• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

S

ale ale

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Czerwiec 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,
Jestem prawnikiem służby cywilnej. Chce się dostać do SCS. Nabory wewnętrzne są wstrzymane. Zewnętrzne to jakaś pomyłka. Test wiedzy zdany, test psychologiczny niezdany. Jestem zablokowany na 12 miesięcy na kolejny nabór. Nie rozumiem, niby brak ludzi w scs a jednocześnie takie utrudnienia aby się dostać chociażby pracownikowi cywilnemu. Niestety ale czekanie rok to dla mnie za dużo aby np znów nie zdać jakiegoś etapu kwalifikacji.
Jest szansa na przeniesienie? Jeśli tak, to do kogo takie pismo powinnam złożyć?
 
Ostatnia edycja:
Test psycho nie zdany, więc o co Pani chodzi?
Przejście do SCS, to nie formalność. To powinien być zaszczyt.
Za samo podejście nie powinno być Pani z Nami.

Kandydaci z ulicy mają ciężką rekrutację, z której mają prawo i powinni być dumni.
Tymczasem podejście "sweterków" to wszystko niszczy.
 
Test psycho nie zdany, więc o co Pani chodzi?
Przejście do SCS, to nie formalność. To powinien być zaszczyt.
Za samo podejście nie powinno być Pani z Nami.

Kandydaci z ulicy mają ciężką rekrutację, z której mają prawo i powinni być dumni.
Tymczasem podejście "sweterków" to wszystko niszczy.
Ulżyło Panu?
Taką postawą Pana nie dziwie się że są braki chętnych. Kto by chciał z takimi „przemądrzałymi” pracować.
i jak już to Pan a nie Pani :)
 
Dzień dobry,
Jestem prawnikiem służby cywilnej. Chce się dostać do SCS. Nabory wewnętrzne są wstrzymane. Zewnętrzne to jakaś pomyłka. Test wiedzy zdany, test psychologiczny niezdany. Jestem zablokowana na 12 miesięcy na kolejny nabór. Nie rozumiem, niby brak ludzi w scs a jednocześnie takie utrudnienia aby się dostać chociażby pracownikowi cywilnemu. Niestety ale czekanie rok to dla mnie za dużo aby np znów nie zdać jakiegoś etapu kwalifikacji.
Jest szansa na przeniesienie? Jeśli tak, to do kogo takie pismo powinnam złożyć?
Ulżyło Panu?
Taką postawą Pana nie dziwie się że są braki chętnych. Kto by chciał z takimi „przemądrzałymi” pracować.
i jak już to Pan a nie Pani :)
Nic dziwnego że test psychologiczny niezdany - klasyczne rozdwojenie jaźni u kandydata - raz jest zablokowana na 12 miesięcy a później to Pan a nie Pani - nie sądziłem że tak skuteczne są te testy w SCS :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.
 
Dzień dobry,
Jestem prawnikiem służby cywilnej. Chce się dostać do SCS. Nabory wewnętrzne są wstrzymane. Zewnętrzne to jakaś pomyłka. Test wiedzy zdany, test psychologiczny niezdany. Jestem zablokowany na 12 miesięcy na kolejny nabór. Nie rozumiem, niby brak ludzi w scs a jednocześnie takie utrudnienia aby się dostać chociażby pracownikowi cywilnemu. Niestety ale czekanie rok to dla mnie za dużo aby np znów nie zdać jakiegoś etapu kwalifikacji.
Jest szansa na przeniesienie? Jeśli tak, to do kogo takie pismo powinnam złożyć?
no oczywiście najpierw trzeba zaryzykować podjęcie pracy w skarbówce.
no i samo przeniesienie nie jest oczywiste i pewne
 
Dzień dobry,
Jestem prawnikiem służby cywilnej. Chce się dostać do SCS. Nabory wewnętrzne są wstrzymane. Zewnętrzne to jakaś pomyłka. Test wiedzy zdany, test psychologiczny niezdany. Jestem zablokowany na 12 miesięcy na kolejny nabór. Nie rozumiem, niby brak ludzi w scs a jednocześnie takie utrudnienia aby się dostać chociażby pracownikowi cywilnemu. Niestety ale czekanie rok to dla mnie za dużo aby np znów nie zdać jakiegoś etapu kwalifikacji.
Jest szansa na przeniesienie? Jeśli tak, to do kogo takie pismo powinnam złożyć?
Proponuję skontaktować się z przewodniczącym ZOI ZZ Celnicy PL w twojej lokalizacji w tej sprawie.
P.S. oczywiście jeśli jesteś członkiem naszego ZZ.
 
Ulżyło Panu?
Taką postawą Pana nie dziwie się że są braki chętnych. Kto by chciał z takimi „przemądrzałymi” pracować.
i jak już to Pan a nie Pani :)
Sam sobie Pan winny jak nie panuje nad klawiaturą.
Tak ulżyło, bo takie postawy są notoryczne podczas przenosin.
Ogromne oczekiwania i mniemanie o swojej wyższości. Młodzi funkcjonariusze, którzy przeszli pełną rekrutację są traktowani zgoła inaczej. Mimo, że zdali m.in. test psychologiczny. Stąd dalsza postępująca rezygnacja z pełnienia służby w tej instytucji.

ps. Kto to jest prawnik Służby Cywilnej?
 
Skąd ten "cytat" - może jednak warto DOKŁADNIE ZAJRZEĆ do wpisu # 1 w temacie :unsure: i doskonale wiadomo, że z tymi testami bywa różnie o_O
Bo tak było pierwotnie napisane, tylko Pan prawnik nie ma moralnej odwagi żeby do tego się przyznać. Łatwiej edytować ;)
Na szczęście Internet "nie zapomina".

Zresztą "powinnam" zostało, więc może z tą jaźnią coś jest na rzeczy :)
 
Bo tak było pierwotnie napisane, tylko Pan prawnik nie ma moralnej odwagi żeby do tego się przyznać. Łatwiej edytować ;)
Na szczęście Internet "nie zapomina".

Zresztą "powinnam" zostało, więc może z tą jaźnią coś jest na rzeczy :)
Nie zapominajmy o ostrzeżeniu P. Sławomira....uwaga na dziwne wpisy;)
 
Jestem młodym celnikiem, zaliczyłem wszystkie egzaminy zkz, angielski. Szczerze mówiąc zaczęło mi działać na nerwy fakt, że ktoś z cywila zakłada mundur i nie zalicza nic, mało tego ma wyższy stopień i widełki. Ten trend to jest jakiś dramat. Nie rozumiem skąd on się wziął , może mi to ktoś wyjaśnić? W policji jakoś pracownik cywilny nie może przenieść się w mundur, może próbować z ulicy, a tutaj jakiś kabaret.
 
Jestem młodym celnikiem, zaliczyłem wszystkie egzaminy zkz, angielski. Szczerze mówiąc zaczęło mi działać na nerwy fakt, że ktoś z cywila zakłada mundur i nie zalicza nic, mało tego ma wyższy stopień i widełki. Ten trend to jest jakiś dramat. Nie rozumiem skąd on się wziął , może mi to ktoś wyjaśnić? W policji jakoś pracownik cywilny nie może przenieść się w mundur, może próbować z ulicy, a tutaj jakiś kabaret.
Przyzwyczajaj się :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: i pomyśl, iż przed Tobą jeszcze tylko około 30 lat takiego MATRIXA, którego zasad nigdy nie odgadniesz.
 
Jestem młodym celnikiem, zaliczyłem wszystkie egzaminy zkz, angielski. Szczerze mówiąc zaczęło mi działać na nerwy fakt, że ktoś z cywila zakłada mundur i nie zalicza nic, mało tego ma wyższy stopień i widełki. Ten trend to jest jakiś dramat. Nie rozumiem skąd on się wziął , może mi to ktoś wyjaśnić? W policji jakoś pracownik cywilny nie może przenieść się w mundur, może próbować z ulicy, a tutaj jakiś kabaret.
moe adaj to pytanie byłemu dyrektorowi IAS W-wa obecnemu SKAS. Pewnie mógł to i owo opowiedzieć.
 
Jestem młodym celnikiem, zaliczyłem wszystkie egzaminy zkz, angielski. Szczerze mówiąc zaczęło mi działać na nerwy fakt, że ktoś z cywila zakłada mundur i nie zalicza nic, mało tego ma wyższy stopień i widełki. Ten trend to jest jakiś dramat. Nie rozumiem skąd on się wziął , może mi to ktoś wyjaśnić? W policji jakoś pracownik cywilny nie może przenieść się w mundur, może próbować z ulicy, a tutaj jakiś kabaret.
To kolejna PATOLOGIA a nawet KABARET I KPINA Z LUDZI KTÓRZY w trybie normalnego naboru przyjęli się do SŁUŻBY. KOLEJNY Z CHORYCH POMYSŁÓW pewnego pana (wyraz pana celowo z małej litery a nazwisko tego posła który to zgłosił miłościwie pominę ) . Takie jest Państwo Polskie jak jego stanowione prawa. To nie jest cytat ale chyba mówi wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry