• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rzeszów zmiany kadrowe

trzecie oko

Użytkownik
Dołączył
23 Listopad 2015
Posty
70
Punkty reakcji
35
Nadchodzą zmiany kadrowe w izbie rzeszowskiej. Mam nadzieję , że nowe kierownictwo rozliczy osoby które brały udział w przestępczym działaniu polegającym na ucywilnieniu i nieskładaniu propozycji w 2017. Osoby które w tym uczestniczyły nadal są na wysokich stołkach Izby jak i PUCS. Jak wiadomo Podkarpacie to twardy bastion pisowski i wszystkie te osoby nie przez przypadek są kim są oraz otrzymały niemałe gratyfikacje awansowe za dobrze „wykonaną pracę”
 
Nadchodzą zmiany kadrowe w izbie rzeszowskiej. Mam nadzieję , że nowe kierownictwo rozliczy osoby które brały udział w przestępczym działaniu polegającym na ucywilnieniu i nieskładaniu propozycji w 2017. Osoby które w tym uczestniczyły nadal są na wysokich stołkach Izby jak i PUCS. Jak wiadomo Podkarpacie to twardy bastion pisowski i wszystkie te osoby nie przez przypadek są kim są oraz otrzymały niemałe gratyfikacje awansowe za dobrze „wykonaną pracę”
W innych Izbach to samo bez względu na to czyj to jest bastion.
 
To prawda, Podkarpacie to szczególne zagłębie Pis. Zrobili wiele krzywdy ludziom i faktycznie mają się wspaniale. Mam nadzieję, że nadchodzi czas rozliczenia ,że poniosą konsekwencje za "dobro", które zrobili .Nic nie trwa wiecznie, a byli przekonani, że to nigdy się nie skończy. Oby szybko nadeszła sprawiedliwość, tak szybko jak pomiatali innymi.
 
To prawda, Podkarpacie to szczególne zagłębie Pis. Zrobili wiele krzywdy ludziom i faktycznie mają się wspaniale. Mam nadzieję, że nadchodzi czas rozliczenia ,że poniosą konsekwencje za "dobro", które zrobili .Nic nie trwa wiecznie, a byli przekonani, że to nigdy się nie skończy. Oby szybko nadeszła sprawiedliwość, tak szybko jak pomiatali innymi.
To prawda dopóki góra się nie zmieni to nie będzie lepiej w tej sobie. Beton trzyma się tyle lat i tylko stołkami się zmieniają trzymając w ręku grabie które grabią tylko w ich stronę
 
Tylko, że odwołany Dyrektor nie miał nic wspólnego z reformą z 2017 r. Był to jeden z lepszych Dyrektorów. Na głowę bił poprzedniego, w mundurze, bardzo szybko awansującego i ustosunkowanego mocno. Ten tu przyszedł robić porządki. Zobaczymy od kogo sprzątanie zacznie.
 
Tylko, że odwołany Dyrektor nie miał nic wspólnego z reformą z 2017 r. Był to jeden z lepszych Dyrektorów. Na głowę bił poprzedniego, w mundurze, bardzo szybko awansującego i ustosunkowanego mocno. Ten tu przyszedł robić porządki. Zobaczymy od kogo sprzątanie zacznie.
Witam,
Czytam od jakiegoś czasu te Twoje "super" komentarze i proszę Cię bardzo, przenieś się na forum skarbowców bo tam Twoje miejsce.
Błagam !!!!!!!
I jeszcze Cię za to pozdrowię.
 
@FRANK na forum jesteś 2 lata. To trochę mało. A masz tyle do gadania. Zapytaj w Lublinie, raczej nie płaczą, że odszedł.
 
Tylko, że odwołany Dyrektor nie miał nic wspólnego z reformą z 2017 r. Był to jeden z lepszych Dyrektorów. Na głowę bił poprzedniego, w mundurze, bardzo szybko awansującego i ustosunkowanego mocno. Ten tu przyszedł robić porządki. Zobaczymy od kogo sprzątanie zacznie.
W tej izbie ktoś z zewnątrz był potrzebny. Zmiany powinne być głębokie.
 
@FRANK na forum jesteś 2 lata. To trochę mało. A masz tyle do gadania. Zapytaj w Lublinie, raczej nie płaczą, że odszedł.
Niech za przykład "kompetencji" nowego dyrektora IAS Rzeszów posluży jedna z jego wypowiedzi sprzed kilku miesięcy, po jednej z kolejnych zmian struktury organizacyjnej w Lublinie: "dobrze żeśmy wszystko połączyli bo teraz lepiej nam będzie podzielić" 🤣🤣🤣
 
@Batat Mrozek był 4 Dyrektorem po 2017 r. Ten co był przed nim, co zniknął, chyba najbardziej nie chciał oddać mundurów. Jeśli pracujesz w tej izbie, to wiesz kto przekazał listy z nazwiskami osób, które mają być munduru pozbawione i wiesz, że ten który to wykonywał bardzo szybko wrócił do Krakowa. I nigdy nigdzie nie twierdziłem, że wszyscy którzy obecnie są na stanowiskach to nie mają brudnych rączek. Mają. Też mam swoich kandydatów do zmiany. Nie wiem jednak czy nowy coś zmieni. Zobaczymy. A wracając do obecnego, nie kto inny jak celnicy z Lublina bardzo nam wspólczuli. Oni się cieszą, my nie bardzo. Bo jeśli to będzie osoba pokroju tego dobrze urodzonego, to bieda będzie u nas. I z tego co mówili dotknie w równym stopniu i funkcjonariuszy i cywilów.
 
Ostatnia edycja:
Rozliczą Rozliczą PIS razem w wami wszystkimi, niech się nikomu nie zdaje że to palenie czarownic was nie dotyczy, wszyscy oberwiecie miarą jaką obserwujecie.
 
Czy prawdą jest ze zastępcą dyrektora ma być pani która w 2017 roku jako zastępca dyr IAS RZ pilotowała ucywilnianie i zwolnienia ze służby
 
Back
Do góry