• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

slowo

D

Debiliada

Gość
Jest mi troche glupio a troche zal, ze moje niektore posty sa prawie natychmiast usuwane z forum. Zapewniam moderatorow/administratorow czy cenzorow, ze zamiarem moim nie jest podawanie falszywych informacji badz obrazliwych dla S.C. Chcialem tylko "otworzyc" oczy na pewne kwestie, ktore sa sprytnie zamiatane pod dywan lub ukrywane.Nie mozecie unikac,ze danego tematu nie ma ,albo ze temat kogos moze obrazic.Mialem nadzieje, ze w Hyde Parku panuje troche wiecej niz polityczna tz." Wasza zawodowa"poprawnosc.Takie cenzorowanie obrocilo sie przeciwko forum i dlatego jest tak jak jest.Odnosze wrazenie, ze nawet tutaj panuje powszechne w Waszym srodowisku "wazeliniarstwo". I jak tu chciec Was zrozumiec?
 
moze sie zaloguj to bedzie lepiej - ja nikogo nie oszczedzam i jakos nikt nie usówa moich postow
 
moja odpowiedz

Jestem juz na forum dosc dlugo, ale to chyba ten dosc oryginalny nick wyzwala u admina takie reakcje a nie inne. Mam jeszcze inne.Pozdrawiam Wszystkich.
PS.Nie dajcie sie podzielic i wyjdzcie z cienia.Ja jestem z Wami choc nieraz mnie wku...cie.
 
Re: moja odpowiedz

chyba nick nie ma z tym nic wspólnego. zaloguj się kolego i po sprawie. każdy ma prawo wyrazić swoją opinię - BYLE BY NIE BYŁA OBRAŹLIWA DLA INNYCH - takie jest moje zdanie i tego się będę trzymał.
ps. mnie też czasami na forum niektórzy w..ją ale po to jest forum żeby dyskutować
pozdrv
 
Back
Do góry