• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Służba przed 15.09.1999 r.

Będę to powtarzał w naszym przypadku zapisy ustawy o Służbie Celnej są jednoznaczne !

Ponadto przykładowo w środę realizując na granicy zadania byłem pracownikiem , a w momencie wejścia w życie w piątek realizując te same zadania funkcjonariuszem ?

Nasz przypadek jest tożsamy ze Strażą Pożarna i przekształcenie pracowników straży zakładowych w funkcjonariuszy straży państwowej !
W ich przypadku liczył się charakter zadań dlatego po reformie wszystkim ten staż zaliczyli !

Ten wątek jest bardzo ważny , ale z przykrością muszę stwierdzić , że lekceważony przez ZZ. Niestety są osoby w ZZ którzy z pewnych względu zachowali mundurki, przywileje i biją pianę bez względu na opcję polityczną, więc Sławku w Tobie nadzieja
 
Będę to powtarzał w naszym przypadku zapisy ustawy o Służbie Celnej są jednoznaczne !

Ponadto przykładowo w środę realizując na granicy zadania byłem pracownikiem , a w momencie wejścia w życie w piątek realizując te same zadania funkcjonariuszem ?

Nasz przypadek jest tożsamy ze Strażą Pożarna i przekształcenie pracowników straży zakładowych w funkcjonariuszy straży państwowej !
W ich przypadku liczył się charakter zadań dlatego po reformie wszystkim ten staż zaliczyli !

Ten wątek jest bardzo ważny , ale z przykrością muszę stwierdzić , że lekceważony przez ZZ. Niestety są osoby w ZZ którzy z pewnych względu zachowali mundurki, przywileje i biją pianę bez względu na opcję polityczną, więc Sławku w Tobie nadzieja

Zapisy z ustawy o SC z 1999 roku są jednoznaczne, ale ....
''nie doliczymy wam lat sprzed 1999 roku do wysługi emerytalnej i co pan panie celnik nam zrobi'' 😁
 
Zapisy z ustawy o SC z 1999 roku są jednoznaczne, ale ....
''nie doliczymy wam lat sprzed 1999 roku do wysługi emerytalnej i co pan panie celnik nam zrobi'' 😁

w zasadzie idąc tym tokiem myślenia w przypadku straży pożarnej naruszono poważnie prawo .... idac jeszcze dalej człowiek to małpa , a małpa to zwierz !
 
jak nie ma ktoś nic ciekawego do roboty, to niech czeka :) tak wyglądała latami walka z paliwami, tytoniem i alkoholem :) czekanie na cud :) grunt to pozjadać rozumy.
Jak widac ... pojawiają się tacy, co znają odpowiedź na wszystko, tylko mają swoje zasady... "JA WIEM, ALE NIE POWIEM"
A Ty wiesz - czy przypadkiem nie było robione, ale nie było "zainteresowanych"????
 
Back
Do góry