• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sherlock Holmes demaskuje "wolnomyśliciela"

S

Sherlock Holmes

Gość
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
drogi Sherlocku

jak napisał wyżej celnik moógłbym się ujawnić, ponieważ nie wstydzę się tego co myślę i piszę, ale nie zrobię tego. Nie zrobię ponieważ jak zauważyłeś moja opinia o dyrektorze Torencu jest jak najlepsza. Popieram to co robi i nie zazdroszczę mu roboty właśnie ze względu na takich jak ty. Zauważ proszę, że jeżeli ja się ujawnię, albo zrobisz to ty - to dopiero wtedy zadość stanie się temu co mi zarzucasz - czyli lizusostwu. Tak długo jak na tym forum można anonimowo wypowiadać swoje opinie - tak długo są one wolne (jak myśli, które wolne są tylko w naszych głowach).
Śmiem twierdzić drogi Sherlocku, że gdyby tobie dano taką szansę też chciałbyś wporwadzić swoje rozwiązania, zrealizować swoje pomysły i poukładać rzeczy po swojemu. Przeczuwając, że może pojawić się tu zarzut, że są to rozwiązania olsztyńskie, informuję, że z tego co wiem to dyr. był twórcą lub animatorem większości z tych rozwiązań więc są to jego rozwiązania.
Na koniec zaproponuję, żebyś podrzucił jakiś konstruktywny pomysł na to co można i trzeba zrobić - ponieważ krytyka bez proponowania innych rozwiązań jest najłatwiejszą rzeczą z możliwych, krótko mówiąc nie idź na łatwiznę jeżeli coś sobą reprezentujesz.
 
Back
Do góry