• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie z ZZ Celnicy PL w Przemyślu, Korczowej i Medyce

Foromowicze gola i kimicic proszeni są o unikanie wpisów atakujących inne osoby, na podstawie których można zidentyfikować osobę. Po co takie wpisy? Opisujcie problem, bez ataków personalnych. Tego typu wpisy naruszają regulamin i mogą naruszać prawo, dlatego zmuszony jestem je usuwać bądź edytować. Nie mogę dopuścić do zamknięcia forum, a przez takie wpisy możecie do tego doprowadzić. Proszę Was o zmianę stylu pisania. Miałem już dwie interwencje na ten temat i nie mogę pozwolić na dalsze wpisy tego typu.
 
Do Pana Przewodniczącego!

Gdzie najszybciej faja znika?
Wszyscy wiedzą to Medyka!
Gdzie celnicy są w panice?
wszyscy wiedzą na Medyce!
A skąd CEBOś ma wyniki?
Wszyscy wiedzą , że z Medyki!
Kto za dons weźmie bonus?
Wszyscy wiedzą, że to konus!
 
Czy na Medyce nie chodziło o ułatwienie przemytu????? Byłem tam i w Przemyślu, rozmawiałem z ludźmi i warto podyskutować o takiej na razie hipotezie. Wątpię jednak, aby w RP ktokolwiek chciał zbadać kiedykolwiek taki wątek.
Co Wy o tym sądzicie?
Chodzi mi o pozbycie się z przejścia prawie całej doświadczonej kadry. Podkreślam, że to jest tylko hipoteza, którą powinien zbadać nie tylko SSC.

Myślę ,że jest to bardziej prozaiczna sprawa , wiele na ten temat mówić szkoda ze mnie nie było na spotkaniu pana z celnikami w przemyslu, bardzo szkoda, wydaje mi się że to zwykła głupota, kampania wyborcza , brak rozwagi i doświadczenia tych którzy tak to rozegrali mam na mysli ówczesnego dyr i prokuratora /młodzi ludzie i wierza w plotki/.Trzeba by porównać statystyki przed aresztowaniami i i wtrakcie aresztowań czy wzrosły wpływy z przejcia granicznego w medyce itp,może to by dało jakąś odpowiedź.Jest bardzo prawdopodobne że tak.
 
zgadzam się z Toba w zupełności ,kto przyszedł na oddzial nowy zaraz był zapodany do służb spec.,ja dowiedziałem się przez przypadek ,bo mi motorkowcy pwiedzieli ,że przepytywano ich za szlabanem o kilka osób ,jak one wygladaja .....
No popatrz Gola, widze po Waszych wpisach ze to na Medyce szersza praktyka była, mnie z kolei motorkowcy kilka razy doniesli ze sie o mnie goscie z SG wypytuja ....dziwne ... bardzo dziwne .... strach sie bac :cool:
 
sg

sg kryje w ten sposób swoje rozległe interesy ,kryjąc siebie i wierchuszke ,którego operacyjnego z sg zamknieto w Polsce? żadnego ,żony nigdy nie pracowały i nie pracują 3,4 nawet 5 dzieci ,przyzwite auto ,m-e, i dom w budowie lub wykończony .Nie jest to dziwne ,popatrz ile w Przemyslu jest turków ,ormian ,kazachów ktoś ich wpuścił
 
brawo

Panławku brawo za pismo do MF,w końcu znaleźli się ludzie na odpowiednim poziomie w SC,szkoda ,że to tylko resztki.GRATULACJE
 
Panie dyrektorze IC Przemyśl!!!!!Dam Panu radę , Sylwka na pysk a za niego kogoś kto nigdy nie stał na pasie, zobaczy Pan poprawę w ciągu tygodnia!
 
brawo ,brawo, brawo tylko ten pan Dyrektor jest z tej samej szajki co poprzedni ,który SSmianował kierownikiem oc ,dopóki PSL rodzimapartia SS ,której glówny bohater zawdzięcza awans społeczny i karierę jest w koalicji rządzacej
 
Dlatego, każdy kto dostał przeniesienie na Medykę, myśli najpierw o zwolnieniu lekarskim.Medyka będzie ciągle monitorowana i opisywana w mediach.Będą tam przyjeżdżać ludzie rzecznika praw obywatelskich i innych instytucji, którzy ukrytymi kamerami będą udowadniać jakie to jest bagno!Skoro dyrekcja tak lubi SS będzie się z tego tłumaczyć, nie chcą go zmienić to będziemy udowadniać jego brak kompetencji i działania na szkodę oraz stwarzanie możliwości przemytu poprzez złe zarządzanie.Zainteresuje się w tym w końcu Bruksela.
 
ok ,dlaczego przełożeni prokuratora który bez przygotowania merytorycznego ,bez możliwości porozumienia z adwokatem niemoznością poinformowania rodzin ,gdzie ich najblizszych wywoża do aresztów,nikt go nie weźmie do odpowiedzialności przed przełozonymi?Wszyscy prokuratorzy ogłuchli i oślepli? to jest skandal swiatowy!!!!!Zobaczymy kiedy ,będą konfrontacje,i sporzadzane akty oskarzenia?CZEKAM PANIE PROKURATORZE Z NIECIERPLIOWSCIĄ I NA TE "DOWODY" FUNTA KŁAKÓW WARTE czytaj. zeznania osób ,na które sa materiały dowodowe,chyba jest tych osób 5 sztuk,a reszta małpy w zoo? za statystów robią i nikt im za to nie płaci.....zobaczymy
 
I Krzyczał Brać Jak Do Psów ,a Oni Brali Niewinnych Ludzi Pomówionych Przez Kolegów,którzy Mówili Po Co Tobie Ma Być Lepiej Niż Mi-teraz Celni Pójdą Czwórkami Do Nieba Jak Baranki.prokurator Tylko Jak Mówił,,odbierał Transport"kurcze Jak W Oświęcimiu.
 
ta prokuratorska marność nad marościami ma pierta i ogień przy d...e ,bo ludzie nagminnie odwiłują zeznania bo wiedza jaka wyrzadzili ludziom krzywdę,to się tak przestraszył ,ze wyrzuca ludzi i mówi ,ze nie ma czasu.Spokojnie koledzy nie ma się czego bać , umówić się na termi trzeba ,a jak wyrzuci szef prokuratury chętnie przyjmuje pisemne skargi na pana J,a zeznania swobodnie można odwołać na pierwszej rozprawie powołując się na powyższe zachowanie ,opisane w skardze.POWODZENIA
 
on po drodze narobil tyle błędów w postepowaniu ,że za to mapostępowanie dyscyplinarne ,co wiecej zdaje sobie sprawę ,że jeśli ludzie masowo wycofają zeznania to sprawa z całym impetem odwraca sie przeciwko niemu z czego musi się gęsto tłumaczyć i kuchcinski juz nic nie pomoże ,bo i jemu za chwilę zabiorą immunitet
 
przeczytałem protokół...wszystko to prawda oby rządzący chcieli tę prawdę poznać...a w to już nie wierzę...jak w to...........cyt."[FONT=&quot]Posiadane sygnały o nieprawidłowościach w tym zakresie zweryfikowaliśmy osobiście jako stan faktyczny co mamy nadzieję będzie stanowić podstawę do analiz na poziomie MF i wyciągnięcie konsekwencji służbowych wobec odpowiedzialnych za stan kadrowy osób zarządzających w IC.".....jak sięgnę pamięcią, nikt z decydentów nigdy nie poniósł jakiejkolwiek odpowiedzialności ! [/FONT]
 
Back
Do góry