z policji do SCS do nagrody jubileuszowej będzie miał zaliczone studia? W policji miał, a przenosi się z z całym dobrodziejstwem inwentarza.
 

Bielu

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Lipiec 2020
Posty
16
Punkty reakcji
1
Czy będąc w służbie jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie studiów ?
 

jakubek40

Aktywny użytkownik
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
120
Punkty reakcji
180
Czy będąc w służbie jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie studiów ?
Musiałbyś być chyba nawet nie tłustym ale bardzo tłustym kotem, żeby coś takiego dostać. Możliwość jest, ale musiałby Cię skierować pracodawca. W innym wypadku płacić sam.
 

ibris

Użytkownik
Dołączył
31 Maj 2020
Posty
46
Punkty reakcji
24
Pytanie techniczne. Czy funk. przenoszący się z policji do SCS do nagrody jubileuszowej będzie miał zaliczone studia? W policji miał, a przenosi się z z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Moim skromnym zdaniem będąc w policji będzie miał zaliczone studia, po przeniesieniu ustalenie dodatku stażowego i stażu potrzebnego do ustalenia nagrody jubileuszowej zgodnie z zasadami obowiązującymi w SCS, czyli nie.
 

Czarny Zachód

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
16
Punkty reakcji
12
Do dodatku nie i do urlopu stażowego także nie. Widać w SCS mgr to takie widzimisię funkcjonariusza.
 

whiteeagle

Aktywny użytkownik
Dołączył
12 Czerwiec 2016
Posty
102
Punkty reakcji
153
Są potrzebne tylko wtedy żeby w tabelkach podać jak wysoko wykształconą mamy kadrę. Tylko wtedy. Żałosne jest to.
 
Do góry