• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie w sejmie

G

Guest

Gość
K O M U N I K A T


W dniu dzisiejszym na zaproszenie imiennie skierowane przez Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej do Przewodniczącej FZZSC odbyło się w gmachu Sejmu RP spotkanie w sprawach Służby Celnej RP zgłaszanych w dotychczasowej korespondencji.


Postulaty poprawy sytuacji finansowo-prawnej funkcjonariuszy i pracowników Służby Celnej zostały przyjęte ze zrozumieniem.


Przygotowywana przez poprzedni rząd reforma dot. KAS definitywnie zostanie odrzucona.


Planowane jest spotkanie w Ministerstwie Finansów z przedstawicielami Związków Zawodowych działających w Służbie Celnej po dokonaniu niezbędnych zmian w kierownictwie resortu, w tym naszej Służby.


Warszawa, dnia 21-11-2007r.


Przewodnicząca Federacji ZZSC – Iwona Fołta.

Chyba całkiem dobry początek.
 
OBŁUDA???

Chyba sobie sama ta Pani ten post napisała! My tej Pani już dziękujemy!!!
Mam nadzieje ,że to początek ale Jej końca :twisted: :twisted: :twisted:
 
ale działa

Ty ale ona działa, normalnie szok, spotkała się z posłem, ale wyczyn, ale ta pani działa, to nieprawdopodobne, ja pier..... ale działa, szok
 
Dlaczego p.Fołta nie zrobiła nic w sprawie zatrzymywanych przez tak długi czas celników z Medyki.podejrzewam, że zostaliśmy ofiarami RP KACZORÓW I KOLESI TYPU KUCHCIŃSKI
 
Czytając Wasze komentarze już wiem dlaczego w Służbie Celnej jest tak źle i mało prawdopodone, żeby było lepiej. Nie umiecie grać razem do jednej bramki. A szkoda. Warto by było, żeby przy tak beznadziejnej sytuacji jaka jest, spróbować zjednoczyć wszystkie siły. Każdy przecież może dorzucić cegiełkę. Nie jestem zwolennikiem niczyim, ale spotkanie z przewodniczącym klubu prlamentarnego PO to już jest coś i warto to pociągnąć (wybory nowego przewodzniczącego/cej ZZSC dopiero za miesiąc). Napewno ta inicjatywa jest bardziej wartościowa niż list o 90 mln na Berdyczów (chociaż doceniam i ten krok).Zostawcie podziały na spokojniejsze czasy. Aha zapomniałem dodać, że już od pewnego czasu, jestem na własnym garnuszku (całkiem tłustym). Piszę tu tylko z sympatii dla ludzi z którymi przepracowałem szmat czasu.

P.s. Przykładem naszego celniczego charakterku niech będzie glebienie starej kadry kierowniczej przez nową, praktycznie przy każdej zmianie. Oczywiście przy rechocie i poklasku celniczej gawiedzi. Nikt nie musi Was demontować. Wy demontujecie się sami i to już od ładnych parę lat.
 
chyba nikt trzeźwo myślący nie chce pozwolić jej na dalsze rozmowy z władzą. Już miała raz posłuch u Czyżowicza, współpracowała i zgodziła się na alokację i nic pozytywnego nie załatwiła. Dostała za to order od władzy. Teraz moze przynieść nam jeszcze większą szkodę
WON :!:
 
Zamiast narzekać, stwórzcie grupę pokrzywdzonych celników i dobierzcie się do tyłka Kuchcińskiemu i innym, którzy tak chętnie nas zamykali z byle powodu!Na zachodzie powstała taka grupa i zaczyna się rozkręcać, są bardzo duże szansę na wysokie odszkodowania! A kim jest kuchciński? NIKIM! Był chwile kimś, miął za sobą PIS i wszyscy mu się kłaniali, teraz każdy może go opluć i nic nawet nie zrobi!Przypomnijcie sobie pinka, jak rządził i układał sobie zmiany i robił co chciał na granicy! Teraz jest małym pajacykiem , który musiał donosić żeby wyjść!Dobrze że tyle ukradł, że ustawił żonę, bo by nie miał teraz na chleb!
 
Spotkanie w Sejmie

:shock: Czy jest jeszcze ktos z braci celnej kto wierzy w to co mówi,pisze jejmościna Folta? Niech juz założy sobie związek byłych celnych i przy "kafce" w bamboszach sobie pogwarzy,pozdrawiam niezwiązkowiec.
 
Spotkanie w Sejmie.
Bardzo dobrze, że sie odbyło, ale odłozenie rozmów na później oznacza, że budżet bedzie już zamknięty na jekiekolwiek pieniadze na nasze marne pensje.
Czyli, dzialania Pani Folty to kolejna pozoracja, ze coś chce zrobić
 
Posłowie będą szukać oszczędności w wydatkach, m.in. Kancelarii Prezydenta, Sejmu i Senatu, na podwyżki dla nauczycieli i zmniejszenie deficytu budżetu. Na te cele potrzebne jest ok. 4 mld zł - poinformował w czwartek szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski.


dostaną celnicy podwyżki akurat, prędzej przyjdzie lato w grudniu.


Zamiast się dołączyć do protestu to odpuszczono sobie wszystko
 
Szara masa.Jak łatwo sterować. Jakie spotkanie???? z kim???? Przewodniczący Klubu Parlamentarnego, tak ad hoc, na żądanie Pani Przewodniczącej rzuca własną gorącą robotę by się spotkać??? A kto i gdzie to może potwierdzić??? Nie rozumiecie,że zbliża się Rada Federacji i trzeba mieć jakieś argumenty??? Czy działanie niejakiego Listkiewicza (miał być odwołany 2 lata temu) niczego Was nie nauczyło??? Wszyscu byli przeciw, a On jak ta Opoka, trwa.Przecież to sam poprzedni Pierwszy powiedział coś w rodzaju: nie trzeba mówić ludziom prawd oczywistych, ale takie prawdy jakich naród oczekuje. Zastanówcie się.
 
Back
Do góry