• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

sensacja

Z

ZUZA

Gość
Witam!
Dostalam właśnie wiadomość, że na mazowieckiej dyrekcja rozpoczęła polowanie na zbyt aktywnych forumowiczow. Poszły listy do moderatorow i wykaz ID komputerow użytkownikow a także dane nicków. Podobno Panie tak sie wku... że sprawa pojdzie do prokuratury o pomówienia.
Mówi się głośno, że batman to jeden z naczelników, nie powiem kto bo i mi sie dostanie ale i tak wszyscy wiedzą...
Wasza Zuza!
Pozdrawiam Grudziądz :) :) :)
Aha, jeszcze jedno batman i obserwator to jedna osoba.
pa
 
Na pewno moderator odpowie na pytanie, czy, jeżeli wpisy nie zagrażają szeroko pojętemu bezpieczeństwu państwa, czy musi przekazać dene mogące zidentyfikować nadawcę, czy ma do tego prawo zwykły pracowdawca, jakim jest dyrektor IC, czy musi udzielić takich informacji na wniosek prokuratury?
 
Wiecie co, myślę że to tylko strachy na lachy. W końcu mamy demokrację i jeśli ktoś chce wyrażać swoje opinie ma do tego pewne prawo i nie można go zastraszać. Czasy PRL-u wszak już chyba minęły ?? a może się mylę i powrócił on w swojej znacznie gorszej postaci. Czas pokaże. A tymczasem pozdrawiam wszystkich cieplutku i aby do następnego roku :))
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
odp dla ZUZY

Nie jestem jednocześnie Batmanem i Obserwatorem. Możecie się o tym zorientować sprawdzając moje bezkompromisowe wypowiedzi i wypowiedzi np obserwatora Batman to Batman i nie podszywa się pod nikogo.
O ile się nie mylę ZUZA ostatnio Krzysiu Cię wku.. i to grubo nie sądzisz że powinnaś to opisać w końcu on jest osobą publiczną i publicznie coś do Ciebie powiedział. Sprawa dotyczy personalnie Ciebie więc ja tego nie śmiem przez szacunek do Ciebie opisywać... Wybieraj.
Prokuratorów się nie boję nikogo nie pomówiłem, za nic nie muszę opowiadać pisma se mogą wysyłać nawet do świętego Piotra i Pawła sprawdzać IP też se mogą każdy może myśleć, każdy może pisać, wolny kraj .A Panie którym się nie podoba co jest na Forum zapraszam do mnie do domu Niech mi wyłączą wtyczkę z gniazdka se włączę ją ponownie, jak admin albo moderator wyrzucą mnie i nas z tego forum to se Założymy swoje forum. Jak ktoś ma coś do powiedzenia może przecież zabrać głos na forum- ZAPRASZAM!!!
Zawsze będę pisał prawdę. Dobro zwycięży!
 
Czarny charakter

Tylko, że prawda czasami boli. Boli tych, którzy staraja sie udawać. Dla takich osób Batman będzie zawsze czarnym charakterem.
 
Back
Do góry