• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

skandal na gołdapi

G

gołdap

Gość
to stało sie na goldapi to skandal tak nie mozna traktowac nikogo.funkcjonariusze to tez ludzie a pomiatanie nimi w obecnosci "podróznych"to pozbawianie resztek autorytetu funkcjonariuszy.chyba ktos nie ma pojecia z jakimi problemami musza sie zmagac pracownicy przejscia goldap,gdzie zastraszanie jest norma a pobicia i podpalenia mienia funkcjonariuszy tez nie sa "niczym wyjatkowym".zamiast wspierac nas w tej walce szef upadla nas na oczach rozbawionych przemytnikow tak przemytnikow własnie bo nazwijmy rzeczy po imieniu to sa przemytnicy ktorzy nawet nie proboja zmienic swojej sytuacji bo latwiej jest targac peta i paliwo niz pracowac codziennie uczciwie o 8 godzin.taki jeden z drugim zrobi sobie z 10 kursow i jest zarobiony .szkoda gadac bo sensu to nie ma.jak chca to niech dadza rozkaz odprawiac z klapy i potem niech sie nie dziwia ze sg bedzie sciagac ze szlabanu wozki po 200-300 pakietow
 
Spokojnie kolego. Widzę, że jesteś wzburzony, ale powoli. Kto, kiedy, z kim, w jakich okolicznościach pomiatał. Opisz dokładnie zajście. Nas tam nie było, więc im dokładniej opiszesz sytuację tym łatwiej nam będzie ją ocenić i zgodzić się z Tobą lub postawione przez Ciebie tezy poddać w wątpliwość. Więc jeszcze raz… W dniu takim to a takim, Pan X w obecności podróżnych do mnie (do kolegi) zwrócił się z takimi słowami… itd.:)
 
strach nie pozwala

Spokojnie kolego. Widzę, że jesteś wzburzony, ale powoli. Kto, kiedy, z kim, w jakich okolicznościach pomiatał. Opisz dokładnie zajście. Nas tam nie było, więc im dokładniej opiszesz sytuację tym łatwiej nam będzie ją ocenić i zgodzić się z Tobą lub postawione przez Ciebie tezy poddać w wątpliwość. Więc jeszcze raz… W dniu takim to a takim, Pan X w obecności podróżnych do mnie (do kolegi) zwrócił się z takimi słowami… itd.:)

powiem tylko SSC JK
 
powiem tylko SSC JK


Toś sobie ale patrona wybrał ...
Po co więc zawracasz głowę?
Albo jesteś młody i niedoświadczony, albo stary i pamięć Ci szwankuje. Otóż czuję się w obowiązku przypomnieć Ci;
- jeżeli SAM z podobnymi TOBIE nie wywalczysz szacunku u przełożonych, to nikt z nich tego nie zrobi!
To jest "pokręcona" Służba - im wyższe stanowisko, tym głębiej ma nasze- szaraczków problemy w d ...
 
whats up?

Toś sobie ale patrona wybrał ...
Po co więc zawracasz głowę?
Albo jesteś młody i niedoświadczony, albo stary i pamięć Ci szwankuje. Otóż czuję się w obowiązku przypomnieć Ci;
- jeżeli SAM z podobnymi TOBIE nie wywalczysz szacunku u przełożonych, to nikt z nich tego nie zrobi!
To jest "pokręcona" Służba - im wyższe stanowisko, tym głębiej ma nasze- szaraczków problemy w d ...

tu pewnie chodzi o wizyte jaka zlozyl szef sluzby celnej Jacek k. na przejsciu w goldapi i opie.r.d.olu jaki dostali wszyscy tam SłUżąCY
 
Jacus ochrzanil kogos ? No nie wierzę... to miał powód ? ;) Przecież to takie wzorowe przejście. Widziałem go (Jacusia, nie Gołdap) w swoim skromnym życiu 3 razy, z tego raz podałem mu nawet rękę, a 2x miałem go na "wyciągnięcie ręki". Taki milusiński się wydawał, taki przyjacielski, chociaż troszkę nieogolony. Ten raz nawet był w czarnym mundurze polowym, ładnym, nowiutkim, skrojonym na miarę. Zupełnie niepodobny do zielonej, czarnej i łaciatej reszty funkcjuszy ubranej byle jak i w co popadnie.
I chcecie mi teraz powiedzieć, że nasz Jacuś, to słoneczko ogrzewające swoim blaskiem Służbę Celną, skrzyczał biednych funkcjonariuszy na Gołdapii i to przy podróżnych ? No nie mogę w to uwierzyć... to musi być potwarz, albo co najmniej przeinaczenie.
Może to celnicy krzyczeli na naszego najjaśniejszego Jacusia przy podróżnych ? Albo chociaż podróżni przy celnikach ? To na pewno musiało być w ten sposób. Będę w to wierzył z calych sił dopóki nie zobaczę w gazetach nagłówków "Jacek K. opier......a podwładnych!" albo "Szef_Wszystkich_Celników grzmi na granicy!" ;-))

Czekamy na wizytę naszego kochanego Szefa na innych przejsciach :D
 
za to co zrobił z tą służbą, czyli z nami bo on nie jest jej cześcia a tylko pieskiem rudego, to raczej jemu należy sie, i to bynajmniej nie op...ol
 
konkrety

czy ktoś mógłby sprecyzować na czym to poniżenie funkcjonariuszy z Gołdapi miało polegać???...
 
Nieło się ORŁÓW spoczeło na miernych wróblach

Gołdapia jako jedyne przejście graniczne z obszarem Kaliningradzkim w wyborze alokacji roku 2004 dostała najlepszych ludzi z zachodu- mało etatów wielu chętnych ale kto to wykorzystał Gołdap na bank nie... tam jak na wschodzie burak burakiem rządzi i burak zastępuje specjalistę ze stażem na granicy ...który od stójkowego dochrapał się kontrolera bo to coś znaczyło nie jak dziś ekspert z IC Gdynia ,który nie zna procedór ..o akcyzie nie wspomnę - abdstrakcja dla 30 let niej Pani z WRC ,która ma tyle na miesiąc jak 4- z Dorochuska ......Pozdrówka dla ...mnie i tych ,którzy jeszcze ślepo wierzą w prawde :)
 
Back
Do góry