• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Slużba w KAS trójmiasto

Mateusz101010

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Grudzień 2019
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam, piszę odnośnie służby w KAS w Trójmieście, mam pytanie dotyczące wynagrodzenia na start. W internecie ciężko znaleźć jakie jest dokładnie podstawowe uposażenie, dlatego zwaracam się tu na forum o pomoc, jedyny co znalazłem to informacje iż mnożnik kwoty bazowej to 1,223-2,300 dla młodszego specjalisty, rozumiem że mnoży się to poprzez kwotę bazową? Od czego zależy wielkość mnożnik że jest aż tak duży przedział, od miejscowości pełnienia służby, rodzaju służby i ewenutlanie na jakie dodatki można liczyć już na starcie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Witam, piszę odnośnie służby w KAS w Trójmieście, mam pytanie dotyczące wynagrodzenia na start. W internecie ciężko znaleźć jakie jest dokładnie podstawowe uposażenie, dlatego zwaracam się tu na forum o pomoc, jedyny co znalazłem to informacje iż mnożnik kwoty bazowej to 1,223-2,300 dla młodszego specjalisty, rozumiem że mnoży się to poprzez kwotę bazową? Od czego zależy wielkość mnożnik że jest aż tak duży przedział, od miejscowości pełnienia służby, rodzaju służby i ewenutlanie na jakie dodatki można liczyć już na starcie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
do tego dochodzi jeszcze dodatek za stopień. Dla aplikanta mnożnik 0,251 (co daje ok. 430 zł brutto) oraz w zależności od miejsca pełnienia służby możesz dostać dodatek kontrolerskich (może to być kilkadziesiąt zł., do kilkuset - zwykle jasnych zasad brak), dodatek za wieloletnią służbę (tzw stażowe - od 2 lat stażu w górę) i ewentualne dodatki za nocki (20% stawki godzinowej wyliczonej z podzielenia uposażenia przez ilość godzin do przepracowania w miesiącu).
Nie wiem czy kadry robią wielką tajemnicę z planowanych dla nowo zatrudnionych mnożników. Może warto zapytać?
 
Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę ale rozumiem to tak, przyjmijmy mnożnik dla młodszego specjalisty przyjętego do służby za 1,457 x 1701,09 =2478,48 zł plus oddzielnie dochodzi do tego dodatek za stopień w tym przypadku aplikanta 0,251 ?
 
Back
Do góry